KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

DAHA BAKIMLI KAŞLAR İÇİN NELER YAPMALIYIZ?

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
07.11.2019 Cilde ve saçlara özen gösterilirken kaşlar da unutulmamalıdır. Kaşlar; yüzün görünümünü, genel algıyı da doğrudan etkileme potansiyeline sahiptir. Kaş bakımına dikkat edilerek istenilen görünüm yakalanabilir.

Cilde ve saçlara özen gösterilirken kaşlar da unutulmamalıdır. Kaşlar; yüzün görünümünü, genel algıyı da doğrudan etkileme potansiyeline sahiptir. Kaş bakımına dikkat edilerek istenilen görünüm yakalanabilir. Kaş şekillendirilirken daima yüzün şekli göz önünde bulundurulmalıdır. Kaşların çok kalın veya çok ince şekillendirilmesi yüzün çok büyük veya çok küçük görünmesine neden olabilmektedir. Kaşların şekline göre yüzün görünüm şekillenecektir. En sık yapılan hata hoşa giden bir kaş şeklinde ısrarcı olunmasıdır. Beğenilen kaş biçimi gerçekten güzel olabilir fakat yüze uyumlu değilse tercih edilmemelidir. Sir ağda ile kaş alırken oldukça dikkatli olunmalıdır. Göz ve çevresi oldukça narindir. Sir ağda bu bölgeye zarar verebilir ve çeşitli sorunlar meydana gelebilir. Kaşları şekillendirme işlemini kişi kendi başına yapamıyorsa bir uzmandan yardım alabilir. Bu şekilde hem daha az acı çekilecek hem de istenilen şekle kavuşulacaktır. Bu konudaki uzmanlar yüz şekline uygunluk konusuna da dikkat edeceklerdir. Evde kaliteli cımbızlar bulundurmak her zaman avantaj sağlayacaktır. Güzellik salonuna gitmek için yeterli zaman bulunamadığında cımbızlarla kaşlar alınabilmektedir. Bu aşamada göze dikkat etmeye son derece önem verilmelidir. Sabah uyanıldığında çok ince ve hassas bir tarak ile kaşlar taranbilmelidir. Bu işlem iş için evden çıkmadan da gerçekleştirilmelidir. Kaşlar için bakım ürünleri kullanarak da istenilen görünüme kavuşulabilmektedir. Kaşlar ifadeleri oluşturmada da son derece önemlidir. Mimikler kişinin anlatımını güçlendirmektedir. Kaşların gerçek işlevi ise gözleri nemlerden korumaktadır. Terlendiğinde veya yağmur yağdığında gözler kaşlar tarafından korunmaktadır. Günümüzde birçok kaş bakım ürünü ve kaşların şekillerini düzenleme yardımcı araçlar bulunmaktadır. Seyrek kaşlar sıklıkla çeşitli hilelerle gizlenebilmektedir. Bu geçici olarak çözüm olsa da kaşlarda herhangi değişikliğe yol açmamaktadır. Uygun dermokozmetik ürünler seçilerek bakım yapılabilmektedir. Kaşlara verilen önem geçmişte de çok farklı değildi. Hemen her kültürün kendine özgü “kaşlarını tarama biçimi” bulunmaktadır.

Sebi Simyacı Der Ki;

Sebi Pharma’nın ödüllü, dünya patentli Hücre Yenileyici Bileşen içeren Sebi Ixir Saç Bakım Serumu saç, sakal, kirpik ve kaş bakımı yapmaktadır. Saç, kaş, kirpik ve sakal dökülmesini durdurur. Saç, Sakal, Kaş ve kirpiklerin daha güçlü ve gür uzamasını sağlar. Bu ürün Sebi Pharma'nın diğer ürünleri gibi kullanıcılarının beğenisini toplamaktadır ve önerilecek kadar memnuniyet oluşturmaktadır.

Sebi Simyacı ile Sağlıklı Kalın!

MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap