İNDİRİM
Sebi İxir 50 SPF Güneş Korumalı Leke Kremi
89.00

Sebi İxir 50 SPF Güneş Korumalı Leke Kremi

89,00 TL 119,00 TL
Ücretsiz Kargo
Taksitli Alışveriş
SEPETE AT
HEMEN AL

FARKI & FAYDALARI

  • Hücre yenileyici bileşenin, Ege üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı tarafından klinik çalışması yapılmıştır!
  • 50 faktör güneş koruması sağlar!
  • Ege üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı tarafından klinik çalışması Sonucu, Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF koruma faktörlü leke kreminin melazmaya etkisinin açık etiketli ve kontrollü klinik araştırma kapsamında gönüllüler üzerinde yapılan denemelerde pigmentasyon düzeyi üzerinde belirgin olumlu sonuçlar ortaya çıkardığı görülmektedir. Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF koruma faktörlü leke kremi kullanıldığında eritem düzeylerinde azalma görüldüğü tespit edilmiştir. Bu etkiyi sadece etken madde dünya patentli "Hücre Yenileyici Bileşen" ile yapmıştır.
  • AHA, hidrokinon, civa, paraben, silikon, alkol, asit türevleri içermez. Doğal bakım!
 

Sebi İxir 50 Spf Leke Kremi Aynı Anda Hem Lekenize Bakım Yapar Hem De 50 Spf İle Güneş Korumanızı Sağlar

Türk Mucit Şebnem Özen Ege Üni.
Dermatoloji Klinik Başarısını Anlattı

 

 


 Ürün Miktarı:
50 ml 
 Kullanılan Cilt Tipi: Normal ciltler, kuru cilt, karma cilt

  leke kremi
 

leke kremi


 

TÜM CİLTTEKİ LEKELERE !

Lekesiz, pürüzsüz, bakımlı bir görünüm için!
Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF cildi soymaz, yıpratmaz, aksine bakım yapar ve besler. 4 mevsim kullanılır.

50 FAKTÖR GÜNEŞ KORUMALI

LEKE KREMİ

Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF Güneş Koruması ile cildi yeni güneş lekelerinden, erken yaşlanma belirtilerinden korur!
Cildinizi güneşin olumsuz etkilerinden 4 mevsim koruyun!

ÇİFT ETKİLİ MEKANİZMA

Aynı Anda Hem Lekenize Bakım Yapar
Hem De 50 Spf İle Güneş Korumanızı Sağlar. 
Ege üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı tarafından klinik çalışması yapılmıştır

 

sebi pharma

NEDEN SEBİ PHARMA ÜRÜNLERİ?

 Ödüllü, dünya patentli formül
 Reçete edilen ürünler
 Eczanelerde de bulunur
 7 gün ulaşılabilir müşteri hizmetleri
 Hiçbir Sebi Pharma ürününde cıva, asit türevleri, antibiyotik, paraben, alkol, silikon, vazelin ve hidrokinon bulunmaz.
 4 Mevsim Kullanılır
 Tek üründe çok bakım!

 

formul

         ZENGİN İÇERİK GÜÇLÜ FORMÜL!  

İçindekiler:  Aqua, Sebi Su*, Sebi Yağ*  
OctylMetylCinnemate,Caprylıc/CaprıcTrıglycerıde, ZincOxide,OctylPalmitate,GlycerylStearate; Cetearylalcohol;StearicAcid;SodyumLauroylGlutamate, Glycerin, CetylStearylalcohol, Octocrylene, ButylMethoxydıbenzoylmethane, , Ceteareth25,GlycerolMonostearate, Polysorbate20, Allantoin,AloeVeraExtract,CetrimoniumChloride Cetac, D-Panthenol,TocoferolAcetate,Titaniumdioxide, Fenoxietanol
*Formül içeriğinde bulunan
SEBİ SU™ ve SEBİ YAĞ™ Uluslararası Patentli bazlardır. 

alisveris


TAKSİTLE ALIŞVERİŞ KEYFİ

Tüm Sebi Pharma (Sebi Simyacı) ürünleri ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içermekte ve ilaç sanayi sınıfında yer  almaktadır. Bu sayede taksit yapılabilmektedir.

