KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

CİLT YAŞLANMASINA KARŞI ÜRÜNLER NE ZAMAN KULLANILMALI?

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
04.03.2019 Yaşımız ilerledikçe cildimizde görmeye başladığımız yaşlılık belirtileri, kabullenmek istemesek de oldukça moral bozucu olabiliyor. Peki, bu ürünleri ne zamandan itibaren kullanmanız gerektiğini biliyor musunuz?

Yaşımız ilerledikçe cildimizde görmeye başladığımız yaşlılık belirtileri, kabullenmek istemesek de oldukça moral bozucu olabiliyor. Özellikle göz çevresinde görülen ilk çizgiler ve kırışıklıkların oluşumunun önüne geçmek ve süreci yavaşlatmak için anti-aging ürünleri kullanmaya başlamak şart. Peki, bu ürünleri ne zamandan itibaren kullanmanız gerektiğini biliyor musunuz?

Tüm vücudumuzu kapsayan biyolojik bir süreç olan yaşlanma, ilk olarak bazı belirtilerle kendini göstermeye başlıyor. 20'li yaşların sonlarında başlayarak 30’lu yaşlarda daha belirgin hale gelmeye başlayan yaşlanma belirtileri göz çevresinde ince çizgilenmeler olarak kendini gösteriyor ve yaş ilerledikçe derideki düzensiz lekeler, kılcal damar çatlamaları, damar benleri olarak seyrediyor. İleriki safhalarda ise yüzümüze dolgunluğunu veren yağ yastıkcıkları eriyor ve yüz hatlarında değişmeler başlıyor. Yer çekiminin de etkisiyle sarkmalar, yanak çevresi ve elmacık kemikleri çevresinde çökükler oluşuyor, kaşlar aşağıya doğru düşüyor, dudaklar inceliyor.

Peki bu belirtileri yavaşlatmak mümkün mü? Doğru anti-aging ürünleri ile evet mümkün. Cildinizin canlılığını ve elastikiyetini yitirmemesi için doğru bakımları erkenden uygulamanız büyük önem taşıyor. Öncelikle anti-aging ne demek onu tanımlayalım. Anti-aging ürünleri genelde krem olarak üretilen, cildin kalojen üretiminin azalmasıyla ortaya çıkan kırışıklık belirtilerinin ve cilt sarkmasının belirtilerini ortadan kaldıran etken maddelere sahip, yaşlanma karşıtı ürünlerdir.

Ortalama 25. yaşla birlikte cildin elastikiyeti azalmaya başlıyor ve ilk mimik kırışıklıkları ortaya çıkıyor. Bundan dolayı uzmanlar 20’lerin ortasından itibaren anti-aging ürünleri kullanmaya başlamak gerektiğini belirtiyor. Özellikle cilt yapısı ince ve hassas olan göz çevresinde görülen ilk çizgiler ve kırışıklıkların oluşumunu önlemek için bu gerekli. Dolayısıyla ortalama 25’ten itibaren kaliteli bir göz kremi kullanmak gerekiyor. Cildin nem ihtiyacını karşılayan, anti oksidan ve UV koruma etkisi olan ürünlerle ilk çizgilere karşı savaşmanız ve süreci yavaşlatmanız mümkün. Anti-aging kremlerin asıl etkisi, çizgiler oluştuktan sonra değil, henüz oluşmaya başladığı dönemde kendini gösterir. Bu nedenle ciltte meydana gelen mimik izleri ve göz etrafındaki hafif çizgiler en önemli ipucudur. Bu çizgiler ufukta gözükür gözükmez anti-aging kremler kullanılabilir.

Sebi Simyacı der ki; Anti-aging kremler arasında cildinize aradığınızı bakımı sunmanın yolu Sebi Simyacı’dan geçiyor. Türkiye'nin ilk DD serumu olan Sebi Simyacı Yaşlanma Karşıtı Krem, sarkma, kırışıklık ve leke için çözüm sunan 3 etkili anti aging bakım sunuyor. Serumun etkisi ve kremin konforunu bir arada sunan Sebi Simyacı Yaşlanma Karşıtı Krem, “Uluslararası Patentli Bileşeni” içerisindeki çok güçlü anti aging formülü sayesinde göz çevresi, yüz, boyun dahil olmak üzere cildinize gençliğini yeniden kazandırıyor.

Sebi Simyacı ile kalın.

MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap