KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

Her problem için ayrı ürüne gerek var mı?

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
07.02.2020 Ciltteki her problem için ayrı ürün almanın birçok dezavantajı bulunmaktadır. Hem ekonomik açıdan yük oluşturacak hem de ürünlerin birbirine uyum sağlayıp sağlamayacağı belirsizliğini koruyacaktır. Tüm şikayetler için ayrı para vermeye, farklı farklı ürünler kullanmaya gerçekten gerek var mı?

Ciltteki her problem için ayrı ürün almanın birçok dezavantajı bulunmaktadır. Hem ekonomik açıdan yük oluşturacak hem de ürünlerin birbirine uyum sağlayıp sağlamayacağı belirsizliğini koruyacaktır. Tüm şikayetler için ayrı para vermeye, farklı farklı ürünler kullanmaya gerçekten gerek var mı?

HER ŞİKAYETE AYRI ÜRÜN ALMANIN BİRÇOK DEZAVANTAJI VAR

Cilt en büyük organdır. Sadece bu bilgi bile aslında cilt bakımının önemini anlatıyor. Kuruluk, gözaltı torbaları, lekeler gibi birçok şikayet tek bir ciltte bulunabiliyor. Hal böyle olunca birey hangi şikayetle ilgileneceğini şaşırıyor. Her şikayet için farklı farklı ürün almak ekonomik bakımdan problem oluşturabilecektir. Buna ek olarak ürünlerin birbirine uyumundan ise emin olmak oldukça zordur. Faydalı ürünler, birbirleriyle etkileşime girdiklerinde istenmeyen sonuçlara sebebiyet verebilmektedir. Çok sayıda ürün edinmenin bir diğer riski de ürünleri araştırmak için yeteri kadar zaman ayrılamamasıdır. Birçok birey yoğunluğu nedeniyle kullanacakları cilt bakım ürünlerini detaylı şekilde inceleyememektedir. Çok fonksiyonlu ürünler tercih etmek bu noktada yarar sağlayacaktır. Tek bir ürün araştırılacak, bir ürünün maliyetine katlanılacaktır. Bunun yanı sıra kullanım konforu da sağlanacaktır.

ÇOK FONKSİYONLU ÜRÜNLERİN YARARLARI NELER?

Bu ürünlerin büyük kısmı öncelikle güneş koruması içermektedir. Bu nedenle çok işlevli kremler kullanan bireyler güneş koruyucu sürmeye gerek duymuyor. Güneş korumasını önemsemeyen veya buna zaman, bütçe ayırmak istemeyen bireyler de ister istemez güneş korumalarını bu ürünler sayesinde kolayca gerçekleştiriyorlar. Çok işlevli ürünler cilt bakımının olmazsa olmaz bir unsurunu da yerine getirmekte cildi nemlendirmekte ve bakımını yapmaktadır. Bu ürünlerin önemli bir artısı da içeriklerinin oldukça güçlü olmasıdır. Teknolojinin ve bilimin gelişmesi cilt bakımı alanında da önemli farklar oluşturdu. Birçok özelliği bünyesinde barındıran ürünler raflarda yer almakta bu da kullanıcılara büyük avantaj sağlamaktadır. Çok fonksiyonlu ürünlerin bir artısı da yaşlanma kartı özelliklerinin bulunmasıdır. Henüz yaşlanma belirtileri ortaya çıkmadan bu ürünleri kullanmaya başlamak avantaj sağlayacaktır. Cilt bakımında en çok yapılan hatalardan biri de tek bir bölgeye odaklanmalıdır. Birçok birey cildindeki bir sorun üzerine yoğunlaşıp o sorunu çözmek için ürün arayışına girmektedir. Bu sorunu çözen bir ürün bulup sorunu gidermektedir fakat cilt bir bütün olarak düşünülmediğinde istenilen bakımlı görüntü ortaya çıkmamaktadır. Boyun, dekolte bölgesi sıklıkla ihmal edilebilmektedir. Boyundaki sarkma bireyin doğrudan yaşlı bir görünüme sahip olmasına sebebiyet vermektedir. Çok işleve sahip ürünler tüm cilde uygulanabildiği için bu şekilde bir problem kalmamaktadır. Problemli bölgeye ürün sürülürken diğer bölgelere de ürünü uygulanarak cilt bakımı eksiksiz şekilde yapılabilmektedir. Elbette tüm cilt bakım ürünleri için geçerli olan kural birden çok problemi gideren ürünler için de geçerlidir; ürün araştırarak alınmalıdır ve düzenli kullanılmalıdır.

Sebi Simyacı Der Ki;

Dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Simyacı Anti Aging Krem sarkmaları, kırışıklıkları, lekeleri, çizgileri ve renk tonu eşitsizliklerini tek üründe gidererek cilt bakımını eksiksiz şekilde tamamlamakta. Sebi Ala yüz, göz ve boyun dahil olmak üzere tüm cilde uygulanabilmekte ve cildin bakımını yapmaktadır. Tek başına birçok işlevi yerine getiren ürün kullanıcıları birçok krem alma sorunundan da kurtarmaktadır.

Sebi Simyacı ile Sağlıklı Kalın!
MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap