KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

SAÇ GÜÇLENDİRİCİ AKTİFLER

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
07.07.2019 Çevresel koşullar, genetik faktörler, yaşın ilerlemesi saçlarda çeşitli problemler meydana getirebilmektedir. En sık karşılaşılan sorunlar arasında saç dökülmesi, kırılmalar ve cansız görünüm yer almaktadır. Saç bakım ürünleri ile hem saçlara bakım yapmak hem de saçların görünümüne katkıda bulunmak mümkündür. Arginine ve niacinamide saç bakım ürünlerinde kullanılan içerikler arasında yer almaktadır.

Çevresel koşullar, genetik faktörler, yaşın ilerlemesi saçlarda çeşitli problemler meydana getirebilmektedir. En sık karşılaşılan sorunlar arasında saç dökülmesi, kırılmalar ve cansız görünüm yer almaktadır. Saç bakım ürünleri ile hem saçlara bakım yapmak hem de saçların görünümüne katkıda bulunmak mümkündür. Arginine ve niacinamide saç bakım ürünlerinde kullanılan içerikler arasında yer almaktadır.

ARGİNİNE VE SAÇ BAKIMI

Arginine azlığı birçok saç problemine neden olabilmektedir. Saç dökülmei, kırılmalar bu belirtiler arasında yer almaktadır. Arginine saç büyümesini ve gelişimini desteklediği gibi saç derisine de bakım yapar. Sıcak ve soğuk hava, güneşin zararlı ışınları gibi birçok unsur saçların incelmesine neden olmaktadır. Bu da saçların dökülmesine veya saçların cansız görünmesine sebebiyet vermektedir. Arginine saçların incelmesine neden olan değişkenlerle de mücadele etmektedir. İçerik saç köklerine de bakım yaptığı gibi saçlara parlaklık da kazandırmaktadır.

NİACİNAMİDE (B3 VİTAMİNİ)

Niacinamide saçların bakımlı, canlı bir görünüme sahip olmasına katkıda bulunur. İçerik bununla birlikte saç köklerini de besler. B vitaminleri saç ve cilt bakımına önemli katkılarda bulunmaktadır. B3 vitamini eksikliğinde saçlarda ve ciltte birçok sorun meydana gelecektir. Birçok bireyin sıkça şikayet ettiği sorunlardan biri de kepektir. Saç derisine bakım yapan B3 vitamini nem kaybını önlemeye katkıda bulunur. Böylelikle kuruluk ve kepek oluşumunu önlemeye yardım eder. Sonuç olarak saçlar daha güçlü, genç görünüme sahip hale gelir.

SAÇLARINIZ İÇİN İÇERİK ÖNEMLİ

Hemen her alanda olduğu gibi saç bakımında da etiket okuma alışkanlığı son derece önemli! Ürünün ambalajı dikkat çekici olsa da ürünün memnuniyet sağlayıp sağlayamaması içeriği ile ilgilidir. Ürünlerin zengin ve kaliteli içeriklerle hazırlanmış olması son derece önemlidir. Sebi Simyacı ürünlerinin başarısının temellerinden biri de zengin içeriktir. Tüm Sebi Simyacı ürünlerinde Türk Mucit Şebnem Özen’in ödüllü dünya patentli buluşu “Hücre Yenileyici Bileşen” ve zengin içerikler yer almaktadır.

Sebi Simyacı Der Ki;

Sebi İxir Saç Serumu ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen”, Niacinamide ve arginine içeriyor. Saçlara, saç derisine ve saç köklerine yoğun bakım yapacak ürün saç köklerini de besleyecek.

Sebi Simyacı ile Sağlıklı Kalın!https://www.sebisimyaci.com/yogunlastirici-sac-serumu
MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap