KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

SAÇ DÖKÜLMESİNİ ENGELLEYEN FAKTÖRLER

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
23.08.2019 Saçlardaki kuruluğu gidermek, saçları yumuşatmak ve saçları şekillendirmek için saç bakım ürünü kullanımın birçok faydası bulunmaktadır. Saçların birçok çevresel faktörden etkilenmesi ve yıpranması saç bakım ürünlere duyulan ihtiyacı da arttırmıştır.

Saçlardaki kuruluğu gidermek, saçları yumuşatmak ve saçları şekillendirmek için saç bakım ürünü kullanımın birçok faydası bulunmaktadır. Saçların birçok çevresel faktörden etkilenmesi ve yıpranması saç bakım ürünlere duyulan ihtiyacı da arttırmıştır.

Saç dökülmesi serumları kullanarak hem mevcut sorunlarla mücadele etmek hem de çevresel faktörlere, güneşin zararlı ışınlarına karşı önlem almak mümkündür. Saç serumu ürünlerinin önemli bir avantajı da saçlardaki nem kaybını önlemeye katkıda bulunmasıdır.

SAÇ SERUMU KULLANIMININ BİRÇOK NEDENİ VAR

Bireylerin saç dökülmesi serumları kullanımına başlangıç aşamaları farklılık göstermektedir. Bazı bireyler saçlarını kuru ve hasarlı gördüklerinde bazı bireyler ise saçlarının dış faktörlerden zarar görmesini önlemek için saç serumu kullanmaktadır. Saç serumu kullanımın en yaygın nedenleri arasında saç dökülmesi yer almaktadır.

Saç dökülmesinin nedenleri oldukça fazladır. Stres hem sağlığa hem cilde hem de saçlara zarar vermektedir. Kaza, hastalık gibi değişimler geçici saç kaybına yol açabilmektedir. Saçın doğal bir döngüsü bulunmaktadır. Stresli bir olay bu döngüye zarar verecektir.

Eğer beslenme planı içerisinde yeteri kadar protein alınmıyorsa saçlar zarar görebilmektedir. Protein bakımından zengin et, süt, balık ve yumurta gibi gıdalar tüketmek faydalı olacaktır.

Saç dökülmesi serumları kullanımı erkeklerde yaygın olarak gözlemlenebilmektedir. Bu şekildeki saç dökülmesinde genler ve testosteron hormonu etkili olabilmektedir. Bu durum kadınlarda da sıkça gözlemlenebilmektedir. Eğer bireyin ailesinde saç dökülmesi şikâyeti varsa kendisinin de bu sorunu yaşaması da muhtemeldir. Saç dökülmesi serumları saçlara bakım yaparak saçların göreceği zararı da azaltmaya katkıda bulunmaktadır.

Hızlı kilo verilmesi de saç tellerinin incelmesine sebebiyet verebilmektedir. Gereksiz kilolardan kurtulunması faydalı olması da bilinçsiz kilo verilmesinin çeşitli zararları mevcuttur. Kilo kaybı ile ilgili saç dökülmeleri anoreksiya ve blumia işareti de olabilmektedir.

Saç şekillendirilmesi de saç bakımında etkili olabilmektedir. Saç stillerinin çok sık değiştirilmesi de saçları yıpratabilmektedir. Saç renginin değiştirilmesi de saçları yıpratabilmektedir.

Sebi Simyacı Der Ki;

Bu nedenlerin biri ya da birkaçı saç dökülmesine sebebiyet verebilmektedir. Saç dökülmesi serumları kullanarak saçlara bakım yapmak ve beslemek mümkünüdür. Saç dökülmesi serumları saçları çevresel faktörlere karşı korumaktadır. Sebi Ixir Saç Bakım Serumu ile saçınızdaki dökülmeleri durdurur ve saç dökülmesine sebep olan faktörlere karşı koruyabilirsiniz! Tamamiyle doğal içeriklerden ve Dünya Patentli Hücre Yenileyici Bileşen madde içeren ürün ayrıca saçın daha gür biçimde uzamasını sağlar. Ürün sadece saç için değil aynı zamanda sakal ve kaş içinde etkilidir.

Sebi Simyacı ile Sağlıklı Kalın!

https://www.sebisimyaci.com/yogunlastirici-sac-serumu
MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap