KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

SEBI PHARMA’DAN EZBER BOZAN FORMÜLLER

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
10.05.2019 Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Su benzersiz formülü ile hem cildi temizliyor, tüm Sebi Simyacı ürünlerinden alınacak faydayı arttırıyor. Ürün özellikle yağlı cilt bakımında önemli yere sahip.

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Su benzersiz formülü ile hem cildi temizliyor, tüm Sebi Simyacı ürünlerinden alınacak faydayı arttırıyor. Ürün özellikle yağlı cilt bakımında önemli yere sahip.

CİLT BAKIMININ OLMAZSA OLMAZI CİLT TEMİZLİĞİ!

Cilt bakımında amaç ne olursa olsun cilt temizliğine önem verilmesi gerçeği değişmez. Cilt temiz olmadığında ortaya çıkabilecek sorunların yanı sıra kullanılan üründen verim de almak mümkün olmaz. Cilt kirliliği bir bariyer tabakası gibi cilt yüzeyini kaplayabilir ve bu sayede ürünün deriye nüfuz etmesini önleyebilir. Cilt kirliliği cilt yüzeyini kapattığı için birçok cilt probleminin tetikleyicisi de olabilir. Özellikle akne, sivilce gibi şikayetlerde bu durumun önemi daha da artmaktadır.

Cilt temizliğine özellikle dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur da makyaj yapılmasıdır. Makyaj ürünleri gözenekleri tıkayabilmektedir. Makyajın kaliteli bir temizleme suyu ile temizlenmesi gerekmektedir. Makyaj çıkarılmadan uyunursa birçok cilt sorunu ortaya çıkabilecektir.

Cilt temizliği anti aging bakım açısından da önem taşımaktadır. Dış faktörlerin cilt yüzeyinde bulunmasına izin verilmesi, gözeneklerin tıkanması cildi yıpratacaktır ve tüm bunlar uzun vadede yaşlanma belirtisi olarak geri dönecektir. Yaşlanma karşıtı bakıma katkı sağlamanın en iyi yollarından biri de cilt bakımına sürekli dikkat edilmesidir.

Sebi Simyacı Der Ki;

Tüm Sebi Simyacı ürünlerinde bulunan ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” Sebi Su’da da yer alıyor. Sebi Su cildi başarılı şekilde temizlediği gibi Sebi Simyacı ürünlerinden alınacak verimi de arttırıyor. Herhangi Sebi Simyacı ürünü kullanmadan önce Sebi Su ile cildi temizlemek alınacak verimi en üst seviyeye çıkarmaktadır. Sebi Su ciltteki kir, ter, yağ ve makyajı da arındırarak cilt bakımına da önemli bir katkıda bulunmaktadır. Sebi Su paraben, alkol içermemekte ve cildi kurutmamaktadır.

Sebi Simyacı ile Sağlıklı Kalın!

https://www.sebisimyaci.com/3-etkili-cilt-temizleme-suyu

https://www.sebisimyaci.com/nem-bombasi-yatistirici-sprey

MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap