Cilt Bakımı

Yüzdeki Sivilce Lekelerine Çözüm

Hayatımızın başta ergenlik dönemi olmak üzere bir döneminde şiddetli sivilce problemleri yaşamışsak, bunun sonucunda mutlaka yüzümüzde ya da cildimizde izlerini hala taşıyoruzdur. Bu izler bizleri rahatsız ediyor ve yüzdeki sivilce lekelerine çözüm arıyor olabiliriz. Eğer durum böyle ise doğru yerdesiniz.

Mezoterapi Nedir

Sivilceler kurur ve hayatımızdan yok olur. Fakat belli bir süre sonra yerini sivilce kadar kötü bir görüntü vermese bile daha kalıcı hali ile sivilce lekeleri alır. Sonrasında yapacağımız ilk şey ise yüzdeki sivilce lekelerine çözüm bulmaya çalışmak olur. Kalıcı tedavi yöntemlerinden birisi olan mezoterapide bunlardan sadece bir tanesidir. Mezoterapi iğneler ile uygulanan bir işlemdir.

Mezoterapi uygulaması direk skar revizyonu için yani ciltte bulunan dokuların iyileşmesi için kullanılan bir tedavi yöntemidir. Bunların yanı sıra selülitlerin giderilmesinde, bölgesel yağlanmada, yüz gençleştirmede ve saç dökülmesinde kullanılan bir tedavi yöntemidir.

Mezoterapi uygulaması yapıldıktan sonra enjeksiyon uygulamasının yapıldığı alanda geçici ezik ve çürüklükler yaşanabilir. Uygulama esnasında kullanılan maddeler, sistemik dolaşıma dâhil olmaz. Düzenli olarak 2-3 seans devam ettikten sonra tedavinize sonuç almaya başlarsınız.

Uygulanacak bölgeye uygun solüsyonlar enjekte edilerek yapılan bir işlemdir ve iğne ile yapılması nedeni ile ufak da olsa acıyı hissedebilirsiniz. Bunun dışında dayanılamayacak kadar ağrı ya da acı veren bir uygulama değildir.

Fakat siz yüzdeki sivilce lekelerine çözüm ararken böyle bir işlem tercih etmiyor ve doğal olmasını istiyorsanız, sitemizi ziyaret ederek tam da size uygun ürünlerimiz sayesinde kısa süre içerisinde problemlerinizden kurtulabilirsiniz.

DAHA GENÇ VE SIKI BİR CİLT İÇİN SEBİ SİMYACI ANTİ AGİNG KREM!

Tüm Sebi Pharma ürünleri arasında en yüksek oranda ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içerme özelliğine sahip Sebi Simyacı Anti Aging Krem güçlü ve zengin içeriği ile tek üründe tüm bakım yapmaktadır. Sarkma, kırışıklık, yorgun görünüm gibi tüm yaşlanma belirtilerine karşı bakım yapan Sebi Simyacı göz çevresi, yüz, boyun dekolte bölgesi dahi kullanım sağlamaktadır!

Yorum Bırak