KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

SORULARLA SEBI SIMYACI ÜRÜNLERI

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
12.08.2019 Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Simyacı ürünleri kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. Sebi Simyacı’yı sosyal medyada takip ederek ürünler ve firma ile ilgili sorulara doyurucu yanıtlar alabilmek mümkündür.

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Simyacı ürünleri kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. Sebi Simyacı’yı sosyal medyada takip ederek ürünler ve firma ile ilgili sorulara doyurucu yanıtlar alabilmek mümkündür.

Sebi Simyacı’da hangi ürünler var?

Sebi Simyacı’da Sebi İxir Leke Kremi, Sebi İxir Akne Kremi, Sebi İxir Acil Bakım Kremi, Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem, Sebi Su Hücre Yenileyici Cilt Temizleme Suyu Sebi Su ve Sebi Simyacı Anti Aging Krem ürünleri yer almaktadır.

Sebi Simyacı ürünleri neden farklı?

Tüm Sebi Simyacı ürünleri Sebi Pharma Yönetim Kurulu başkanı ve Türk Mucit Şebnem Özen’in ödüllü, dünya patentli buluşu “Hücre Yenileyici Bileşen” içermektedir ve bu buluş TRT Ana Haber Bülteni’nde yer almıştır.

Sebi Simyacı ürünlerinde yer alan içerikleri nasıl öğrenebilirim?

Her ürünün sayfasından ve ürün ambalajlarından içerik bilgisine ulaşabilirsiniz. Sebi Simyacı içeriğe çok önem vermektedir ve tüm ürünler oldukça zengin içeriğe sahiptir.

Sebi Simyacı ürünlerini nerelerden temin edebilirim?

Sebi Simyacı ürünleri; firmamızın resmi internet sitesi sebisimyaci.com’da, n11, Hepsiburada gibi büyük alışveriş sitelerinde, Ege ve Akdeniz Bölgesinde yer alan eczanelerde bulunmaktadır.

Sebi Simyacı ürünleri paraben içeriyor mu?

Kesinlikle hayır. Hiçbir Sebi Simyacı ürününde paraben bulunmaz. Sebi Simyacı ürünlerinde alkol, silikon, hidrokinon, asit türevleri ve parfüm de bulunmaz. Hiçbir Sebi Simyacı ürünü cildi yormaz ve yıpratmaz aksine bakım yapar, besler.

Sebi Simyacı ürünleri eczanelerde bulunuyor mu?

Evet! Sebi Simyacı ürünleri Ege ve Akdeniz bölgelerindeki üniversite hastanelerinde doktorlar tarafından reçete edilmekte ve eczanelerde yer almaktadır.

Aradığım sorunun yanıtını bulamadım, ne yapabilirim?

Sebi Simyacı müşteri hizmetlerine 0 232 404 00 45, 0 551 208 38 86 nolu telefonlardan arama veya WhatsApp, Instagram ve Facebook kanalıyla ulaşabilmek mümkün. Web sitesinde yer alan canlı destek bölümünden de sorularınızı iletebilirsiniz.

Sebi Simyacı ile Sağlıklı Kalın!

MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap