KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

KREMLERİNİZİN TÜPLERİNE DİKKAT EDİYOR MUSUNUZ?

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
25.02.2019 Cildimizin ihtiyaçları doğrultusunda ciddi bütçeler ayırarak çeşitli kremler ve bakım ürünleri satın alıyoruz. Peki bu ürünlerin konulduğu tüplere hiç dikkat ediyor muyuz?

Cildimizin ihtiyaçları doğrultusunda ciddi bütçeler ayırarak çeşitli kremler ve bakım ürünleri satın alıyoruz. Peki bu ürünlerin konulduğu tüplere hiç dikkat ediyor muyuz? Genelde aklımıza bile gelmeyen bu tüplerin içeriklerinin sağlığınızı etkileyebileceği biliyor musunuz?

Cilt sağlığımızı korumak adına kullandığımız birçok kozmetik ürünü ve krem mevcut. Aldığımız bu ürünlere niteliklerine göre ciddi paralar ödüyoruz. Artık yaşamımızın bir parçası haline gelen bu bakım ürünleri çantamızda, evimizde, işyerimizde kısacası hayatımızı geçirdiğimiz her yerde bizimleler. Peki bu ürünlerin içine konularak satıldıkları tüplerle ilgili bilginiz var mı? Kremlerin tüplerinin içerisinde cildimize zarar verebilen reaksiyonlar meydana gelebilir. Muhtemelen aklımıza bile gelmeyen bu durum, cilt sağlığımızı tehdit edecek bir noktaya dahi gelebilir.

Gıda sektöründen ilaç sektörüne kadar pek çok alanda ürünler çeşitli tüpler içerisinde satılıyor. Bu tüpleri en sık gördüğümüz alanlardan biri de kozmetik sektörüdür desek yanılmış olmayız. Cildimize uyguladığımız makyaj ürünleri, bakım kremleri gibi birçok ürünün muhafazasında kullanılan tüpler, kaliteli olmadıkları takdirde cilt sağlığımıza olumsuz etki edebilir. Özellikle direkt olarak cildimize uyguladığımız kremlerin yer aldığı tüplerin kaliteli olmaları, cilt sağlığımız açısından önem taşımaktadır. Örneğin, tamamıyla plastikten üretilen tüpler, hava koşullarına karşı dayanıksızdırlar. Geçirgen yapıları nedeniyle zamanla oksitlenerek kimyasal içerikleri ürünlere karışabilir ve dolayısıyla bu zararlı kimyasallar cildimize de nüfuz edebilir.

 

 

 

İçleri alüminyum ile kaplı olan tüpler ise dış etkenlere karşı dayanıklı oldukları için içlerindeki kremle etkileşime girmez ve dolayısıyla sağlığınız için bir tehdit oluşturmaz. Örneğin sıcak havalardan etkilenmeyen alüminyum kaplı tüpler, ürünün yapısını bozmadan uzun süre dayanmasını sağlar. Dolayısıyla cildiniz için herhangi bir tehlike söz konusu olmaz. Kısaca kreminizin konulduğu tüpün içi alüminyumla kaplı ise cildiniz için endişelenmenize gerek yoktur.

Sebi Simyacı der ki; Cilt sağlığınızı sizin kadar önemsiyor ve kullandığınız kremlerin tüplerinin alüminyum kaplı olmasına dikkat etmenizi öneriyoruz. Tüm kremlerimizin tüplerinin tamamında alüminyum kaplama mevcut olup hiçbir ürünümüzün tüpü sağlığınızı riske atmamaktadır. Güvenle kullanabileceğiniz ürünlerimizin hem içeriğinde hem de muhafazasında son derece titiz davranıyor, ambalajlama aşamasında sağlığınızı olumsuz etkileyecek hiçbir materyale yer vermiyoruz.

Sebi Simyacı ile kalın.

 

MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap