KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

Türkiye’nin en iddialı leke kremi

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
15.05.2020 Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi İxir Leke Kremi güneş, doğum, yaşlılık lekelerini, epilasyon ve ağdanın neden olduğu kararmaları gidermeye yardımcıdır. Benzersiz içeriğe sahip krem 50 faktör güneş koruması da sağlamaktadır. Vaadini tutan ürün benzersiz içeriği ile dört mevsim kullanılabilmektedir.

Leke gideren krem ve işlemlerin birçoğu cildi soymakta ve yıpratmaktadır. Bunun sonucunda bireye düşen görev cildini çevresel faktörlere karşı korumaktır. Kişi ne kadar dikkatli ve bilinçli olursa olsun hassaslaşan ve savunmasız kalan cildi çevresel faktörlere karşı korumak kolay değildir. En ufak bir problemde cilt gereğinden fazla reaksiyon verecek, yeni lekeler ve sorunlar meydana gelecektir. Yaz mevsiminde yükselen hava sıcakları, UVA UVB ışınları cildi daha da yıpratmaktadır. Normal, hatta bakımlı denebilecek ciltler dahi bu koşullar altında problemler yaşayabilmektedir. Yıpranan ciltler bu çevresel faktörlere çok daha fazla tepki verecektir.

Sebi İxir Leke Kremi içerdiği ödüllü, dünya patentli formülle “yazın leke kremi kullanılmaz” anlayışını yıkıyor. Ezber bozan formüle sahip krem cildi soymadığı için dört mevsim güvenle kullanılıyor. Sebi İxir Leke Kremi cildi soymadığı gibi bakım yapıyor ve besliyor. Sebi Pharma’nın leke giderici ürünü lazer epilasyon gibi cildi son derece yoran ve yıpratan işlemler sırasında da kullanılabilmektedir. Ürün cilde bakım yapmakta ve beslemektedir. Cildi çevresel faktörlere karşı da korumaktadır. Sebi İxir Leke Kremi buna ek olarak 50 faktör güneş koruması da sağlamaktadır. Cilt bakımını tam anlamıyla gerçekleştirebilmek için güneş koruyucu kullanımına dört mevsim dikkat etmek gereklidir. Güneş lekeleri başta olmak üzere ciltteki birçok lekenin, yaşlanma belirtilerinin ve cilt sorunlarının tetikleyicisi güneşin zararlı ışınlarıdır.

Sebi Simyacı Der Ki;

Sebi İxir Leke Kremi hem benzersiz formülü ile lekeleri gideriyor hem de güneş koruması sağlıyor. Ürünün fiyatı ise başarısı ve sağladığı faydalarla tamamen ters orantılı. Cilt bakımının herkes için ulaşılabilir olmasını hedefleyen Sebi Pharma 89 TL gibi makul bir rakamla ürünü kullanıcıları ile buluşturmaktadır. Benzersiz formüle sahip; ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren böylesine iddialı bir ürüne makul rakamlarla ulaşabilmek cilt bakımına ilgi duyan hemen herkes için büyük bir fırsattır.

Sebi Simyacı ile Sağlıklı Kalın!

MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap