KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

SEBİ PHARMA ÜRÜNLERİ ETKİLİ TEDAVİYİ UYGUN FİYATA SUNUYOR!

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
20.09.2019 Cilt bakımının önemi bilinse de zaman zaman yoğunluktan veya harcama yapılmak istenmediğinden cilt bakım ürünleri kullanılmayabilmektedir. Bununla birlikte her alanda olduğu gibi dermokozmetik ürünlerin kullanımında da öncelikle tedbir almak faydalıdır. Zamanında bakım yapılması birçok sorunun önüne geçebileceği gibi tasarruf da sağlayacaktır. Tamamen yerli bir firma olan Sebi Pharma, dolar kurundan etkilenmeden ödüllü, dünya patentli ürünülerini kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Cilt bakımının önemi bilinse de zaman zaman yoğunluktan veya harcama yapılmak istenmediğinden cilt bakım ürünleri kullanılmayabilmektedir. Bununla birlikte her alanda olduğu gibi dermokozmetik ürünlerin kullanımında da öncelikle tedbir almak faydalıdır. Zamanında bakım yapılması birçok sorunun önüne geçebileceği gibi tasarruf da sağlayacaktır. Tamamen yerli bir firma olan Sebi Pharma, dolar kurundan etkilenmeden ödüllü, dünya patentli ürünülerini kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Sebi Pharma firmasının önceliği ticari başarı değil, kullanıcılarının ciltlerindeki olumlu değişimlerdir. Gelen olumu yorumlar firmanın en büyük motivasyon kaynağı olmaktadır. Öyle ki birçok ürün memnun kalmakla yetinmemekte, çevresine de Sebi Pharma ürünlerini önermektedir. Bu sayede firmanın ünü kulaktan kulağa artmaktadır. Sebi Pharma ürünleri herkes için cilt bakımının ulaşılabilir olmasını hedefler. Ekonomik fiyata edinilebilen ürünler vaat ettiklerinden çok daha fazlasını yerine getirir. Ticari kaygılar nedeni ile birçok amaç için farklı farklı ürünler piyasaya sunulabilmektedir. Bunun sonucunda kullanıcılar birçok ürüne bütçe harcamak ve efor sarf etmek durumunda kalmaktadır. Sebi Pharma bu beklentiyi çok iyi analiz ettiği için tek üründe birden fazla bakım anlayışını benimsemiştir.

Örneğin Sebi İxir Leke Kremi lekeleri gidermenin yanı sıra 50 faktör güneş koruması da sağlamaktadır. Bu sayede farklı bir güneş koruyucu kullanımına gerek kalmamaktadır. Krem, güneş korumasına önem vermeyen bireylerin dahi doğal olarak güneşten korunmasına katkı sağlamaktadır.

Bu felsefenin gözlemlenebileceği bir diğer ürün ise Sebi İxir Akne Kremidir. Krem akne, sivilce, siyah nokta, yağlılık şikayetlerini gidermekle birlikte lekeleri de gidermekte ve cildi nemlendirmektedir. Sebi İxir Akne Kremi doğal yapısı ile çok genç bireylerde de güvenle kullanılabilmektedir. Ürünün bir diğer önemli artısı ise cilt altındaki sivilceleri de temizlemesidir. Bu sayede sivilcelerin tekrar çıkması önlenmektedir. Sivilce şikayetini sadece görünen sivilcelerle değerlendirmek hatalı bir yaklaşım olacaktır. Cilt altında da birçok sivilce olgunlaşmayı ve çıkmayı beklemektedir.

Sebi Simyacı Der Ki;

Sebi Pharma’nın hassas ciltlerde kullanılan leke kremi Sebi İxir Acil Bakım Kremi ise leke kremi gidermenin yanı sıra cilde yoğun şekilde bakım yapıyor ve nemlendirme sağlıyor. Ürün evde meydana gelebilecek ufak kazalardan sonra da kullanılabilmekte cilde yoğun nem sağlamaktadır.

Sebi Simyacı ile Sağlıklı Kalın!

MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap