KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

CİLT TONU EŞİTSİZLİĞİ NEDİR ?

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
15.07.2019 En sık şikâyet edilen cilt problemleri arasında cilt lekeleri vardır. Sıkça karşılaşın bir diğer problem de cilt tonu eşitsizliğidir. Beslenme alışkanlıkları, hormonal değişimler cilt tonu eşitsizliklerine sebebiyet verebilmektedir.

En sık şikâyet edilen cilt problemleri arasında cilt lekeleri vardır. Sıkça karşılaşın bir diğer problem de cilt tonu eşitsizliğidir. Beslenme alışkanlıkları, hormonal değişimler cilt tonu eşitsizliklerine sebebiyet verebilmektedir.

NASIL ÖNLEM ALINABİLİR?

Her alanda olduğu gibi cilt bakımında da sorun oluşmadan önce tedbir almak fayda getirecektir. Lekelerin ve cilt tonu eşitsizliklerinin oluşmaması için gerekli önlemler alınmalıdır. Elbette bu lekeler oluştuktan sonra da hiçbir şey için geç değildir. Dermokozmetik leke kremi kullanarak hem cildinizdeki lekelerden kurtulabilir hem de bakım yapabilirsiniz.

Yeterli miktarda su tüketilmeli

Hem sağlık hem de cilt bakımı açısından yeterli su tüketimi önem taşımaktadır. Vücudun susuz kalması birçok problemin oluşumuna davetiye çıkaracaktır. Yeterli su tüketmek cildin görünümüne de katkıda bulunacaktır.

Güneş koruyucu kullanılmalı

Dışarı güneş koruyucu kullanmadan çıkılması cildin yıpranmasına sebebiyet verebilecektir. Güneşin zararlı ışınları cilt tonu eşitsizliklerinin en önemli nedenleri arasında yer almaktadır. Güneş koruyucu kullanımına dört mevsim dikkat edilmelidir.

Beslenmeye dikkat edilmeli

Sağlığa zararlı besinler cildin görünümüne de olumsuz etkide bulunuyor. Akne, sivilce gibi problemlerin oluşumunda da sağlıksız beslenme alışkanlıklarından şüphe ediliyor. Doğal ve dengeli beslenme kilo kontrolüne yardım edeceği gibi cildin görünümüne de yarar sağlayacaktır.

Sebi Simyacı Der Ki;

Bakımlı ve güzel görünüme sahip bir cilt için nemlendirici bakım olmazsa olmazdır. Özellikle soğuk ve kuru hava cildin ciddi anlamda nem kaybetmesine sebebiyet verecektir. Cildin kuruması kişinin kendini rahatsız hissetmesinin yanı sıra yaşlanma belirtilerinin belirginleşmesine de neden olabilmektedir. Cildin kuruması ve kuruyan derinin kaşınması birçok soruna yol açabilmektedir. Nemlendirici bakım; leke, cilt tonu eşitsizliği gibi birçok sorunun oluşmasını önlemeye de katkıda bulunacaktır.Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Ala Cilt Beyazlatma Kremi nem sağlamanın ve bakım yapmanın yanı sıra lekeleri, cilt tonu eşitsizliklerini de gideriyor ve cildin renk tonunu 2-3 renk tonu kadar arttırıyor. Zengin içeriğe sahip Sebi Ala Cilt Beyazlatma Kremi cildi besleyerek mevsimsel faktörlere karşı da koruyor. Havaların soğuması ve kuruması, ısıtıcılar gibi birçok faktör cilde zarar verebilmektedir. Sebi Ala Cilt Beyazlatma Kremi tüm bunlarla mücadele eder ve lekeleri giderir.

Sebi Simyacı ile Sağlıklı Kalın!

https://www.sebisimyaci.com/cilt-beyazlatici-krem-02
MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap