KAMPANYA
Sebi İxir 50 SPF + Klasik Leke Kremi
149.00

Sebi İxir 50 SPF + Klasik Leke Kremi

149,00 TL 208,00 TL
Ücretsiz Kargo
Taksitli Alışveriş
SEPETE AT
HEMEN AL

FARKI & FAYDALARI

  • Hücre yenileyici bileşenin, Ege üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı tarafından klinik çalışması yapılmıştır!
  • 50 faktör güneş koruması sağlar! İkisi bir arada!
  • Ege üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı tarafından klinik çalışması Sonucu, Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF koruma faktörlü leke kreminin melazmaya etkisinin açık etiketli ve kontrollü klinik araştırma kapsamında gönüllüler üzerinde yapılan denemelerde pigmentasyon düzeyi üzerinde belirgin olumlu sonuçlar ortaya çıkardığı görülmektedir. Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF koruma faktörlü leke kremi kullanıldığında eritem düzeylerinde azalma görüldüğü tespit edilmiştir. Bu etkiyi sadece etken madde dünya patentli "Hücre Yenileyici Bileşen" ile yapmıştır.
  • AHA, hidrokinon, civa, paraben, silikon, alkol, asit türevleri içermez. Doğal bakım!

Hücre Yenileyici Buluşu ile Şebnem ÖZEN TRT HABER'DE

Türk Mucit Şebnem Özen Ege Üni.
Dermatoloji Klinik Başarısını Anlattı

 

 


 Ürün Miktarı:
50 ml 
 Kullanılan Cilt Tipi: Normal ciltler, kuru cilt, karma cilt

  leke kremi

 

                                 leke kremi

  50 FAKTÖR GÜNEŞ KORUMALI LEKE KREMİ

Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF Güneş Koruması ile cildi yeni güneş lekelerinden, erken yaşlanma belirtilerinden korur!
Cildinizi güneşin olumsuz etkilerinden 4 mevsim koruyun!

                              sebi pharma

NEDEN SEBİ PHARMA ÜRÜNLERİ?
 Ödüllü, dünya patentli formül
 Reçete edilen ürünler
 Eczanelerde de bulunur
 7 gün ulaşılabilir müşteri hizmetleri
 Hiçbir Sebi Pharma ürününde cıva, asit türevleri, antibiyotik, paraben, alkol, silikon, vazelin ve hidrokinon bulunmaz.
 4 Mevsim Kullanılır
 Tek üründe çok bakım!

                           formul

         ZENGİN İÇERİK GÜÇLÜ FORMÜL!  

İçindekiler:  Aqua, Sebi Su*, Sebi Yağ*, OctylMetylCinnemate,Caprylıc/CaprıcTrıglycerıde, ZincOxide,OctylPalmitate,GlycerylStearate; Cetearylalcohol;StearicAcid;SodyumLauroylGlutamate, Glycerin, CetylStearylalcohol, Octocrylene, ButylMethoxydıbenzoylmethane, Ceteareth25,GlycerolMonostearate, Polysorbate20, Allantoin,AloeVeraExtract,CetrimoniumChloride Cetac, D-Panthenol,TocoferolAcetate,Titaniumdioxide, Fenoxietanol
*Formül içeriğinde bulunan
SEBİ SU™ ve SEBİ YAĞ™ Uluslararası Patentli bazlardır. 

                               alisveris

          TAKSİTLE ALIŞVERİŞ KEYFİ
Tüm Sebi Pharma (Sebi Simyacı) ürünleri ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içermekte ve ilaç sanayi sınıfında yer  almaktadır. Bu sayede taksit yapılabilmektedir.

Online, Kapıda Nakit, Kapıda Kredi Kartı ile veya Havale/EFT ile ödeme seçenekleri! Telefonla da sipariş oluşturabilirsiniz ( 0 232 404 00 45 , 0 551 208 38 86 Arama, WhatsApp)  

 

                             iletisim

7 GÜN ULAŞILABİLİR MÜŞTERİ  HİZMETLERİ
0 232 404 00 45 Pzt / Cmt  09.00 - 19.00
Her gün: 0 551 208 38 86   09.00 - 23.00
(Mobil hattımızla arama ve WhatsApp üzerinden destek verilmektedir)

Ürünlerimiz, firmamız, siparişiniz hakkında bilgi almak için bizi arayın! 

 

LEKE KREMİ CİLDİNİZİ BESLİYOR

Leke Kremi güneş, doğum, yaşlılık lekelerini gidermeye yardımcıdır. Bu şikayetler cilt bakımı alanında sıkça yakınılan unsurlardandır. Yüzde oluşabileceği gibi tüm ciltte de renk değişiklikleri oluşabilmektedir. Birçok birey bunlardan kurtulmaya çaba harcamaktadır.  Görünümdeki şikâyetler çoğunlukla sağlık açısından risk oluşturmasa da doğal olarak istenememektedir. Bununla beraber görünümle ilgili unsurlar zaman zaman hastalıkların da habercisi de olabilmektedir. Leke kremi kullanımına neden olan unsurlar arasında; güneşin zararlı etkilerine maruz kalınması, yaşın ilerlemesi, çeşitli kimyasallar, fiziksel yaralanmalar bulunmaktadır. Bunların yanı sıra ciltteki kararmalar da sıkça şikâyet edilmektedir. Epilasyon, ağda kararmalara neden olabilmektedir. Çiller ve siyah noktalar da görünüm açısından şikâyet edilen faktörlerdendir.    
 

LEKE KREMİ İLE EKSİKSİZ CİLT BAKIMI

Ciltteki lekelerin giderilmesinde en sık tercih edilen yöntemler arasında leke kremi gelmektedir. Buna cilt bakım ürününün kolay kullanımı, uygun fiyatı neden olmaktadır. Teknolojik olanakların gelişimi cilt bakımını da etkilemiştir. İstenmeyen görünümlerden kurtulmada daha başarılı ürünler ortaya çıkarabilmiştir. Buna ek olarak ürünlerin özellikleri de artmıştır. Örneğin güneşin olumsuz etkilerini önleme özelliği kullanıcılar tarafından sıklıkla istenmekte, aranmaktadır. Böylelikle şikâyetler giderilirken güneşin cilde zarar vermesi ve yeni sorunlar oluşturması da önlenmektedir. Ürünlerden beklenen özellikler arasında bakım yapması ve nemlendirmesi de yer almasıdır. Bu şekilde bir problem çözülürken birden fazla fayda alınabilmektedir. Leke Kremi kullanımında da tüm ürünlerde olduğu gibi düzenli kullanım önemlidir. Bu sayede üründen verim alın.

LEKE KREMİ DERİYİ SOYMUYOR, YIPRATMIYOR

Leke Kremi cilt problemlerini gidermeye katkı sağlamaktadır. Dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren ürün istenmeyen görünümü giderirken cilde bakım da yapmakta, deriyi nemlendirmektedir. Güneşin istenmeyen etkilerinden, yaşlanmaya bağlı olarak oluşan renk değişimleri ürünün gidermeye yardım ettiği problemler arasında yer almaktadır. Güneşten koruma özelliği kremin sağladığı bir diğer artıdır. Bu sayede cilt sürekli güneşin negatif etkilerine karşı korunmaktadır. Lekelerin yok edilmesi için çaba harcanırken yeni lekelerin oluşması da engellenmektedir. Ürün dört mevsim kullanılabilmekte; paraben, alkol, silikon ve vazelin içermemektedir. Leke kremi derideki şikayetin giderilmesine yardım ederken cildi soymamakta, yıpratmamakta aksine bakım yapmaktadır. Ürünü düzenli kullanmaya ve temiz cilde uygulamaya dikkat edilmelidir.

Bu konu hakkında Web Sitemizde yer alan blog yazımıza ilgili linkten ulaşabilirsiniz.
World Card - Taksit Ve Tek Çekim
TaksitOranAylıkToplam
2 Ay (+2 Taksit)%074,50 TL 149,00 TL
3 Ay (+2 Taksit)%049,67 TL 149,00 TL
4 Ay (+2 Taksit)%840,23 TL 160,92 TL
5 Ay (+2 Taksit)%1032,78 TL 163,90 TL
6 Ay (+2 Taksit)%1227,81 TL 166,88 TL
Maksimum Card - Taksit Ve Tek Çekim
TaksitOranAylıkToplam
2 Ay %275,99 TL 151,98 TL
3 Ay %351,16 TL 153,47 TL
4 Ay %438,74 TL 154,96 TL
5 Ay %531,29 TL 156,45 TL
6 Ay %626,31 TL 157,87 TL
Yorum Yaz


Buket Aydogan
29 Mart 2018 21:26:55

4 aydır irinli bir silivcemin izi vardı geçmiyordu 3 gündür kullanıyorum o kadar hafiflemiski 1 haftaya kalmaz geçer bu hızla ...
Soru Sor

318 ms