İNDİRİM
Sebi Su Tonik Hücre Yenileyici Temizleme Suyu
75.00

Sebi Su Tonik Hücre Yenileyici Temizleme Suyu

75,00 TL 95,00 TL
Ücretsiz Kargo
Taksitli Alışveriş
SEPETE AT
HEMEN AL

FARKI & FAYDALARI

  • Üçü bir arada temizleme losyonu !
  • Cilt temizleme ve cilt bakımı!
  • Klasik yüz temizleyici losyon değildir. Uluslararası patentli bileşen bulunur.
  • Tüm ürünlerimizden alacağınız verimi arttıran cilt temizleme suyu, tonik!
  • Koruyucu, alkol, parfüm, paraben içermez, doğal bakım!
  • 100 ml uzun kullanım ömrü.
  • Cildinizdeki tüm kir, ter, yağ makyaj ve ölü deriyi temizler.
 

Hücre Yenileyici Buluşu ile Şebnem ÖZEN TRT HABER'DE

Türk Mucit Şebnem Özen 
Sebi Su Üçü Bir Arada Temizleme Suyu'nu Anlatıyor

 

  


 Ürün Miktarı:
100 ml 
 Kullanılan Cilt Tipi: Tüm cilt tipleri için uygundur

tonik

                                   

      SEBİ SU CİLDİNİZİ TEMİZLER, ARINDIRIR!
Sebi Su cildi tüm kir, ter, yağ, makyaj ve ölü hücrelerden arındırır. Ciltte canlı, bakımlı bir görünüm oluşturur.

                                 

  SEBİ SU TÜM ÜRÜNLERİMİZDEN ALINACAK VERİMİ ARTTIR!

Sebi Su tüm ürünlerimizden alınacak verimi arttırıyor!
Herhangi ürünümüzü kullanmadan önce cildi Sebi Su ile temizlemek üründen alacağınız verimi en üst düzeye çıkaracaktır.

                                 

  CİLDİNİZDEKİ TÜM MAKYAJI TEMİZLER

Sebi Su Cilt Temizleme Suyu cilttteki tüm makyajı derinlemesine temizler. Daha bakımlı, canlı bir cilt için!

                                     

  SEBİ SU CİLDİNİZE BAKIM YAPAR, CİLDİNİZİ BESLER!

 

Sebi Su içerdiği ödüllü, dünya patentli etken madde "Hücre Yenileyici Bileşen" ile cildinize bakım yapar, cildinizi besler! 

                                 

 SEBİ SU NASIL KULLANILIR?

Ürünümüzü Bir parça pamuğa püskürtürterek tüm makyajınızı ve cildinizi temizleyiniz

                                     

 TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN!

 

Ödülü, dünya patentli formüle sahip cilt temizleme suyu Sebi Su tüm cilt tipleri için uygundur!

                              

NEDEN SEBİ PHARMA ÜRÜNLERİ?
 Ödüllü, dünya patentli formül
 Reçete edilen ürünler
 Eczanelerde de bulunur
 7 gün ulaşılabilir müşteri hizmetleri
 Hiçbir Sebi Pharma ürününde cıva, asit türevleri, antibiyotik, paraben, alkol, silikon, vazelin ve hidrokinon bulunmaz.
 4 Mevsim Kullanılır
 Tek üründe çok bakım!

                           

         ZENGİN İÇERİK GÜÇLÜ FORMÜL!  

İçindekiler:  Sebi su™*, Sebi yağ™*, Aqua (Water)
*Formül içeriğinde bulunan Uluslararası Patentli bazlardır. 

                               

          TAKSİTLE ALIŞVERİŞ KEYFİ
Tüm Sebi Pharma (Sebi Simyacı) ürünleri ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içermekte ve ilaç sanayi sınıfında yer  almaktadır. Bu sayede taksit yapılabilmektedir.

Online, Kapıda Nakit, Kapıda Kredi Kartı ile veya Havale/EFT ile ödeme seçenekleri! Telefonla da sipariş oluşturabilirsiniz ( 0 232 404 00 45 , 0 551 208 38 86 Arama, WhatsApp)  

 

                             

7 GÜN ULAŞILABİLİR MÜŞTERİ  HİZMETLERİ
0 232 404 00 45 Pzt / Cmt  09.00 - 19.00
Her gün: 0 551 208 38 86   09.00 - 23.00
(Mobil hattımızla arama ve WhatsApp üzerinden destek verilmektedir)

Ürünlerimiz, firmamız, siparişiniz hakkında bilgi almak için bizi arayın! 

 

Tonik cilt temizliği için önem taşıyor

Tonik cilt bakımının başlangıcıdır denebilir. Ciltteki problemler giderilmek istenebilir, bakımlı ve iyi görünüm arzu edilebilir ya da yaşlanma belirtilerinden kurtulmak hedeflenebilir. Tüm istekler için öncelikle tonik cilt hijyeni, temizleme sağlanmalıdır. Bu nedenle tonik ürünleri önemlidir. Çevresel koşullar,  güneşin zararlı etkileri deriyi yorabilmektedir. Bütün bu etkenlerden tonik ile arınmak faydalı olabilmektedir. Sadece cilt temizliğini aksatmamak tonik kullanmak bile bu alanda aşama kaydetmektir. Bunların yanı sıra herhangi ürün, krem vb. kullanırken de temizliğe ilgi göstermek üründen alınacak yararı en üst düzeyde almaya katkıda bulunacaktır. Cilt temizleme sularının önemi büyüktür. Makyaj yapan kadınlar tonik ile makyajı çıkarmadan uyumamalıdır. Maalesef bireyler yorgun oldukları veya üşendikleri gerekçesiyle tonik seçimini ihmal edebilmektedir.

Tonik cildi arındırıyor

İyi görüntü sağlamaya, rahatsız edici unsurları yok etmeye yönelik birçok tonik ürün bulunması kullanıcıların seçimini zorlaştırmaktadır. Tonik alırken doğru seçim yapmak, doğal olanı seçmek faydalıdır. Bu sayede kullanılan dermokozmetik ürünlerden fazla verim almak mümkün olacaktır. Sürekli hijyeni göz önünde bulundurmak sağlığa ve deriye yararlıdır. Tonik ile makyaj ürünlerini çıkarmak gerekli olabilmektedir. Eğer tonik kullanılmazsa kalıntılar bulunmaya devam ederse bu olumsuzdur.  Buna ve arındırmaya özen gösterildiğinde harcanan çabanın karşılığı mutlaka alınacaktır. Yaşlanma belirtilerini meydana çıkaran önemli faktörlerden biri de çevresel faktörlerin verdiği zarardır. Bu olumsuzluklar  anında ortaya çıkmasa da birikimli olarak ilerlemekte etkisini ileri yaşlarda kendini göstermektedir. Erken yaşlardan itibaren belirtilen unsurlara dikkat etmek tonik kullanmaya dikkat etmek anti-aging yarar da getirecektir. Tonik deriyi başarılı şekilde arındıracaktır.

Tonik makyaj üstü de kullanılabiliyor

Tonik işlevine sahip ürün ödüllü dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen”i sıvı formda içermektedir. Kiri, yağı ve makyajı arındıran tonik ürün; parfüm, alkol içermemektedir.Tonik Firmanın öteki kremlerinin randımanını arttırmaya yardımcı spreyi kimyasal koruyucu da bulundurmamaktadır. Temizleme suyu, tonik makyaj üstü kullanılabilmektedir. Tüketiciye sağlanan diğer avantaj da kullanım ömrüdür. Miktarı 100 ml olan tonik bir parça pamuğa püskürtülerek kullanılmakta altı ay kadar bitmemektedir. Kuru, yağlı, karma her cilt tipiyle uyumludur. Tonik ürünün uzun süreli kullanımda hiçbir sakıncası bulunmamaktadır.

World Card - Taksit Ve Tek Çekim
TaksitOranAylıkToplam
2 Ay (+2 Taksit)%037,50 TL 75,00 TL
3 Ay (+2 Taksit)%025,00 TL 75,00 TL
4 Ay (+2 Taksit)%820,25 TL 81,00 TL
5 Ay (+2 Taksit)%1016,50 TL 82,50 TL
6 Ay (+2 Taksit)%1214,00 TL 84,00 TL
Maksimum Card - Taksit Ve Tek Çekim
TaksitOranAylıkToplam
2 Ay %238,25 TL 76,50 TL
3 Ay %325,75 TL 77,25 TL
4 Ay %419,50 TL 78,00 TL
5 Ay %515,75 TL 78,75 TL
6 Ay %613,24 TL 79,46 TL
Yorum Yaz


Gül Aktan
24 Temmuz 2017 17:46:08

Sebisu temizleme ile acil bakım kremini kullanıyorum harika bir şey.Ürünler çok kaliteli ve bereketli. Güzelliğine ve bakımına önem veren bütün hanımlara ve beylere şiddetle tavsiye ediyorum. Çok memnunum teşekkür ederim sebi simyacı..

Elif Ozguzel
24 Aralık 2015 17:39:11

Göz makyajî temizliginde kullanabilirmiyiz

Hatice Ozanhalk
02 Eylül 2015 22:49:00

Temizleme suyu çok doğal kokuyor ve gerçekten içeriğinde hiçbir yabancı madde yok. tonik tamamen doğal ben şahidim. üstüne üstlük fısfıslı püskürtmesiyle altı aydan uzun süre bana dayandı mucit Şebnem Özen'e teşekkür ederim.

Nagehan Güngör
19 Mayıs 2015 16:10:00

Gerçekten tam aradığım gibi bir tonik suyun hafifliği ve cilt bakımı yapan kremlerin etkisi var çok pratik ve hafif ürün yazın kullanmaktan büyük zevk aldım aradığımı buldum teşekkürler.
Soru Sor


Sehriban Ariktekin
18 Eylül 2016 15:07:00

Yag bezeleri icin hethengi bir urununuz veya oneriniz var mi bdnim gozaltinda halka seklinde 10 tane falan yag bezelerim var
Merhabalar, Sebi Su ürününü kullanmanız gerekmektedir. Ürünü kulak temizleme çubuğuna veya pamuğa püskürtüp yağ bezelerine uygulayınız.

Sena
16 Nisan 2016 13:45:00

Tonik cildi kurutuyomu?
Hücre Yenileyici Temizleme Suyu ve tonik cildi hiçbir şekilde kurutmamaktadır. Tonik içerdiği ödüllü dünya patentli bileşen ile cilde bakım yapmaktadır.

Leyla
15 Mart 2016 16:52:00

Tonik işleminden sonra yüzü yıkamalı mıyız detaylı kullanımını yazar mısınız ? birde krem sürülmeden önce sabah ve akşam mı uygulanmalı ?
Hayır yıkamayınız. ürünü bir parça pamuğa püskürtüp tüm yüzünüzü temizleyiniz. Evet krem uygulanmadan önce cildi temizlemek üründen alınacak verimi maximuma çıkaracaktır. Kremi sürmeden önce tonik kullanmayı ihmal etmeyiniz. Gün içinde de dilediğiniz anda ürünümüzle cildinizi temizleyebilirsiniz. Cilt temizleme ürünü dünya patentli "Hücre Yenileyici Bileşen"i sıvı formda içermekte ve cildinize bakım yapmaktadır.

Nergis Kırımlı
15 Temmuz 2015 10:13:00

Waterproof yüz ve göz makyajını çıkarabiliyor mu?
tonik temizleme suyu kimyasal içermediği için waterproof makyajınızı çıkaramaz. Sadece cildinizi günlük kir ve yağdan arındırır.

Nagehan Güngör
15 Mart 2015 20:50:00

Krem kullanmayı sevmiyorum. Hele yazın hiç sadece tonik vb. cilt bakımımı geçiştiriyorum ama gerçek bakım yapabiliyor muyum bilmiyorum ben çok hafif çok etkili birşey istiyorum ne gibi tavsiyeniz olur
Biz bu tür kullanıcılarımızdan gelen arayışlar için Tonik Temizleme Suyunu ürettik. En pratik ve en konforlu ürünümüzdür. Aynı anda hem temizleme suyu hem tonik görevi gören gün içersinde makyaj üstüne uygulanabilen çok amaçlı bir o kadar da cildin hücrelerini yenileyen spesifik bir üründür. Sprey formatıyla kullanımı çok kolay bir kullanım sağlar.

Cemile Aybakan
28 Mart 2014 19:46:00

Çoğu cilt temizlemede tonik olsun jel olsun kimyasal temizleyiciler ve prezervatif maddeli koruyucular varmış doktorum dedi sizin temizleme suyunuzun farkı ne ki? Piyasada yarım kiloluk şişelerde bir alana bir bedava var, üstüne üstlük sizin ürününüzün fiyatı pahalı?
Temizleme suyunun içinde (içeriğine bakıp okuyabilirsiniz) organik Hücre Yenileyici Bileşen Buluşu vardır bir de distile sudan oluşmaktadır. Tonik tamamen doğaldır. Diğer saydığınız kimyasallar içinde yoktur. Bu şekilde cildinizi temizler ve aynı zamanda dünya patentli "Hücre Yenileyici Bileşen"den ötürü cildinizi aynı zamanda yeniler. İşte bu yüzden piyasa ürünlerinden farkından dolayı fiyatı daha yüksektir.

Berna Demirdöven
01 Ocak 2014 15:30:00

Cilt temizliğinde jel kullanıyorum cildim kuruttu. Temizleme sütü kullanıyorum sivilce yaptı hassasmıdır nedir cilt tipim anlamadım ne yapabilirim?
Böyle cilt tiplerinde tonik temizleme suyu kullanmanızda fayda var. Biz size doğal temizleme suyumuzu öneriyoruz. Hem temizleme hem de aynı anda tonik görevi görüyor. Ürünümüz hassas cildinizde süt gibi yağlanma jel gibi kurutma yapmayacaktır. Tonik size konforlu ve pratik bir kullanım sağlayacaktır.

Leyla


tonik olarak kullanılırmı
Elbette, ürün tonik olarak kullanılabilmektedir. Hücre Yenileyici Temizleme Suyu cildi makyajdan arındırmada kullanılabilmektedir. Bunların yanı sıra diğer tüm kremlerimizin etkisine katkıda bulunmaktadır. Parfüm ve koruyucu içermemesi de oldukça önemli bir avantajdır.

Mine


dier ürünlerie ne yararı var??
tonik temizleme suyu diğer tüm ürünlerimiz gibi dünya patentli "Hücre yenileyici bileşen" içermektedir. Herhangi kremimizi kullanmadan önce cilt temizliğini bu ürünümüzle yaparsanız alacağınız verim oldukça artacaktır. Henüz krem cilte temas etmeden tonik içinde yer alan dünya patentli formül cilde bakım yapacaktır.

Kader


bu tonik kimyasal içeriyomu
Elbette hayır. Tonik sadece Hücre Yenileyici Bileşen ve distile sudan oluşmaktadır. Oldukça sade ve doğal bir formülü vardır. Bebeklerde dahi gönül rahatlığıyla kullanılmaktadır.

Nevin


benim cildim cok yagli bu tonik benim icin uygunmudur
Hücre Yenileyici tonik tüm cilt tipleri ve yaşlar için uygundur. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Ceren


bu tonik ne kadar süre kullanılabiliyo, başka bi temizleme suyu kullanmama gerek var mı
Tonik 6 ay gibi uzun bir süre kullanılabilmektedir. Ürün cildinizi temizleyecek yağ kir ve makyajdan arındıracaktır. bu nedenle başka bir temizleyiciye ihtiyacınız yoktur.
351 ms