KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

MAKYAJSIZ DA SAĞLIKLI GÖRÜNEN BİR CİLT İÇİN ÖNERİLER

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
28.01.2019 Biraz dikkat ve özveri ile en az makyajlı haliniz kadar sağlıklı ve ışıldayan bir cilde sahip olmanız hayal değil. Peki, ama nasıl?
Pek çok kadının hayali, makyajsızken de makyajlı gibi pürüzsüz görünen ve sağlıkla ışıldayan bir cilde sahip olmaktır. Kullandığımız kozmetik ürünlerinin içeriği ne kadar doğal olursa olsun sürekli kullanım söz konusu olduğu için zamanla yıpranma belirtileri görülmesi olasıdır. Bu deformasyonları kapatmak için daha yoğun ürünler kullandığımızda ise hasarı daha da kalıcı hale getiririz. “Makyajsız da sağlıklı ve güzel görünmek mümkün mü?” dediğinizi duyar gibiyiz. Evet mümkün. Biraz dikkat ve özveri ile en az makyajlı haliniz kadar sağlıklı ve ışıldayan bir cilde sahip olmanız hayal değil. Peki, ama nasıl?
 
Makyajsız çıktığınızda düşük olan özgüveninizi ve moralinizi tekrar yerine getirecek tüyolarla, sürekli makyaj yapmak zorunda kalmadan, doğal ve ışıl ışıl parlayan bir cildiniz olabilir. Böylece hem doğallığın tadını çıkarabilirsiniz hem de makyaja bağlı yaşamak durumunda kalmazsınız. Makyajsız da sağlıklı görünen bir cilt için dikkat edilmesi gereken birkaç nokta bulunuyor.
 
Sağlıklı bir cilde sahip olmanın sırrı öncelikle sağlıklı bir yaşama sahip olmaktan geçer. Hayatınızda yeni bir sayfa açmalı ve tüm kötü alışkanlıklarınıza bir şekilde son vermelisiniz. Sigara ve alkol kullanıyorsanız bunların olumsuz etkilerini cildinizde, saçlarınızda kısacası tüm bedeninizde hissetmemeniz imkansızdır. Yaşam kalitenizi yukarı taşımak adına önce zararlı alışkanlıklarınızı terk etmeniz gerekiyor. Vücudunuz bu alışkanlıkların tahribatına sürekli maruz kaldığı sürece sağlıklı bir cilde sahip olmak adına göstereceğiniz özveri de boşa gidecektir. Gelelim neler yapabileceğinize… İyi bir cilt için olmazsa olmaz unsurlardan biri yeteri kadar dinlenmek yani düzenli uyumaktır. Uyku sürenize dikkat etmeli ve yeterinde uyuduğunuzdan emin olmalısınız. Ayrıca sağlıklı beslenmek de cildiniz üzerinde etkisini kısa sürede gösterecektir. Yağlı ve şekerli besinlerden, asitli içeceklerden ve fastfood ürünlerinden mümkün olduğunca uzak durmalısınız. Bunların yanında yeterince su içerek cildinizi neme doyurmalısınız. Uzmanlar günde en az iki litre su içilmesini öngörüyor.
 
Bakımlı bir cilt, sağlıklı bir cildin ilk kuralıdır. Buhar banyosu, peeling, nemlendirme ve uygun ürünlerle yapıla maske gibi uygulamalar kısa sürede etkisini gösterecektir. Makyajsız da iyi görünebilmek için makyajı azaltmakla işe başlayabilirsiniz. Kullandığınız kozmetik ürünlerinin sayısını ve uygulama sıklığınızı düşürerek işe başlayabilirsiniz. Her gün kullandığınız birkaç ürün yerine yalnızca bir ya da iki ürün kullanmanız bu anlamda çok daha faydalı olacaktır. Örneğini cilt tonunuzu eşitlemek ya da küçük kusurları kapatmak için kat kat kapatıcı ve fondöten uygulamak yerine CC ve DD kremlerden faydalanabilirsiniz. Bu kremler hem cildinizde katman katman durmayacak hem de istediğiniz renk eşitliğini sağlayacaktır. Güneşe çıkmadan önce, ısı ve ışığın olumsuz etkilerine maruz kalmamak için mutlaka koruyucunuzu kullanmış olmalısınız. Bunlarla birlikte diş bakımınızı ihmal etmemeli, dudaklarınızı nemli ve canlı tutmalı ayrıca saç sağlığınıza da gereken özeni göstermeniz gerekiyor.
 
Sebi Simyacı der ki; Cildinize makyaj yapmadan da doğal bir ışıltı katarak sağlıkla parlamasını sağlayacak ürünlere yönelmeniz bu anlamda en doğrusudur. Doğal içerikleri ile cildinize ışığını tekrar kazandıracak olan Sebi Ala Cilt Beyazlatma Etkili Anti Aging Krem ve Sebi Simyacı Yaşlanma Karşıtı Krem, size ihtiyacınız olan bakımı en hızlı şekilde sağlıyor.
 
CC etkili Sebi Ala Cilt Beyazlatma Etkili Anti Aging Krem, cilt beyazlatıcı özelliği ile ilk kullanımdan itibaren aydınlık bir görünüm sağlarken, cilde duruluk ve parlaklık katan doğal yapısıyla sararmalara ve renk düzensizliğine de etkili bir bakım yapar. Bakım, nemlendirme ve cilt yenileme gibi birden fazla özelliği tek kremde toplayan ürün, dünya patentli etken madde olan "Hücre Yenileyici Bileşen" içeriyor. 18 yaş ve üstü anti aging bakım için uygun bir alternatif olan Sebi Ala Cilt Beyazlatma Etkili Anti Aging Krem, aynı zamanda UV ışınlarına karşı fiziksel koruma da sağlıyor. Kırışıklığın azalarak cildin toparlanmasına yardımcı olan ürün, normal kuru ciltler ve karma yağlı cilt tipleri için yüz, göz çevresi ve boyun dahil olmak üzere cildinizdeki pürüzlere de en etkili bakımı sunuyor.
 
Türkiye'nin ilk DD serumu olan Sebi Simyacı Yaşlanma Karşıtı Krem ise güçlü anti aging formülü ile sarkma, kırışıklık ve leke için 3 etkili ve güçlü anti aging bakım sunuyor. Dünya ödüllü ve patentli "Hücre Yenileyici Bileşen" içeriği ile fark yaratan ürün, sarkma, kırışıklık, leke, yorgun görünüm göz kapağı sarkması, göz altı morluğu ve torbalanması, kaz ayağı çizgileri gibi tüm yaşlanma belirtilerine karşı bakım yaparak cildinizi doğal güzelliğine kavuşturuyor. Kuru ve karma yapıdaki ciltler için serumun etkisini kremin konforuyla bir arada sunan Sebi Simyacı Yaşlanma Karşıtı Krem, göz çevresi, yüz ve boyun dahil tüm cilde doğal bir bakım uyguluyor.
 
Sebi Simyacı ile kalın.
MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap