KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

KOLTUK ALTI KARARMASI İÇİN KREM

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
15.04.2019 Ciltte sıkça şikayet edilen sorunlardan biri de koltuk altı kararmasıdır. Bu nedenle birçok birey koltuk altı kararması için ilaç araştırmaktadır. Koltuk altında oluşan kararmaların birçok nedeni bulunmaktadır. Epilasyon, kullanılan deodorantlar, kıyafetler koltuk altı kararması için ilaç ihtiyacını oluşturabilmektedir.

Ciltte sıkça şikayet edilen sorunlardan biri de koltuk altı kararmasıdır. Bu nedenle birçok birey koltuk altı kararması için ilaç araştırmaktadır. Koltuk altında oluşan kararmaların birçok nedeni bulunmaktadır. Epilasyon, kullanılan deodorantlar, kıyafetler koltuk altı kararması için ilaç ihtiyacını oluşturabilmektedir.

Koltuk Altı Kararması İçin Krem

Koltuk altındaki kararmalar çoğu zaman ciddi bir sorun teşkil etmez bununla birlikte görünüm açısından rahatsız edicidir. Birçok birey bu şikayet yüzünden dilediği kıyafeti giyememektedir. Koltuk altı kararması için ilaç ürünlerinin önemi de bu noktada ortaya çıkmaktadır. Koltuk altı kararmalarını gidermeye yardımcı bu ürünler aynı zamanda cildi beyazlatmaktadır.

CİLT TİPİNE UYGUN ÜRÜNLER SEÇİLMELİ

Koltuk altı kararması için ilaç seçilirken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri de ürünün bu şikayet için uygun olup olmamasıdır. Leke ve kararma şikayeti bittikten sonra da cilt bakımına dikkat etmek sorunun tekrarlanmasını önlemeye yardım edecektir.

Sebi Simyacı Der ki;

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren ve pH nötr özelliğine sahip Sebi İxir Leke Kremi koltuk altı lekelenmeleri ve kararmalarını gidermeye yardımcıdır. Alkol, paraben, vazelin, civa, asit ve türevleri gibi kimyasal maddeler içermeyen, cildi soymayan ve yıpratmayan ürün tüm cilde uygulanmaktadır.

Sebi Simyacı ile sağlıkla kalın.

MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap