KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

OMEGA-3 YAĞ ASITLERININ CILDINIZE OLAN FAYDALARI

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
25.03.2019 Cildimizin sağlıklı ve istediğimiz görüntüde olması için yapmamız gereken birçok şey var. Öncelikle cildin hem içeriden hem dışarıdan beslenen bir organ olduğu unutulmamalıdır. Bu da tükettiğimiz besinlerin ve cildimize dışarıdan uyguladığımız kremlerin etkisi olduğu anlamına geliyor. Omega-3 yağ asitleri içeren besinler cilde iyi gelmektedir.

Cildimizin sağlıklı ve istediğimiz görüntüde olması için yapmamız gereken birçok şey var. Öncelikle cildin hem içeriden hem dışarıdan beslenen bir organ olduğu unutulmamalıdır. Bu da tükettiğimiz besinlerin ve cildimize dışarıdan uyguladığımız kremlerin etkisi olduğu anlamına geliyor. Omega-3 yağ asitleri içeren besinler cilde iyi gelmektedir.

BALIK VE CEVİZ NEDEN ÖNEMLİ?

Cildi içeriden beslemek için Omega-3 yağ asitleri bakımından zengin olan balık, ceviz ve bolca kuruyemiş tüketmeliyiz. Bu şekilde beslenmek, cildimizin kolajen yapısını destekleyip, güçlendirecektir.

HÜCRELERİ YENİLEYİCİ BESİNLER

Besinlerin cilde birçok faydası var; turunçgillerde bolca bulunan C vitamini cildin temizlenmesini, yumurta hücrelerin güçlenmesini, havuç ise cildin sağlık kazanmasını sağlıyor. Tüm bunların yanı sıra besin tüketiminde sadece cildi düşünmek de doğru bir tutum olmayacaktır. Sağlıklı, düzenli ve dengeli beslenerek hem cildin hem de tüm vücudun iyi bir durumda olması mümkündür.

YETERSİZ SU TÜKETİMİNE DİKKAT

Sağlıklı bir cilde sahip olmak için doğal ürünler kullanılmalı ve beslenmeye dikkat edilmelidir. Su tüketimi de cilt için çok önemlidir. Yetersiz su tüketimi ciltte kuruluğa ve kırışıklığa neden olur. Bunların dışında yetersiz su tüketimi vücut direncini düşürerek birçok sağlık sorununa davetiye çıkarır.

ZARARLI ÜRÜNLER

Tüketimi cilde katkı sağlayan besinler kadar cildin yaşlanmasını hızlandıran yiyecek ve içecekler de mevcut. Mümkün olduğu kadar bunlardan kaçınmak doğru bir seçim olacaktır. Aşırı şekerli-tuzlu gıdalar, sigara, çok fazla kahve cilt sağlığına zarar verecektir.

SPORUN CİLT İÇİN ÖNEMİ

Spor sağlığın dostu olsa da vücudu çok fazla yoran, bilinçsiz ve sağlıksız koşullarda yapılan egzersizler fayda yerine zarar getirebilmektedir. İyi şartlarda, bir uzmana danışarak egzersiz yapmak hem cilde hem de vücudun genel sağlığına olumlu etki edecektir. Yiyecekler, uygulanan kremler dışında ruhsal durum da son derece önemlidir. Aşırı stres ve üzüntü hem cilt hem de beden sağlığını tehlikeye atar. Mümkün olduğu kadar olumlu olmaya çalışmak, gerekiyorsa bir uzmandan yardım almak en sağlıklı seçim olacaktır.

Sebi Simyacı der ki;

Cildi dışarıdan beslemek için yüksek miktarda Omega-3 yağ asitleri içeren Sebi Yağ’a sahip Sebi Ala kremi uygulanabilir. Sebi Ala cildi besler ve ciltte istenilen görüntünün oluşmasını sağlar. Sebi Ala kremi; 8 Etkiye sahip olup aynı anda birçok krem kullanmanızı engelleyerek cildinizin bakımını yapar. Sebi Ala CC krem formatında olup size aynı zamanda mineral içeriğiyle cildinizi aydınlatır ve hem de cildinizin bakımını sağlayarak tamamlamış olur.

Sağlıkla kalın.

MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap