KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

CİLT BAKIMINDA DEVRİM SEBİ İXİR ACİL BAKIM SPREYİ

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
13.11.2019 Sebi İxir Acil Cilt Bakım Spreyinde; Sebi İxir Acil Bakım Kremi’nin cilde sağladığı faydalar, Sebi Su Hücre Yenileyici Toniğin kullanım kolaylığı buluşuyor. Saçlı deri dahil tüm cilde uygulanabilen Sebi İxir Acil Bakım sprey formatıyla geniş cilt yüzeylerine de bakım yapmaktadır.

Sebi İxir Acil Cilt Bakım Spreyinde; Sebi İxir Acil Bakım Kremi’nin cilde sağladığı faydalar, Sebi Su Hücre Yenileyici Toniğin kullanım kolaylığı buluşuyor. Saçlı deri dahil tüm cilde uygulanabilen Sebi İxir Acil Bakımn Spreyi sprey formatıyla geniş cilt yüzeylerine de bakım yapmaktadır.

Sebi Pharma’nın başarısının en büyük kaynaklarından biri de problemlere farklı bir bakış açısıyla yaklaşabilmesidir. Bu sayede kısa zamanda ulusal ve uluslararası çapta başarı gelmiştir. Ödüllü Türk Mucit Şebnem Özen’in buluşu “Hücre Yenileyici Bileşen”in dünya patenti alması bunun önemli göstergelerindendir. Bu kurumsal başarıların yanı sıra ürünleri deneyimleyen kullanıcıların teşekkürleri ve olumlu geri bildirimleri de pekiştirici ve memnun edici olmaktadır.

Sebi İxir Acil Bakım Kreminden kullanıcılar oldukça memnun. Bununla birlikte ürün krem formatında olduğu için saçlı deriye uygulanamıyordu. Geniş cilt yüzeylerine ise krem uygulanabiliyordu fakat bu ürünün hemen bitmesine neden oluyordu. Sebi Pharma ise bütün bu faktörleri göz önünde bulundurarak Sebi İxir Acil Cilt Bakım Spreyini kullanıcılarının beğenisine sundu. Sebi İxir Acil Bakım Spreyi sprey formatıyla geniş cilt yüzeylerine kolayca uygulanabiliyor. Sıvı formdaki ürün uzun süre kullanılabiliyor. Bu durum Sebi Pharma’nın cilt bakımının herkes için ulaşılabilir olması hedefi ile de örtüşmektedir. Ürün yediden yetmişe tüm aile bireylerinin kullanabileceği şekilde tasarlandı. Sadece uluslararası patentli Sebi Su ve Sebi Yağ’dan oluşan ürün hassas ciltlerde dahi güvenle kullanılabilmektedir. Sebi İxir Acil Bakım Spreyi evde oluşabilecek ufak tefek kazalardan sonra meydana gelen problemleri hafifletmeye katkı sağlamak amacıyla da kullanılabilmektedir. Bu durum Sebi İxir Acil Bakım Spreyi’nin her evde mutlaka bulunması gerektiğini göstermektedir. Sebi İxir Acil Bakım Spreyi'nin içinde yer alan uluslararası patentli Sebi Yağ cildi nemlendirir ve besler. Hücre yenileyici özelliğe de sahip madde, cildin canlanmasına katkıda bulunmaktadır.

Sebi Simyacı Der Ki;

Ürünün içinde yer alan uluslararası patentli Sebi Su ise “Hücre Yenileyici Bileşen”dir. Sebi İxir Acil Bakım Spreyi koruyucu ve kimyasal içermeyen yapısı ile bebekler de dahil olmak üzere tüm aileye hitap etmektedir. Ürün genital bölge ve koltuk altlarındaki cilt problemlerini gidermeye de faydada bulunmaktadır. Sebi İxir Acil Bakım Spreyi formatıyla, cilt bakımına olan katkısıyla; şaşkınlıkla ve beğeniyle karşılanmıştır.

Sebi Simyacı ile Sağlıklı Kalın!

Sebi Ixir Acil Bakım Spreyini Sipariş Vermek İçin Tıklayınız

MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap