KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

GÖZENEKLERİN TIKANMASINI ÖNLEMEK İÇİN İPUÇLARI

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
19.07.2019 Birçok birey gençlik dönemi geride kaldığında akne ve sivilce oluşmayacağını düşünmektedir. Bu beklenti her zaman gerçekleşmemektedir. İleri yaşlarda da akne, sivilce ve gözenek sorunu meydana gelebilmektedir.

Birçok birey gençlik dönemi geride kaldığında akne ve sivilce oluşmayacağını düşünmektedir. Bu beklenti her zaman gerçekleşmemektedir. İleri yaşlarda da akne, sivilce ve gözenek sorunu meydana gelebilmektedir.

Gözenekler tıkandığında akne, sivilce oluşma olasılığı artacağı gibi diğer cilt problemleri de meydana gelebilecektir. Bunun yanı sıra açık gözenekler kişinin görünümünü olumsuz etkileyebilmektedir.

GÖZENEKLER NEDEN TIKANIR?

Gözeneklerin tıkanmasının çeşitli nedenleri bulunmaktadır; Yağ Aşırı terleme Çevre kirliliği Hormonlar Ölü ve kuru cilt hücreleri Genetik nedenler Makyaj Çok fazla şekerli besin tüketilmesi Bakteriler Hatalı cilt temizleme uygulamaları veya cilt temizliğine dikkat edilmemesi Cildin aşırı yağ üretmesi Bunun gibi sebepler gözeneklerin tıkanmasına sebebiyet verebilmektedir. Bu listede değiştirilebilir birçok unsur bulunmaktadır. Cilt temizliğine dikkat edilmesi hem gözeneklerin tıkanmasını önlemeye katkıda bulunacak hem de cilt bakımına fayda sağlayacaktır.

GÖZENEKLERİN TIKANMASININ ZARARLARI NEDİR?

Gözenekler tıkandığında cilt nefes alamamaktadır. Cildin pH dengesi zarar görecek ve deri yeterli miktarda nemi absorbe edemeyecektir. Bu da aknelere, siyah noktalara ve sivilcelere sebebiyet verir. Aydınlık ve güzel görünüme sahip bir cilt için gözeneklerin açık olması son derece önemlidir.

Cilt temizliği yapılmadığında kir birikecektir ve bakteriler vücuda girebilecektir.

Sebi Simyacı Der Ki;

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Su ile gözeneklerinizin tıkanmasını önlemeye katkıda bulunabilirsiniz. Böylelikle potansiyel akne ve sivilce şikayetleri de önlenecektir. Bunun yanı sıra akne ve sivilceleri gidermeye fayda da bulunmak için de Sebi İxir Yağlı Pürüzlü Kremi ile birlikte Sebi Su tercih etmek avantaj sağlayacaktır.

Sebi Simyacı ile Sağlıklı Kalın!

https://www.sebisimyaci.com/yagli-puruzlu-lekeli-cilt-kremi-temizleme-suyu
MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap