KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

CİLDİNİZ NEDEN YORGUN GÖRÜNÜR?

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
29.03.2019 Ciltteki yorgun görünümün birçok nedeni bulunmaktadır. Yaşın ilerlemesi, çevresel faktörler yorgun görünüme sebebiyet verebilmektedir. Cilt bakımına dikkat edilmesi genç ve canlı görünümün yakalanmasına katkıda bulunacaktır.

Ciltteki yorgun görünümün birçok nedeni bulunmaktadır. Yaşın ilerlemesi, çevresel faktörler yorgun görünüme sebebiyet verebilmektedir. Cilt bakımına dikkat edilmesi genç ve canlı görünümün yakalanmasına katkıda bulunacaktır.

Ciltte yorgun bir görüntü oluşmasının öncelikli nedenlerinden biri de sarkmalardır. Güneşin zararlı ışınlarına maruz kalınması cildin elastikiyetinin kaybolmasına neden olur. Güneş ışınları cilt hücrelerine zarar vermekte ve yaşlanma sürecini hızlandırmaktadır. Bu durum zaman içinde yaşlanma belirtisi olarak dönüş yapacaktır. Özellikle erken yaşlanma belirtilerinin öncelikli nedenlerinden biri de güneşin zararlı ışınlarıdır.

Uyku Düzenimizin Önemi Nedir?

Uyku düzeni de cildin görünümü üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Uykusuzluğun sadece psikolojiyi olumsuz etkilediği düşünülmemelidir uyku düzenindeki sorunlar cildi de etkilemektedir. Bu problem cildin kendini onarmasına da negatif etkide bulunmaktadır.

Sıkça şikâyet edilen bir durum da göz altı morluğudur. Gözaltı morluğu da kişinin yorgun görünmesine sebebiyet verebilmektedir. Gözaltı morluğunda da beslenme ve uyku düzeninin önemi büyüktür. Başka bir faktör de genetik nedenlerdir. Genetik yapıdan dolayı da gözaltı morluğu yaşanabilir.

Su genel sağlık, cilt ve saç için son derece önemlidir. Yetersiz su tüketimi gözaltı torbalanmalarının, kırışıklarının nedenleri arasında yer alabilir.

Bakımlı, canlı görünen bir cilt için nemlendirme son derece önem taşımaktadır. Cilt birçok nedene bağlı olarak nemini kaybedebilmektedir. Soğuk ve kuru hava nem kaybına sebebiyet verebilmektedir. Bununla birlikte yaşın ilerlemesine bağlı olarak da cilt kuruyabilmektedir. Sıcak hava, yetersiz su tüketimi de cilt kuruluğunun nedenleri arasında yer alabilmektedir.

Ciltteki nem kaybı yorgun görünüme neden olabileceği gibi yaşlanma belirtilerini de belirginleştirecektir. Cildin uzun süre nemsiz kalması çeşitli cilt problemlerine de neden olabilecektir.

Sebi Simyacı der ki;

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” ve silisyum kaplı değerli mineraller içeren Sebi Ala cilt beyazlatıcı krem hem boyar madde içermeden cildinizi beyazlatır hem de cildinize 8 etkisiyle mükemmel bir bakım yapar! Cildi yormadan, yıpratmadan ve gözenekleri tıkamadan cildi beyazlatan Sebi Ala Krem kuru ve yağlı ciltler için ayrı formatta olup yüz, boyun dahil tüm cilde uygulanabilmektedir. Sebi Ala Krem cildi mükemmel bir şekilde bakımı yapar ve istediğiiniz görünümü oluşturur.

Sebi Simyacı ile sağlıklı kalın.

Ürünü hemen incelemek için: https://www.sebisimyaci.com/cilt-beyazlatici-krem-02

MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap