KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

SEBİ SİMYACI HAKKINDA

TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ

ÖDÜLLÜ, DÜNYA PATENTLİ FORMÜLE SAHİP CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ

Tüm Sebi Simyacı ürünleri ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içermektedir! Zengin içeriğe sahip ürünler kullanıcıların istediği sonucu almasına katkıda bulunmaktadır.

Sebi Pharma Yönetim Kurulu Başkanı ve Türk Mucit Şebnem Özen Türk Patent Enstitüsü’nden 20 yıl incelemeli; 7 yıl incelemesiz patente sahiptir. Türk Mucit Özen uluslararası çapta birçok ödül almış, buluşu ile TRT Ana Haber Bülteni’ne haber olarak konuk olmuştur.
Ödüller Türk Mucit Şebnem Özen’in mucit ve girişimci kimliğini yansıtacak şekilde bilim, fikri mülkiyet ve de girişimcilik alanındadır.

Türk Mucit Şebnem Özen ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen”i bulduktan sonra ulusal ve uluslararası alanda birçok teklif almıştır. Kendisi tüm bu teklifleri ret edip, girişimci ruhuyla Sebi Simyacı markasını kurmuştur. Türk Mucit Şebnem Özen Garanti Bankası Türkiye’nin Gelecek Vaat Eden Kadın Girişimcisi Yarışması’na katılmış ve ödülle ayrılmıştır. Türk Mucit Özen Garanti Bankası’nın düzenlediği yarışmada 30.984 adayın arasından ilk 4’e girme başarısını göstermiştir.

Türk Mucit Şebnem Özen İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı’na (ISIF’16) Türk Patent Enstitüsü tarafından onur konuğu olarak davet edilmiştir. Türk Mucit Özen ISIF’16’da bronz madalya ödülü almıştır. Bunun yanı sıra sayın Özen ilgili etkinlikte Bosna Hersek Kadın Buluşçular Derneği NOVA tarafından “En İyi Kadın Buluşçu” ödülüne layık görülmüştür.

ÖDÜLLÜ, DÜNYA PATENTLİ FORMÜL

Türk Mucit Şebnem Özen'in buluşu "Hücre Yenileyici Bileşen" dünya patentlerinin yanı sıra ödüllere de sahip! Benzersiz formül ulusal ve uluslararası alanda birçok ödül aldı! Türk Mucit Şebnem Özen Türk Patent Enstitüsü tarafından Güney Kore’nin başkenti Seul’de düzenlenen Kore Uluslararası Kadın Buluşçular Fuarı’na davet edildi. Türk Mucit Özen dünya çapında birçok mucidin yarıştığı ve fikri mülkiyet, buluş alanında tüm dünyanın ilgisini çeken etkinlikte bronz madalya ile ödüllendirildi.  Türk Mucit Şebnem Özen aynı etkinlikte Endonezya Buluş ve İnovasyon Tanıtım Derneği INNOPA Özel Ödülü’nün de sahibi oldu.

Dünya çapında birçok ödül alan ve uluslararası patente sahip Sebi Simyacı ürünleri zengin içeriği ile dikkat çekmektedir.

Türk Mucit Şebnem Özen’in ödüllü, dünya patentli buluşu etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” tüm Sebi Simyacı ürünlerinde yer almakta ve ürünlerinin başarısının, özgünlüğünün temelini oluşturmaktadır. Etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” tüm Sebi Simyacı ürünleri içerisinde en yoğun oranda Sebi Simyacı Anti Aging Krem’de yer almaktadır.

2013 yılında Türk Mucit Özen’in isminin kısaltılmışı “Sebi” ve ciltlerde meydana getirdiği dönüşümden dolayı kendisine layık görülen “Simyacı” unvanını bir araya getirerek Sebi Simyacı markasını kurmuştur. Kısa sürede birçok başarıya imza atan firma; büyüyerek, gelişerek, marka ve ürünlerini çoğaltarak 2016 yılında Sebi Pharma olarak yolculuğuna devam etmektedir.  Kısa sürede elde edilen bu başarıda ödüllü, dünya patentli etken maddenin gücü, kullanıcıların, hastanelerin, eczanelerin yoğun desteği büyük pay sahibidir.
MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap