KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

EL VE AYAK BAKIMI İÇİN İPUÇLARI

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
13.09.2019 Cilt bakımı denildiğinde akla ilk olarak yüz gelir. Bununla birlikte vücudu bir bütün olarak düşünmek ve bakımına dikkat etmek fayda sağlayacaktır. Bölgesel çözümler kısa vadeli sonuçlar getirecektir. Özellikle eller sürekli göz önündedir, iletişimi desteklemek için sık sık kullanılır. Ayak bakımı da kişinin kendini iyi hissedebilmesi açısından önem taşımaktadır.

Cilt bakımı denildiğinde akla ilk olarak yüz gelir. Bununla birlikte vücudu bir bütün olarak düşünmek ve bakımına dikkat etmek fayda sağlayacaktır. Bölgesel çözümler kısa vadeli sonuçlar getirecektir. Özellikle eller sürekli göz önündedir, iletişimi desteklemek için sık sık kullanılır. Ayak bakımı da kişinin kendini iyi hissedebilmesi açısından önem taşımaktadır.

Yaz mevsimi cildi ve saçları ciddi anlamda yormakta ve yıpratmaktadır. UVA, UVB ışınları, tuzlu, klorlu su, aşırı sıcak, çok sık duş alınması cildi yoracaktır. Bununla birlikte yaz mevsimi ayaklar için de çeşitli sorunları tetiklemektedir. Aşırı sıcak, tercih edilen açık ayakkabılar, kumsalda veya denizde karşılaşılan yabancı cisimler, bulaşıcı cilt hastalıkları ayakların yıpranmasına neden olacaktır. Bunların sonucunda kişi adım atarken dahi güçlük çekebilir.

El ve ayak bakımı için alınabilecek birçok önlem var!

• Yazın bahçede toprakla ilgilenirken, bulaşık yıkanırken veya bisiklet tamir edilirken eldiven kullanılmalıdır. Bu sayede oluşabilecek birçok problem önlenebilir. Birçok birey bulaşık kimyasalları nedeniyle çeşitli sorunlar yaşamaktadır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur da amacına uygun eldivenlerin tercih edilmesidir. Hemen her alan için koruyucu ekipmanlar farklıdır ve birçoğu birbirinin yerine geçmez.


• Eller sık sık yıkanmasa dahi deniz, havuz ve banyo elleri yıpratacaktır. Bu da nemlendirici kullanımının önemini arttırmaktadır.


• Tıpkı cilt gibi eller de güneşin zararlı ışınlarından korunmalıdır. Ellerin güneşin zararlı ışınlarına maruz kalması kırışıklığa ve erken yaşlanma belirtilerine yol açacaktır. Bununla birlikte güneş lekeleri, cilt tonu eşitsizlikleri de meydana gelebilmektedir.


• Hem sağlık hem de cilt bakımı için beslenmenin önemi büyüktür. Beslenme düzenindeki sorunlar kısa süre içinde çeşitli belirtiler ortaya çıkaracaktır. B vitamini ve kalsiyum eksikliği tırnaklara zarar verecektir.

• Tıpkı eller gibi ayaklar da nemlendirilmelidir. Bu birçok cilt sorunun oluşmasını önlemeye yardım edecektir.


• Ayaklarda meydana gelebilecek sorunları önlemek için dikkat edilmesi gereken önemli faktör de ayakkabı seçimidir. Her amaç için farklı ayakkabılar tercih edilmelidir. Örneğin yürüyüş, koşu veya günlük kullanım için farklı ayakkabılar tercih edilmelidir. Yüksek topuklu ayakkabılar davetler, çeşitli etkinlikler tercih edilmeli ve mümkün olduğu kadar a giyilmelidir.


• Ayaklar gün içinde şişmektedir. Bu nedenle ayakkabı alışverişi için geç saatlerin tercih edilmesi daha doğru karar verilmesini sağlayacaktır.

Sebi Simyacı Der Ki;

Sebi Simyacı’nın ödüllü, dünya patentli” Hücre Yenileyici Bileşen” içeren ürünü Sebi İxir Acil Bakım Seti cilde bakım yapmanın ve lekeleri gidermeye katkıda bulunmanın yanı sıra el ve ayak bakımında da kullanılıyor. pH nötr olması nedeniyle tüm cilde uygulanabilen krem hem kullanım konforu hem de ekonomi sağlıyor.

Sebi Simyacı ile Sağlıklı Kalın!

Sebi İxir Acil Bakım Seti’ni incelemek ve sipariş vermek için tıklayınız; https://www.sebisimyaci.com/acil-bakim-seti-sebi-ixir
MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap