KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

SAÇ BAKIMINIZ İÇİN ARGININE VE NIACINAMIDE!

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
05.04.2019 Çevresel koşullar, genetik faktörler, yaşın ilerlemesi saçlarda çeşitli problemler meydana getirebilmektedir. En sık karşılaşılan sorunlar arasında saç dökülmesi, kırılmalar ve cansız görünüm yer almaktadır. Saç bakım ürünleri ile hem saçlara bakım yapmak hem de saçların görünümüne katkıda bulunmak mümkündür. Arginine ve niacinamide saç bakım ürünlerinde kullanılan içerikler arasında yer almaktadır.

Çevresel koşullar, genetik faktörler, yaşın ilerlemesi saçlarda çeşitli problemler meydana getirebilmektedir. En sık karşılaşılan sorunlar arasında saç dökülmesi, kırılmalar ve cansız görünüm yer almaktadır. Saç bakım ürünleri ile hem saçlara bakım yapmak hem de saçların görünümüne katkıda bulunmak mümkündür. Arginine ve niacinamide saç bakım ürünlerinde kullanılan içerikler arasında yer almaktadır.

ARGİNİNE VE SAÇ BAKIMI

Arginine azlığı birçok saç problemine neden olabilmektedir. Saç dökülmesi, kırılmalar bu belirtiler arasında yer almaktadır. Arginine saç büyümesini ve gelişimini desteklediği gibi saç derisine de bakım yapar. Sıcak ve soğuk hava, güneşin zararlı ışınları gibi birçok unsur saçların incelmesine neden olmaktadır. Bu da saçların dökülmesine veya saçların cansız görünmesine sebebiyet vermektedir. Arginine saçların incelmesine neden olan değişkenlerle de mücadele etmektedir. İçerik saç köklerine de bakım yaptığı gibi saçlara parlaklık da kazandırmaktadır.

NİACİNAMİDE (B3 VİTAMİNİ)

Niacinamide saçların bakımlı, canlı bir görünüme sahip olmasına katkıda bulunur. İçerik bununla birlikte saç köklerini de besler. B vitaminleri saç ve cilt bakımına önemli katkılarda bulunmaktadır. B3 vitamini eksikliğinde saçlarda ve ciltte birçok sorun meydana gelecektir. Birçok bireyin sıkça şikayet ettiği sorunlardan biri de kepektir. Saç derisine bakım yapan B3 vitamini nem kaybını önlemeye katkıda bulunur. Böylelikle kuruluk ve kepek oluşumunu önlemeye yardım eder. Sonuç olarak saçlar daha güçlü, genç görünüme sahip hale gelir.

Sebi Simyacı Der ki;

Hemen her alanda olduğu gibi saç bakımında da etiket okuma alışkanlığı son derece önemli! Ürünün ambalajı dikkat çekici olsa da ürünün memnuniyet sağlayıp sağlayamaması içeriği ile ilgilidir. Ürünlerin zengin ve kaliteli içeriklerle hazırlanmış olması son derece önemlidir. Uluslararası Patentli Hücre Yenileyici Bileşen içeren Sebi Ixir Saç Bakım Serumu saç, kaş, sakal dökülmelerini, yıpranmalarını giderir, bakım yapar ve gür bir biçimde uzamasını sağlar. Sabah ve akşam sorunlu bölgeye uygulanan sprey, yağsız ve kokusuzdur. İçerik bakımından oldukça zengin olan ürünümüze aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Sebi Simyacı ile sağlıklı kalın.

https://www.sebisimyaci.com/ yogunlastirici-sac-serumu
MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap