KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

YILBAŞI HEDİYE ÖNERİLERİ

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
24.10.2016 Yılbaşı yaklaşırken her yer yeni yıl ruhuna bürünmeye başladı! Yeni yıla az kala sevdiklerinize, arkadaşlarınıza ve ailelerinize ne hediye alacağınızı düşünüyorsanız, bu yazıyı okumaya mutlaka devam etmelisiniz.

Yılbaşı yaklaşırken her yer yeni yıl ruhuna bürünmeye başladı! Yeni yıla az kala sevdiklerinize, arkadaşlarınıza ve ailelerinize ne hediye alacağınızı düşünüyorsanız, bu yazıyı okumaya mutlaka devam etmelisiniz. Bugünkü yazımızda ise farklı yılbaşı hediye önerilerimizi sizler için derledik.

Yeni yılın yaklaşması ile birlikte herkesi bir hediye telaşı sarmış durumda. Her yıl tekrarlanan bu gelenek ile de ‘’her yıl ne hediye alsam’’ derdi baş göstermektedir. Bu karar için öncelikle hediye alacağınız kişinin ilgi alanları, hobileri, sevdiği birçok şeyi listelemeniz ve gözden geçirmeniz gerekmektedir. Bu noktadan sonra nasıl bir hediye seçeceğinize karar vermeye başlayabilirsiniz. Seçeceğiniz hediyenin vereceği mesaj da bu doğrultuda önem taşımaktadır. Hediye seçimindeki ilk noktalardan biri de bu mesaj doğrultusunda karar vermektir. Örneğin, samimi ve sıcak bir hediyeyle sevginizi gösterirken; kullanışlı hediyelerle çok yakından tanımadığınız kişileri bile mutlu etme imkanınız olmaktadır.

Özellikle çok yakınlarınıza bir hediye vermek istediğinizde dikkat etmeniz gereken nokta, birlikte paylaştığınız anılara da hitap edip etmemesidir. Bu şekilde anılarınızı canlandırmaya yönelik bir hediye seçimi yaptığınızda karşıdaki kişiden heyecan dolu tepkiler alabilirsiniz. Bu noktada örnek olarak birlikte tatil planları yaptığınız, seyahat etmekten keyif aldığınız birine bir dünya haritası ya da bu anıları canlandıracak bir kar küresi alabilirsiniz. Aynı şekilde, eğer çevrenizde makyaj ve bakım konularına ilgi duyan bir arkadaşınız varsa kozmetik firmalarının yılbaşı indirimlerini takip ederek uygun fiyatlı kozmetik ve bakım ürünlerinden bir hediye oluşturabilirsiniz.

Her ne kadar iş arkadaşlarınız ya da arkadaş grubunuzdaki az vakit geçirdiğiniz kişiler için hediye seçimi zorlu bir süreç olsa da klasik hediyeler çoğu zaman beklenen etkiyi yaratmaz. Bu yüzden, farklı olun! Böylelikle verdiğiniz her hediyeyle karşınızdakileri heyecanlandırabilirsiniz. Mesela iş arkadaşlarınız için kupa almak yerine, tercihinizi sağlıklı alışkanlıklar kazanmasını destekleyecek, motive edici notlarla süslenen bir su matarasından yana kullanabilmeniz mümkündür. Yemek yapmayı çok seven bir arkadaşınıza ya da yakınınıza mutfak gereçleri ya da tarif kitapları gibi ilgi alanını renklendirecek bir hediye tercih edebilirsiniz.

Bir başka hediye örneği olarak ise yakınlarınız, dostlarınız, eşiniz ya da ailenize yönelik olan hediye seçiminde birlikte çekildiğiniz ve birlikteliğinizin güzelce vurgulandığı fotoğraflarınızdan oluşan bir masa takvimi hediye edebilirsiniz. Bu hediye seçeneği özellikle son zamanlarda oldukça popüler olmuş ve tercih edilen bir hediye olmakta. Bunun yanı sıra hediye alacağınız kişiye gün içinde kendinizi hatırlatabilmek için bir çay ya da kahve fincanı hediye edebilirsiniz. Bu hediye seçimine alternatif olarak ise, eğlenceli ya da sizi yansıtan bir söz ya da fotoğrafla kupayı tasarlattırabilirsiniz.

Sebi Simyacı der ki; son olarak, kime ne hediye alırsanız alın klasik ve klişe fikirlerden olabildiğince uzaklaşarak hediyenizi seçin. Aynı zamanda hediyenin manevi yönünü güçlendirmek ve güzel bir anıya dönüştürebilmek için minik bir not bırakmayı da unutmayın. Bu not, yeni yıl dileklerinin bulunduğu ya da minik esprilerin yer alabileceği notlar şeklinde olabilir. Yılbaşı için hediye seçimine başladıysanız bizler de sizlere bir öneri de bulunmak isteriz, kozmetik ve bakım sever bir arkadaşınıza, annenize, eşinize ya da kız kardeşinize hediye edebileceğiniz uygun fiyatlı bakım ürünlerine Sebi Simyacı’dan ulaşabilirsiniz. Yeni yılda başlattığımız dev kampanya ile 2 ADET LEKE KREMİNİ 120 TL’ye satın alarak çevrenizdeki kişilere hediye edebilir; bakım rutinlerine katkıda bulunabilirsiniz.

Sebi Simyacı ile Kalın.

MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap