KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

KIŞ VE ANTI AGING BAKIM

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
09.12.2019 Yaşın ilerlemesi ile birlikte sıkça rastlanan şikâyetlerden biri de sarkmadır. Sarkmalar bireyin olduğundan yaşlı gözükmesine sebebiyet verebilmektedir. Sarkma, kırışıklık gibi yaşlanma belirtileri genç yaşlarda da meydana gelebilmektedir. Cilt bakımına dikkat ederek yaşlanma belirtilerine karşı önlem alınabilir.

Yaşın ilerlemesi ile birlikte sıkça rastlanan şikâyetlerden biri de sarkmadır. Sarkmalar bireyin olduğundan yaşlı gözükmesine sebebiyet verebilmektedir. Sarkma, kırışıklık gibi yaşlanma belirtileri genç yaşlarda da meydana gelebilmektedir. Cilt bakımına dikkat ederek yaşlanma belirtilerine karşı önlem alınabilir.

Kışın ciltler kurumaktadır. Kuru ve soğuk hava cildin nemini azaltabilmektedir. Bu da cildi yıpratmaktadır. Kış mevsiminde de UV ışınları cildi yıpratabilmektedir. Bu da ciltte kırışıklıklara, mimik çizgilerine ve sarkmalara neden olabilmektedir. Cildin güneşten korunması da çeşitli sorunlara karşı tedbir olacaktır. Güneş koruyucu kullanımının sadece yazın gerekli olduğu düşünülmemelidir. Anti aging krem ürünleri bu aşamada fayda sağlayabilmektedir. Anti aging ürünler çok yoğun nem sağladığı ve bakım yaptığı için cilt kurumasını önlemeye katkıda bulunmaktadır.

Sarkmanın en sık yaşandığı alanlardan biri de gıdı bölgesidir. Yer çekimine bağlı olarak bu bölgede sarkma oluşabilmektedir. Yaşın ilerlemesiyle gıdı bölgesindeki sarkmalar da artmaktadır. Yaşın ilerlemesi demek bir anlamda daha uzun süre yer çekimine maruz kalmak anlamına gelmektedir.

Sarkmaya neden olan bir diğer faktör de ciltte kollajen üretiminin yavaşlamasıdır. Yaşın ilerlemesi ile birlikte kollajen üretimi de azalır. Bunun sonucunda sarkma gibi yaşlanma belirtisi oluşabilmektedir. Bununla birlikte yorgun görünüm de oluşabilmektedir. Yaşlanmanın bir diğer nedeni de çevresel faktörlerin etkisinin birikimli olarak ilerlemesidir. Birey ne kadar dikkat ederse etsin yıllar içinde güneşin zararlı ışınlarına, çevresel kirliliğe ve çeşitli problemlerine maruz kalmaktadır. Tüm bunların birikimi zaman içinde yaşlanma belirtilerini oluşturacaktır. Yaşlanma karşıtı bakım için cilt bakımına dikkat etmek de son derece önemlidir. Beslenme, uyku düzeni gibi faktörlere dikkat etmek; cilt temizliğini, güneş koruyucu kullanımını aksatmamak da anti aging bakıma fayda da bulunacaktır. Bununla birlikte yaşlanma belirtileri çok ilerlemeden tedbir almak da yarar getirecektir. Cilt bakımında sık yapılan bir hata da mevsimlere, yaşa göre cilt bakımında herhangi değişiklik yapmamaktadır. Çevresel koşullara, yaşa göre cilt bakım rutini değişiklik gösterebilmektedir.

Sebi Simyacı Der Ki;

Tüm Sebi Simyacı ürünleri arasında en yüksek miktarda ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren yaşlanma karşıtı krem kırışıklıklarla, sarkmalarla ve yaşlanma belirtileri ile mücadele etmektedir.

Sebi Simyacı ile Sağlıklı Kalın!

MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap