Sebi Simyacı Hakkında Her Şey!

Yüzdeki ve vücuttaki kararmalardan kurtulmak için ödüllü formül!

Yaygın cilt sorunlarından biri de kararmalardır. Çeşitli nedenlere bağlı olarak yüzde ve vücutta kararmalar oluşabilmektedir. Sebi İxir Leke Kremi Klasik içerdiği Ödüllü, Dünya Patentli Etken Madde “Hücre Yenileyici Bileşen” ile yüzdeki lekeleri, kararmaları, renk tonu eşitsizliklerini gidermektedir. Ph nötr özelliğine sahip Sebi İxir Leke Kremi Klasik koltuk altı, genital bölge, diz, dirsek kararmalarını gidermektedir.

KLİNİK ÇALIŞMAYA SAHİP FORMÜL!

Sebi İxir Leke Kremi Klasik ürünümüzün güneş koruma faktörlü versiyonu Sebi İxir 50 SPF Güneş Korumalı Leke Kremi’nin Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı tarafından klinik çalışması yapılmıştır.

Sebi İxir 50 SPF Güneş Korumalı Leke Kremi sadece etken madde dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” ile bu etkiyi sağlamıştır. Sebi İxir 50 SPF Güneş Korumalı Leke Kremi ürünümüzün lekeler üzerinde sağladığı başarı klinik olarak da onaylanmıştır.

Sebi İxir 50 SPF Güneş Korumalı Leke Kremi’nin güneş koruması içermeyen versiyonu olan Sebi İxir Leke Kremi Klasik ürünümüz de tüm Sebi Pharma ürünleri gibi ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içermektedir ve ciltteki lekeleri gidermektedir.

LEKE VE KARARMALAR NEDEN OLUŞUR?

Leke ve kararmaların oluşumuna sebebiyet veren birçok faktör bulunmaktadır. Güneşin zararlı ışınları, hormonal değişimler, genetik etkenler, cilt bakımına dikkat edilmemesi, stres gibi nedenler ciltte lekelerin oluşmasına yol açabilmektedir.

Ciltteki kararmalar da tıpkı lekelere benzer faktörlere göre oluşabilmektedir. Koltuk altı, genital bölge kararmalarının oluşumuna tüy giderici işlemler, deodorantlar, aşırı terleme gibi unsurlar yol açabilmektedir. Diz, dirsek kararmaları ise sürtünmeye bağlı olarak meydana gelebilmektedir.

LEKE GİDERİCİ SET İLE LEKESİZ BİR CİLDE KAVUŞUN!

Klinik başarıya sahip formülümüzle ve cildinizin ihtiyaçlarına yönelik setlerle istediğiniz cilde kavuşun! Cilt lekelerinizden, yüz ve vücut kararmalarından kurtulmak için Sebi İxir 50 SPF Güneş Korumalı Leke Kremi’nin yanında Sebi İxir Leke Kremi Klasik ürünümüz yüzde 20 indirimli!

Sebi İxir 50 SPF Güneş Korumalı Leke Kremi ile birlikte Sebi İxir Leke Kremi birlikte 158 TL yerine 144 TL!

Sebi İxir 50 SPF Güneş Korumalı Leke Kremi’ni sabah kullanarak hem lekelerinizden kurtulun hem de 50 faktör yüksek güneş koruması ile cildinizi güneşten koruyun. Sebi İxir Leke Kremi Klasik ürünümüzü ise akşamları kullanarak yoğun leke giderici bakımınızı yapabilirsiniz. Sebi İxir Leke Kremi Klasik pH nötr özelliği ile tüm cilde uygulanabilmekte; koltuk altı, genital bölge kararmalarını da gidermektedir. Sebi İxir Leke Kremi Klasik ürünümüz koltuk altı, genital bölge kararmaları için günde bir kez sabah, bir kez akşam olmak üzere günde iki kez kullanılmalıdır.

Sebi İxir 50 SPF Güneş Korumalı Leke Kremi ve Sebi İxir Leke Kremi Klasik ürünlerimiz; AHA, hidrokinon, civa, paraben, silikon, alkol, asit türevleri içermez. Ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” ile cilde doğal bakım yaparak lekeleri giderir. Klinik başarıya sahip formülümüzle lekelerinizden güvenle kurtulun!

Yorum Bırak