Online, Kapıda Nakit, Kapıda Kredi Kartı ile veya Havale/EFT ile ödeme seçenekleri! Telefonla da sipariş oluşturabilirsiniz ( 0 232 404 00 45 , 0 551 208 38 86 Arama, WhatsApp)

iletisim

7 GÜN ULAŞILABİLİR MÜŞTERİ  HİZMETLERİ

0 232 404 00 45 Pzt / Cmt  09.00 - 19.00
Her gün: 0 551 208 38 86   09.00 - 23.00
(Mobil hattımızla arama ve WhatsApp üzerinden destek verilmektedir)

Ürünlerimiz, firmamız, siparişiniz hakkında bilgi almak için bizi arayın! 

LEKE KREMİ CİLDİNİZİ BESLİYOR

Leke Kremi güneş, doğum, yaşlılık lekelerini gidermeye yardımcıdır. Bu şikayetler cilt bakımı alanında sıkça yakınılan unsurlardandır. Yüzde oluşabileceği gibi tüm ciltte de renk değişiklikleri oluşabilmektedir. Birçok birey bunlardan kurtulmaya çaba harcamaktadır.  Görünümdeki şikâyetler çoğunlukla sağlık açısından risk oluşturmasa da doğal olarak istenememektedir. Bununla beraber görünümle ilgili unsurlar zaman zaman hastalıkların da habercisi de olabilmektedir. Leke kremi kullanımına neden olan unsurlar arasında; güneşin zararlı etkilerine maruz kalınması, yaşın ilerlemesi, çeşitli kimyasallar, fiziksel yaralanmalar bulunmaktadır. Bunların yanı sıra ciltteki kararmalar da sıkça şikâyet edilmektedir. Epilasyon, ağda kararmalara neden olabilmektedir. Çiller ve siyah noktalar da görünüm açısından şikâyet edilen faktörlerdendir.    
 

LEKE KREMİ İLE EKSİKSİZ CİLT BAKIMI

Ciltteki lekelerin giderilmesinde en sık tercih edilen yöntemler arasında leke kremi gelmektedir. Buna cilt bakım ürününün kolay kullanımı, uygun fiyatı neden olmaktadır. Teknolojik olanakların gelişimi cilt bakımını da etkilemiştir. İstenmeyen görünümlerden kurtulmada daha başarılı ürünler ortaya çıkarabilmiştir. Buna ek olarak ürünlerin özellikleri de artmıştır. Örneğin güneşin olumsuz etkilerini önleme özelliği kullanıcılar tarafından sıklıkla istenmekte, aranmaktadır. Böylelikle şikâyetler giderilirken güneşin cilde zarar vermesi ve yeni sorunlar oluşturması da önlenmektedir. Ürünlerden beklenen özellikler arasında bakım yapması ve nemlendirmesi de yer almasıdır. Bu şekilde bir problem çözülürken birden fazla fayda alınabilmektedir. Leke Kremi kullanımında da tüm ürünlerde olduğu gibi düzenli kullanım önemlidir. Bu sayede üründen verim alın.


LEKE KREMİ DERİYİ SOYMUYOR, YIPRATMIYOR

Leke Kremi cilt problemlerini gidermeye katkı sağlamaktadır. Dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren ürün istenmeyen görünümü giderirken cilde bakım da yapmakta, deriyi nemlendirmektedir. Güneşin istenmeyen etkilerinden, yaşlanmaya bağlı olarak oluşan renk değişimleri ürünün gidermeye yardım ettiği problemler arasında yer almaktadır. Güneşten koruma özelliği kremin sağladığı bir diğer artıdır. Bu sayede cilt sürekli güneşin negatif etkilerine karşı korunmaktadır. Lekelerin yok edilmesi için çaba harcanırken yeni lekelerin oluşması da engellenmektedir. Ürün dört mevsim kullanılabilmekte; paraben, alkol, silikon ve vazelin içermemektedir. Leke kremi derideki şikayetin giderilmesine yardım ederken cildi soymamakta, yıpratmamakta aksine bakım yapmaktadır. Ürünü düzenli kullanmaya ve temiz cilde uygulamaya dikkat edilmelidir.
 

CİLT LEKELERİ HAKKINDA KISA BİLGİLER
 

GÜNEŞ LEKESİ

Güneş lekeleri en yaygın cilt lekeleri arasında yer almaktadır. Güneş lekeleri; güneşin zararlı ışınlarına maruz kalınması ile oluşmaktadır. Güneş lekelerinin oluşmasının önlenmesinde güneş koruyucu kullanımının önemi büyüktür. Sebi İxir 50 SPF Güneş Korumalı Leke Kremi, 50 faktör güneş koruması sağlayarak yeni güneş lekelerinin oluşumunu da önlemektedir.
 

SİVİLCE LEKELERİ

Sivilce lekeleri; sivilce, akne, şikâyetleri giderildikten sonra ciltte kalan lekeler ve renk değişimi olarak ifade edilebilmektedir. Sivilceler ve sivilce lekeleri farklı kavramlardır. Aktif sivilceleri gidermek için Sebi İxir Akne Sivilce Kremi tercih edilmelidir. Eğer sivilce şikayeti sonlandıysa; aktif sivilce, akne ve yağlılık şikayeti yoksa sadece sivilce lekeleri söz konusu ise Sebi İxir 50 SPF Güneş Korumalı Leke Kremi kullanılmalıdır.
 

YÜZ LEKELERİ

Yüz lekeleri; yüz bölgesinde oluşan lekelerin tümü olarak nitelendirilebilmektedir. Yüzde oluşan güneş, doğum, yaşlılık lekelerinin tümü yüz lekeleri olarak belirtilebilmektedir.  Sebi İxir 50 SPF Güneş Korumalı Leke Kremi hem cildi güneşin olumsuz etkilerinden korumakta hem de lekeleri gidermektedir.
 

ÇİL KREMİ

Çil giderici kremlerdir. Sebi İxir 50 SPF Güneş Korumalı Leke Kremi Ödüllü, Dünya Patentli Etken Madde "Hücre Yenileyici Bileşen” ile çilleri gidermekte, sağladığı 50 faktör güneş korumasıyla da yeni lekelerin oluşmasını önlemektedir. Çillerin giderilmesinde ve yeni çil lekelerin oluşmasının önlenmesinde güneş koruyucu kullanılması önemlidir. Çillerin oluşumunda genetik faktörler, güneşin zararlı ışınları etkili olmaktadır.

World Card - Taksit Ve Tek Çekim
TaksitOranAylıkToplam
2 Ay (+2 Taksit)%044,50 TL 89,00 TL
3 Ay (+2 Taksit)%029,67 TL 89,00 TL
4 Ay (+2 Taksit)%824,03 TL 96,12 TL
5 Ay (+2 Taksit)%1019,58 TL 97,90 TL
6 Ay (+2 Taksit)%1216,61 TL 99,68 TL
Maksimum Card - Taksit Ve Tek Çekim
TaksitOranAylıkToplam
2 Ay %245,39 TL 90,78 TL
3 Ay %330,56 TL 91,67 TL
4 Ay %423,14 TL 92,56 TL
5 Ay %518,69 TL 93,45 TL
6 Ay %615,72 TL 94,30 TL
Yorum Yaz


Dilara Asya
27 Kasım 2017 14:22:52

Geçtiğimiz yaz bu kremi sürmeden dışarı çıkmış olsaydım tabiri caizse kavrulurdum heralde. :) bu kreme bayılıyorum vazgeçilmezimmm !
Soru Sor

BENZER ÜRÜNLER
%21 İNDİRİM
%16 İNDİRİM
360 ms