KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

UÇUCU YAĞLAR VE PORTAKAL YAĞININ SELÜLİTE ETKİSİ

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
04.10.2019 Sağlığa faydalı, besleyici meyvelerle ilgili sıklıkla bir şeyler görüyor ve okuyoruz. Bununla birlikte eskiden beri sıkça tüketilen meyvelerin ve bitkilerin yağlarının, vücudumuz için birçok faydası bulunmaktadır.

Sağlığa faydalı, besleyici meyvelerle ilgili sıklıkla bir şeyler görüyor ve okuyoruz. Bununla birlikte eskiden beri sıkça tüketilen meyvelerin ve bitkilerin yağlarının, vücudumuz için birçok faydası bulunmaktadır.

Bu blogtaki konumuz uçucu ve sabit yağların, vücudumuzdaki problemleri giderme konusunda olağanüstü etkilerinden bahsedeceğiz.


SEBI IXİR KOMPLE SIKILAŞTIRICI VÜCUT BAKIM SPREYİ İLE

İçeriğindeki greyfurt ekstratı ve portakal çiçeği yağı lokal olarak sürüldüğünde kilo kaybına da yardımcı olduğu gözlemlenmektedir. Böylelikle, aynı şekilde; portakal çiçeği yağı vücut için inceltici ve sıkılaştırıcı aynı zamanda selülit giderici etkiye sahiptir. Sebi Ixir Komple Sıkılaştırıcı Vücut Bakım Spreyi greyfurt ve portakal çiçeği yağı ve diğer uçucu yağlarla beraber tamamen doğal formüle sahiptir. Cilde hiçbir yan etkisi yoktur; aksine hem inceltici ve sıkılaştırıcı hem de selülit giderici olarak etkili tedavi sunar. Bacak içi, kol içi, karın ve göğüsler olmak üzere bu etkileyici yağlar ile kolay formatta (sprey format) kullanım sağlamaktadır. Bu sebeplerden ötürü, Ezber Bozan çok amaçlı komple vücut bakım spreyidir.

Kekik yağı, birçok etki alanına sahip olmakla beraber; lokal olarak sürüldüğünde kan dolaşımını yüksek miktarda hızlandırıp, sürüldüğü bölgede ısınma meydana getirmektedir. Bu sebepten ötürü, iyi bir inceltici etkiye sahiptir.

Sebi Simyacı Der Ki;

Susam yağı, cilde içindeki vitaminlerden dolayı, çok etkili bakım ve nemlendirme aynı zamanda besleme etkisine sahiptir. Uçucu yağların, etkilerini tamamlamaktadır.

Portakal yağı, lavanta yağı, kekik yağı gibi uçucu yağlar ve susam yağı, gibi sabit yağlarla kurulu Sebi Ixir Komple Sıkılaştırıcı Vücut Bakım Spreyi hem sıkılaştırmak istediğiniz bölgelerde, hem de selülitli bölgelerde tamamen doğal ve yan etkisiz, etkili bir tedavi sunmaktadır.

Birçok bayanın kabusu olan selülit ve vücudunun bölgesel incelmesi ve sıkılaşması dönem dönem sorun yaratmaktadır. Bu sebepten ötürü biz Sebi Pharma firması olarak çok amaçlı kullanımı çok pratik ezber bozan Sebi Ixir Komple Sıkılaştırı Vücut Bakım Spreyi ile sizlere çözüm sunmaktayız. Tamamen uçucu ve bitkisel yağlardan oluşan sprey formatı ile her bölgenizde kullanım kolaylığı sağlayan ürünümüz sizleri gayet memnun edecek, bölgesel sorunlarınıza çok amaçlı çözümler getirecektir.

MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap