KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYE ÖNERİLERİ

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
11.02.2019 14 Şubat sevgililer günü için sunulan hediye seçeneklerinin fazlalığı kafa karıştırıcı hale gelebiliyor. Peki, siz sevgilinize ne hediye edeceğinize karar verdiniz mi?

14 Şubat yaklaşırken çiftleri en çok düşündüren konulardan biri de sevgiliye alınacak hediyedir. Her sene farklı alternatiflerin popüler olduğu 14 Şubat sevgililer günü için sunulan hediye seçeneklerinin fazlalığı kafa karıştırıcı hale gelebiliyor. Peki, siz sevgilinize ne hediye edeceğinize karar verdiniz mi?

14 Şubat Sevgililer Günü için geri sayım başladı. Bugünlerde çiftler birbirlerine alacakları hediyelerle ilgili yoğun bir araştırma yapıyor. Aranızdaki sevgi bağını tatlı sürprizlerle perçinlediğiniz sevgililer gününde, çok değerli sevgilinize alacağınız hediyelerle ilgili birkaç tavsiye de biz vermek istedik…

Romantizm bir ilişkinin olmazsa olmazı. Yılın en romantik günü olan 14 Şubat Sevgililer Günü, bu anlamda sevgilinize hediye almak için en ideal gün. Hediye almak için sayısız seçenek bulunsa da sevgilinizi sevindirecek alternatifler arasında en doğrusunu seçmek yorucu olabilir. Sevgilinizin neyi sevdiğini bilmeniz ise işinizi kolaylaştıracaktır. Bunun için elediğiniz seçenekler sonrasında elinizde kalanlar arasından daha kolay tercih yapabilirsiniz. Kadınlar ve erkeklerin hoşlandıkları şeyler genel itibariyle birbirinden farklıdır. Bu nedenle hediye alırken de alternatifler farklılaşacaktır. Peki, sevgililer günü hediyesi nasıl seçilir? Sevgiliye hediye olarak ne alınır? Şimdi seçeneklere bir göz atalım…

Eğer hediye konusunda tereddüt yaşıyorsanız en doğru seçeneklerden biri içine emeğinizi kattığınız hediyeler olacaktır. Örneğin erkeklere verebileceğiniz en güzel sevgililer günü hediyesi arasında sevdiği yemekleri ellerinizle yaptığınız sofrada şık bir sunum olabilir. Ya da ona duygularınızı ifade ettiğiniz bir mektup ya da sevgi sözcükleri yazdığınız kağıtlardan oluşan bir kavanoz hazırlayabilirsiniz. Şık bir kol saati, sevgilinizle beraber çekilmiş olan güzel pozlarınızdan oluşan bir puzzle, birlikte fotoğraflarınızın olduğu bir albüm ya da kaliteli bir cüzdan ve kemer gibi alternatifler de erkeğe alınacak ideal hediyeler arasındadır.

Kadınlara alınabilecek sevgililer günü hediye seçenekleri ise oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Hiçbir kadın çiçeğe hayır demez desek yanılmış olmayız; ancak hediye edeceğiniz bukette onun sevdiği çiçekler ve yanında da küçük bir sürpriz olursa daha hoş olacaktır. Sürekli kullandığı parfümünden alıp, sevgilinizin kokusunu ona hediye ederek sizin için ne kadar değerli olduğunu gösterebilirsiniz.  Bunlar dışında onun zevkine göre aksesuarlar, kıyafetler, kozmetik ürünleri ya da ayakkabılar da iyi birer alternatif olabilir. Eğer sevgilinizin uğraşmakta olduğu bir hobisi varsa, onunla ilgili bir hediye alarak daha da mutlu edebilirsiniz.

Sebi Simyacı der ki; sevgilinize alabileceğiniz sınırsız hediye alternatifleri arasında boğulup kalmak yerine Sebi Simyacı’ya kulak verebilirsiniz. Sebi Simyacı’nın 14 Şubat Sevgililer Günü kampanyası sayesinde cildinin sağlığı ve güzelliği yüzüne yansıyan sevgilinizin gülümsemelerine şahit olabilir, ona kendi değerini en güzel biçimde hissettirebilirsiniz. Sebi Simyacı’nın sevgililer gününe özel sunduğu kampanya ile 1 Sebi Ala ürünü alana 2.’si %50 indirimli olacak. Bunun yanında 2 adet Sebi İxir 50 Faktör Güneş Korumalı Leke Kremi’ni de 120 TL’ye alabileceğiniz 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgilinizi sizin kadar düşünen Sebi Simyacı ile içiniz rahat olsun.

Sebi Simyacı ile kalın.

MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap