KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

ÇOK AMAÇLI ÜRÜN, MAKUL FIYAT, DÜNYA PATENTLI FORMÜL!

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
03.05.2019 Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Simyacı ürünleri aynı anda birden fazla alanda bakım yapıyor, çok sayıda ürün alma ihtiyacından kurtarıyor! Tedavi edici ürünler kullanım konforunun yanı sıra ekonomi de sağlıyor. Sebi Simyacı, kullanıcıları çok sayıda ürün alma maliyetinden ve zahmetinden alıkoymaktadır.

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Simyacı ürünleri aynı anda birden fazla alanda bakım yapıyor, çok sayıda ürün alma ihtiyacından kurtarıyor! Tedavi edici ürünler kullanım konforunun yanı sıra ekonomi de sağlıyor. Sebi Simyacı, kullanıcıları çok sayıda ürün alma maliyetinden ve zahmetinden alıkoymaktadır.

Tüm Sebi Simyacı ürünleri aynı anda birden çok bakım yapmaktadır. Firmada yer alan tüm ürünler bu anlayışa sahiptir. Özellikle Sebi Simyacı Anti Aging Krem’de bu faktör çok belirgindir. Tek üründe tüm bakım yapan ürün göz çevresi, yüz ve boyun dahil uygulanabilmektedir. Sebi Simyacı sarkma, kırışıklık, leke, siyah nokta ve cilt tonu eşitsizliğini gidermektedir. Tedavi edici ürün ilk kullanımdan itibaren aydınlık bir görünüm sağlamaktadır. Diğer tüm ürünler de bu felsefeye uymaktadır.

LEKE VE NEMLENDİRİCİ BAKIM BİR ARADA!

Sebi İxir Leke Kremi sözünü tutan, lekeleri tedavi eden bir ürün olmanın yanı sıra cildi nemlendirmekte ve bakım yapmaktadır. Cilt tonu eşitsizliklerini gidermeye yardımcı ürün pH nötr olması sayesinde boyun, dekolte bölgesi dahil tüm cilde uygulanabilmekte ve kararma şikayetinde de kullanılmaktadır.

NEMLENDİRİCİ BAKIM VE LEKE TEDAVİSİ BİR ARADA

Sebi İxir Acil Bakım Kremi cildi yoğun şekilde nemlendirmekte ve bakım yapmaktadır. Ürün lekeleri de tedavi etmektedir. Sebi İxir Acil Bakım Kremi’nin pH’ı nötrdür ve bu özelliği sayesinde tüm cilde uygulanabilmektedir. Ürün pürüzsüz bir görünüm oluşturmakta ve deriyi çevresel faktörlere karşı korumaktadır.

ANTI AGING VE CİLT BEYAZLATMA BİR ARADA!

Sebi Ala Anti Aging Krem sağladığı anti aging tedavinin yanı sıra cildi beyazlatmaktadır. Aydınlık ve genç bir görünüm oluşturan ürün göz çevresi, yüz, boyun dahil kullanılabilmektedir. pH’ı nötr olan Sebi Ala tüm cilde uygulanabilmektedir. Sebi Ala bakım da yapmakta cildi beslemektedir.

Sebi Simyaci Der Ki;

Klinik onaylı, Dünya Patentli ürünler ile hem cildinizdeki problemleri giderin hem de cildinizde yan etki yaratmadan, doğal ürünlerle cildinize bakım yapın!.

Hemen Sebi Simyacı ürünlerini incelemek ve alışverişe başlamak için tıklayın; http://www.sebisimyaci.com

MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap