KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

SEBİ SİMYACI’DAKİ ÜRÜNLERİN FARKI

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
01.04.2019 Ödüllü, Dünya Patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Simyacı ürünleri kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. Sebi Simyacı’yı sosyal medyada takip ederek ürünler ve firma ile ilgili sorulara doyurucu yanıtlar alabilmek mümkündür.

Ödüllü, Dünya Patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Simyacı ürünleri kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. Sebi Simyacı’yı sosyal medyada takip ederek ürünler ve firma ile ilgili sorulara doyurucu yanıtlar alabilmek mümkündür.

Sebi Simyacı’da hangi ürünler var?

Sebi Simyacı’da;Sebi Simyacı Anti Aging Krem, Sebi İxir Klasik Leke Kremi, Sebi İxir Yağlı Pürüzlü Lekeli Kremi, Sebi İxir 50 SPF Güneş Korumalı Leke Kremi, Sebi İxir Acil Bakım Kremi, Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Krem, Sebi Su Hücre Yenileyici Cilt Temizleme Suyu, Sebi İxir Acil Bakım Kremi, Sebi İxir Saç Bakım Serumu ve Sebi İxir Vücut Bakım Spreyi ürünleri yer almaktadır.

Sebi Simyacı ürünleri neden farklı?

Tüm Sebi Simyacı ürünleri Sebi Pharma Yönetim Kurulu başkanı ve Türk Mucit Şebnem Özen’in ödüllü, Dünya Patentli buluşu “Hücre Yenileyici Bileşen” içermektedir ve bu buluş TRT Ana Haber Bülteni’nde yer almıştır.

Sebi Simyacı ürünlerinde yer alan içerikler nelerdir ?

Her ürünün sayfasından ve ürün ambalajlarından içerik bilgisine ulaşabilirsiniz. Sebi Simyacı içeriğe çok önem vermektedir ve tüm ürünler oldukça zengin içeriğe sahiptir.

Sebi Simyacı ürünlerini nerelerden temin edebilirim?

Sebi Simyacı ürünleri; firmamızın resmi internet sitesi sebisimyaci.com’da, n11, Hepsiburada gibi büyük alışveriş sitelerinde, Türkiye’nin birçok ilinde yer alan eczanelerde bulunmaktadır.

Sebi Simyacı ürünleri paraben içeriyor mu?

Kesinlikle hayır. Hiçbir Sebi Simyacı ürününde paraben bulunmaz. Sebi Simyacı ürünlerinde alkol, silikon, hidrokinon, asit türevleri ve parfüm de bulunmaz. Hiçbir Sebi Simyacı ürünü cildi soymaz ve yıpratmaz aksine bakım yapar, besler.

Sebi Simyacı ürünleri eczanelerde bulunuyor mu?

Evet! Sebi Simyacı ürünleri Ege ve Akdeniz bölgelerindeki üniversite hastanelerinde doktorlar tarafından reçete edilmekte ve eczanelerde yer almaktadır.

Aradığım sorunun yanıtını bulamadım, ne yapabilirim?

Sebi Simyacı müşteri hizmetlerine 0 232 404 00 45, 0 551 208 38 86 nolu telefonlardan arama veya WhatsApp veya Facebook kanalıyla ulaşabilmek mümkün. Web sitesinde yer alan canlı destek bölümünden de sorularınızı iletebilirsiniz.

Sebi Simyacı der ki ;

Özetle ürünlerimizin içerisinde bulunan Uluslararası Patentli Hücre Yenileyici Bileşen madde sayesinde cildinizindeki problemleri cildinizi soymadan, yıpratmadan ve yan etki yaratmadan giderin ve cildinize bakımınızı yapın.

Sebi Simyacı ile sağlıklı kalın.

MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap