ÇAY AĞACI VE BIBERİYE YAĞI AKNEYE KARŞI ETKİLİ

  •  2.08.2019
  •  

Çay ağacı yağı; cilt sorunlarını gidermede, solunum yollarıyla ilgili rahatsızlıkların, bulaşıcı hastalıkların tedavi edilmesinde kullanılmaktadır. Antibakteriyel özelliğe sahip çay ağacı yağı akne problemine karşı çok etkilidir. Biberiye yağı akne sorunun yanı sıra egzama, dermatit gibi sorunların giderilmesinde etkilidir.

ÇAY AĞACI YAĞI AKNELERİ GİDERİYOR

Akne en çok 14-20 yaşlar arasındaki bireylerde görülen bir cilt sorunudur. Aknenin oluşumunda genetik faktörler, stres gibi unsurlar oldukça etkilidir. Çay ağacı yağı aknelerin giderilmesinde etkilidir. Çay ağacı yağı dezenfekte edici ve yatıştırıcı etkiye sahiptir. Çay ağacı yağı; dermatit, egzama gibi cilt sorunlarını gidermede, yara izlerinde ve bebek bakımında kullanılmaktadır.

Çay ağacı yağı aknelerin giderilmesinde etkili olmakla birlikte birçok alanda kullanılmaktadır. Alerjilerde, astımda, ayak bakımında çay ağacı yağı kullanılmaktadır.

BİBERİYE YAĞI BİRÇOK SORUNA İYİ GELİYOR

Biberiye yağının sağlığa birçok faydası var. Biberiye yağı cilt problemlerini gidermede oldukça etkilidir. Biberiye yağı antimikrobiyal etkiye sahip. Biberiye yağı cillteki aşırı yağı gidererek, cildi temizliyerek ve kızarıklıkları giderek akneyle mücadele ediyor. Doğanın hediyesi olan bu bitki egzema, dermatit gibi problemlere de çözüm sağlıyor. Biberiye yağının faydaları sadece bunlarla sınırlı değil. Biberiye yağı, bağışıklık sisteminin güçlenmesini, saçların uzamasını ve güçlenmesini sağlıyor, sindirim sorunlarının çözümüne de katkı sağlıyor.

Sebi Simyacı Der Ki;

Sebi İxir Yağlı Pürüzlü Lekeli Kremi en çok şikâyet edilen cilt sorunlarından biri olan aknenin çözümünde büyük başarı sağlamaktadır. Sebi İxir Akne Kremi çay ağacı yağı, biberiye yağı, uçucu yağlar ve “Uluslararası patentli hücre yenileyici bileşen” içeriyor. Sebi İxir Akne Kremi salisilik asit içermemektedir.Tüm Sebi Pharma ürünleri gibi Sebi İxir Akne Kremi de “Uluslararası patentli hücre yenileyici bileşen” içeriyor. “Uluslararası patentli hücre yenileyici bileşen” cildi yeniliyor ve ciltteki problemleri doğal yapısıyla, cilde herhangi zarar vermeden yan etkisiz şekilde gideriyor.

Sebi Simyacı ile Sağlıklı Kalın!

https://www.sebisimyaci.com/sebi-yagli-puruzlu-lekeli