KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

YILBAŞI VE CİLT BAKIMI

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
16.12.2019 Yeni yılla birlikte yeni yıl hedefleri de belirlenmeye başlar. Çoğunlukla, bakımlı bir cilde sahip olmak da istekler arasındandır. Hem yılbaşında hem de yeni yılda bakımlı bir cilde kavuşabilmek için cilt bakımına dikkat edilmelidir.

Yeni yılla birlikte yeni yıl hedefleri de belirlenmeye başlar. Çoğunlukla, bakımlı bir cilde sahip olmak da istekler arasındandır. Hem yılbaşında hem de yeni yılda bakımlı bir cilde kavuşabilmek için cilt bakımına dikkat edilmelidir.

Cilt bakımındaki en önemli kriterlerden biri de sürekliliktir. Kısa süre cilde bakım yapıp uzun süre aksatmak istenilen sonucun alınmasını engelleyecektir. Cilt her gün çeşitli dış etmenlere maruz kalmaktadır. Yer çekimi, güneşin zararlı ışınları, çevresel kirlilik bunlardan bazılarıdır. Bakımın da sürekli olması cildi korumaya yardım edecektir. Cilt bakımına sürekli dikkat edilmesinin anti aging faydaları da bulunacaktır.

BAKIMLI GÖRÜNÜM İÇİN MİNERAL MAKYAJ!

Mineral makyaj gittikçe popülerleşmektedir. Bunun nedeni mineral makyajın cildi yormadığı gibi gözenekleri tıkamamasıdır. Aydınlık, bakımlı bir görünüm sağlayan mineral makyaj seçkin cilt bakım ürünlerinde yer almaktadır. Sebi Simyacı Anti Aging Krem ve Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem Sebi Ala mineral makyaj özelliğine sahiptir. Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren ürünler hem yaşlanma karşıtı bakım yapmakta hem de cildi beyazlatmaktadır.

Sebi Simyacı Anti Aging Krem’i incelemek için tıklayınız; https://www.sebisimyaci.com/yaslanma-karsiti-krem-sebi-simyaci Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem Sebi Ala’yı incelemek için tıklayınız; https://www.sebisimyaci.com/cilt-beyazlatici-krem-02

Yılbaşı yaklaşırken yeni yıl etkinliklerinde daha bakımlı ve güzel görünme isteği son derece doğaldır. Bununla birlikte agresif, cildi yoran çalışmalardan kaçınmalıdır. Kısa sürede sonuç almaktansa cilde bakım yapan ve cildi besleyen ürünler tercih etmek tercih edilmelidir.

Sebi Simyacı Der Ki;

Cilt bakımı beslenme, uyku gibi alışkanlıklardan da etkilenmektedir. Örneğin uykusuz kalınması göz altı bakımını güçleştirmektedir. Yetersiz beslenme hem genel sağlığa hem de cilde zarar verebilmektedir. Sigara kullanımı yaşlanmayı oldukça hızlandırmakta ve erken yaşlanma belirtileri arasında yer almaktadır. Sigaranın neden olduğu bir diğer sorun da cilt tonu eşitsizliğidir. Cilt bakımına ve kişisel bakıma dikkat edildikçe hem cildin görünümü istenildiği gibi olacak hem de birçok probleme karşı tedbir alınacaktır.

Sebi Simyacı ile Sağlıklı Kalın!

MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap