KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

SEVGİLİLER GÜNÜ MAKYAJI NASIL OLMALI?

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
14.02.2019 Çiftler için diğer günlerden farklı ve çok özel bir gün olan Sevgililer Günü için planlarınızı yaptınız, nerede yemek yiyeceğiniz, ne giyeceğiniz hazır. Peki ya makyajınız? Makyajınıza henüz karar vermediyseniz size birkaç önerimiz var.

Çiftler için diğer günlerden farklı ve çok özel bir gün olan Sevgililer Günü için planlarınızı yaptınız, nerede yemek yiyeceğiniz, ne giyeceğiniz hazır. Peki ya makyajınız? Makyajınıza henüz karar vermediyseniz size birkaç önerimiz var.

Yılda bir defa kutlanan günler arasında çiftler için en önemli günlerden biri de 14 Şubat Sevgililer Günü’dür. Bu özel günde unutulmaz hatıralar biriktirmek ve birlikteliğinizi taçlandırmak adına planlarınızı günler öncesinden yaptınız. Nereye gidilecek, ne yapılacak, ne giyilecek… Hepsi tamamlandı. Peki makyajınıza karar verdiniz mi? Bu özel güne yakışır bir makyaj stili için size önereceğimiz uygulamalara göz atmanızda fayda var. Hadi hemen başlayalım:

14 Şubat Sevgililer Günü’nde daha çarpıcı ve çekici görünmemeniz için hiçbir neden yok. Burada önemli olan kombin-makyaj oranını iyi ayarlamak, makyajda öne çıkaracağınız ve geri planda bırakacağınız noktaları belirlemek. Her zaman uyguladığımız kural bu makyajda da geçerli. Yani dudaklarınızı ön plana çıkarmak istiyorsanız gözlerinizi sade tutmalı, göz makyajınızda iddialı olduysanız dudakları nude tonlarda renklendirmek dengeyi sağlama açısından doğru olacaktır. Örneğin, koyu kırmızı mat bir ruj kullanıp, diğer bölgelerde sade tonlar tercih ederek makyajınızı doğal bırakabilirsiniz. Uygun kırmızılıkta bir ruj Sevgililer Günü'nde daha çekici görünmeniz için fazlasıyla yetecektir. Fakat kırmızı rujun dikkat gerektirdiğini de belirtelim. Bu renk çok dikkat çekici olduğundan makyajın geneli dengeli yapılmalıdır.

Göz makyajında tercih edebileceğiniz bronz ve kahve tonlar ise hem çarpıcı hem de sade görünümüyle size asil bir tarz katacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta şudur: İddialı bir elbise giyildiyse makyaj kesinlikle daha naturel bırakılmalıdır. Kombinde sadelik ön planda ise makyaj biraz abartılabilir. Sevgililer Günü’nde romantik görünmek isteyenler pastel tonlar tercih edebilir, dudak ve yanaklarına uçuk pembe ürünler kullanabilir. Soft bir görünüm yakalamak isteyenlerse doğal tonlarda bir far üzerine eyeliner ve dudaklarına doğal tonlarda ruj uygulaması yapabilirler.

Fazla makyaj yapmayı sevmeyenlerin imdadına ise nude tonlardaki ürünler yetişecektir. Hafif ama etkili bir görünüm için, doğal pembe tonlarında bir far ve yine benzer tonlardaki allığınızı uyguladıktan sonra gözlerinizi ince birer eyeliner ile çerçeveleyebilir ve dudaklarınızı bir ton koyu gösterecek rujunuzla son noktayı koyabilirsiniz. Bu makyajda maskaranızı bol miktarca uygularsanız buğulu bakışlara sahip olabilirsiniz.

Sebi Simyacı der ki; Hangi makyajı yaparsanız yapın cildinizin ihtiyacı olan bakımın en önemli ayağını temizlik oluşturmaktadır. Gündüz ışıl ışıl parlayan cildinizin ipeksi yumuşaklığını ve canlılığını yitirmemesi için uyumadan önce yüzünüzdeki makyajı tam olarak çıkardığınızdan emin olmalısınız. Tüm gün yüzünüzde duran makyajı çıkarmada en etkili yardımcılarınız Sebi İxir Su Acil Nem Bombası Yatıştırıcı Sprey ve Sebi Su 3 Etkili Cilt Temizleme Suyu olacaktır.

Tüm vücutta acil nemlendirme ve bakım ağlayan Sebi İxir Su Acil Nem Bombası Yatıştırıcı Sprey, termal su etkisiyle hassas ve kuru ciltlerin bakımını anında yapar, besler ve yatıştırır. Hassas ve kuru ciltlerin temizleme suyu olan sprey aynı zamanda kremlerin yetişemediği bölgeler için, tüm vücutta rahatlıkla kullanılabilir. “Uluslararası Patentli Bileşen” içeren Sebi İxir Su Acil Nem Bombası Yatıştırıcı Sprey, tüm ailenizin güvenle kullanabileceği içeriğiyle cildi soymayan ve tamamıyla bir doğal bakım sunar.

Sebi Su ve Sebi Yağ’dan oluşan “Uluslararası Patentli Bileşen” içeriğiyle klasik yüz temizleyicilerden ayrılan Sebi Su 3 Etkili Cilt Temizleme Suyu ise cilt temizleme ve cilt bakımında etkili sonuçlar sağlar. Cildinizdeki tüm kir, ter, yağ makyaj ve ölü deriyi hassasiyetle temizleyen Sebi Su tonik, cildinizin bakımını tamamlarken, kirden-yağdan arındırır ve aynı zamanda tonik görevi yapar. Gün içinde makyaj üstüne de sıkılabilen Sebi Su 3 Etkili Cilt Temizleme Suyu tüm cilt tipler için güvenle kullanılabilir.

Sebi Simyacı ile kalın.

MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap