KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

YENİ YIL DİLEĞİNİZ: YENİ BİR SİZ!

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
19.01.2019

Yeni bir yıl için tüm hazırlıklarınızı tamamladınız. Kombininiz, saçınız ve ışıl ışıl makyajınızla gecenin yıldızı olup parladınız.  Peki ya yılbaşı makyajınızdan sonra yorgun cildinizi nasıl dinlendireceksiniz? Bu yazımızda sizlere yılbaşı makyajı ile yorulan cildiniz için bakım önerilerimizi aktaracağız…

 

Yeni yıl yeni heyecanlar ve yeni umutlarla gelir. Bu özel günü en güzel şekilde karşılamak için kendimize her zamandakinden daha fazla özen gösteriyoruz. Bugüne özel, günler öncesinden planlar yapıyor, organizasyonlar düzenliyor, kombinimize, saç modelimize ve makyajımıza çok daha önceden karar veriyoruz. Abartının normal karşılandığı nadir özel günlerden olan yılbaşı kutlamalarında doyasıya eğleniyor ve yeni yıla keyifli bir başlangıç yapıyoruz. Saatler sona erip yorgunluğun üzerimize çökmesiyle birlikte dinlenme vakti geliyor ve vücudumuzu dinlendirmek üzere uyku hazırlığı yapıyoruz. Peki, cildimizi de yeterince dinlendiriyor muyuz?

 

Makyaj uygulamaları cildi yoran ve yıpratan en önemli faktörlerden biri. Sürekli kimyasal içerikli makyaj ürünlerine maruz kalan ve düzenli olarak temizlenip bakımı yapılmayan cilt, diğerlerine göre daha erken lekelenmeye ve kırışmaya başlar. Özellikle fondöten ve kapatıcı gibi yoğun kıvamlı ürünler cildin hava ile irtibatını tamamen kestiği için, cildin havasız kalarak hızla yaşlanmasına neden olur. Bu kırışıklıklar da yaşınız genç olmasına rağmen sizi olduğunuzdan daha büyük gösterir. Her gün rutin olarak yapılan makyajlar arada sırada yapılan sade makyajlara göre cildi daha hızlı yorar. Ciltteki bu yorgun ve yaşlı görünümün önüne geçmek için dikkat etmeniz gereken noktalar bulunuyor. Özellikle yılbaşı makyajı gibi abartı olan makyaj tarzlarında makyaj sonrası cildinizin sağlıkla ışıldaması için bakımını ve temizliğini ihmal etmemelisiniz.

 

Yılbaşı makyajı gibi ağır makyajlar sonrası cildin üzerinde zamanın ve kirli hava ile çevrenin olumsuz etkilerini en aza indirmek için, önceliğiniz temizlik olmalı. Ne kadar yorgun olursanız olun makyajınızı temizlemeden uyumamalısınız. Bunun için de en sağlıklı yol, eve döndükten sonra cildinize uygun bir temizleme ürünü ve bol su ile yüzünüzü yıkamanız olacaktır. Fakat yıkayamayacak kadar zor durumdaysanız yine cildinize uygun bir makyaj temizleme suyu ve pamuk yardımı ile nazikçe makyajınızı çıkarmalısınız. Makyajı temizledikten sonra, cildinize vitamin içeren nemlendirici krem sürmeli ve cildinizin durumuna göre 1 hafta ya da 10 günde bir, dinlendirici bakım maskesi uygulamalısınız. Peki, uzun vadede makyajın olumsuz etkilerini yok etmek, sağlıklı ve genç bir cilde sahip olmak için ne yapmalıyız?

 

Sebi Simyacı der ki; makyajın yarattığı tahribatı ortadan kaldırmak ve ilk kullanımdan itibaren beyaz bir cilt ve aydınlık bir görünüm için Sebi Ala Hücre Yenileyici Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem tam size göre. Dünya patentli etken madde olan “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren ürün, yoğun nemlendirici bir bakım sağlayarak cildin toparlanmasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda ciltteki lekeli ve pürüzlü görünümle birlikte kırışıklıkların azalmasına da yardımcı olarak, nemlendirme ve cilt yenileme etkilerini bir arada sunan Hücre Yenileyici Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem, 20 yaş ve üstü bireyler için güvenle kullanılabilir.

 

Sebi Simyacı ile kalın.

MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap