KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

CİLDİNİZDE PROBLEMLER OLUŞMADAN ÖNCE BAKIMA BAŞLAYIN

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
27.06.2019 Herkes bakımlı bir cilde sahip olmak ister. Cilt bakımı denildiğinde leke giderici, yaşlanma karşıtı, sivilce karşıtı bakım gibi alanlar akla gelmektedir. Tüm bu kavramların ortak noktası ise sorun ortaya çıktıktan sonra bir şeyler yapılmak istenmesidir. Oysa henüz hiçbir sorun yokken bakıma başlamak avantaj sağlayacaktır.

Herkes bakımlı bir cilde sahip olmak ister. Cilt bakımı denildiğinde leke giderici, yaşlanma karşıtı, sivilce karşıtı bakım gibi alanlar akla gelmektedir. Tüm bu kavramların ortak noktası ise sorun ortaya çıktıktan sonra bir şeyler yapılmak istenmesidir. Oysa henüz hiçbir sorun yokken bakıma başlamak avantaj sağlayacaktır.

LEKELERİN OLUŞMASINI ÖNLEYİN!

Ciltteki lekelerin oluşum nedenleri arasında güneşin zararlı ışınları büyük yere sahiptir. UVA UVB ışınları güneş lekelerinin yanı sıra erken yaşlanma belirtilerine, yanıklara ve cilt problemlerine yol açmaktadır. Güneşin zararlı ışınlarına karşı tedbir alarak hem güneş lekelerinin oluşması önlenebilir hem de cilt korunabilir.

SİVİLCE VE AKNE ÇIKMA İHTİMALİNİ AZALTIN

Sivilce ve aknelerin oluşumunda birçok neden bulunmaktadır. Hormonal nedenler gibi müdahale edilmesi çok güç akne ve sivilce probleminin yanı sıra bireyin etkide bulunabileceği unsurlar da yer almaktadır. Cilt temizliğine sürekli dikkat etmek, cildi yormamak alınabilecek önlemlerden bazılarıdır. Spor yapılıyorsa ciltte terin kurumasına izin vermemek, makyaj yapılıyorsa makyajı temizlemeyi unutmamak da alınabilecek önlemler arasında yer almaktadır. Sivilce ve akneler çıktığında bunları sıkmamak ve kaşımamak sorunun büyümesini engelleyecektir.

YAŞLANMA BELİRTİLERİ ERKEN YAŞLARDA OLUŞMASIN!

Herkes yaşlanmaktadır, bu oldukça doğal bir süreçtir. Cilt bakımına ve sağlıklı yaşama dikkat yaşlanma belirtileri olması gerekenden çok daha erkenden kendini gösterebilmektedir. Yaşlanma belirtilerini önlemek oldukça kapsamlıdır ve birçok unsur içermektedir. Genç yaşlarda düzenli olarak cildin nemlendirilmesi, güneşten korunması, zararlı işlemlerden kaçınılması erken yaşlanma belirtilerini önlemeye katkıda bulunacaktır. Buna ek olarak beslenme ve uyku düzenine dikkat edilmesi, stresin kontrol edilmesi de büyük fayda sağlamaktadır.

Sebi Simyacı Der Ki;

Cilt kuruluğu için alınabilecek birçok önlem bulunmaktadır. Örneğin soğuk hava, sıcak su, ısıtıcılar, sık temizlik cildin kurumasına sebebiyet verebilmektedir. Bu gibi faktörle dikkat ederek cildin nem kaybetmemesine katkıda bulunmak mümkündür.

Tüm bunların yanı sıra beslenme ve su içme alışkanlıkları da cilt bakımı üzerinde belirleyici rol oynayabilmektedir. Örneğin sağlıklı beslenme alışkanlıkları faydasını ciltte de gösterebilmektedir.

Sebi Simyacı ürünlerini seçerek cildinize ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren ürünlerle bakım yapabilirsiniz!

Sebi Simyacı ile Sağlıklı Kalın!

MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap