Cilt Bakımı

Yüzdeki Sivilce Lekeleri Nasıl Geçer

Sivilce lekeleri için günümüzde uygulanan fazla sayıda tedavi yöntemi var. Bu tedavi yöntemlerinin bir kısmı evde de uygulayabileceğiniz doğal yollar ile tedavilerden oluşuyor. Bunun yanı sıra dermatolojik aletler ile uygulanan ve hafif acı, ağrı veren tedavi yöntemleri bulunuyor. Yüzdeki sivilce lekeleri nasıl geçer sorusuna karşılık, nasıl bir tedavi önerisi istiyorsun diye sorabilecek durumdayız.

Dermapen Nedir

Dermapen işlemi, tek başına uygulanmasının yanı sıra yan tedaviler ile de desteklenebilir. Franksiyonel lazer tedavisi, kimyasal peeling ve IPL tedavileri ile desteklenerek birlikte uygulanması durumunda daha hızlı sonuç alınabilecek bir tedavi yöntemidir. Yüzdeki sivilce lekeleri nasıl geçer sorusuna cevap olarak kullanılabilir bir yöntemdir.

Dermapen’in faydaları aşağıdaki gibidir;

  • Ciltte bulunan ince çizgilerin azaltılmasında,
  • Cildiniz üzerinde bulunan derinin sıkışması ve gerilmesinde,
  • Sivilce ve diğer lekelerin azalması hatta neredeyse tamamının yok olmasında,
  • Deride bulunan gevşeme ve çatlakların giderilmesinde kullanılan bir tedavi yöntemidir.

Dermapen uygulamasının iyileşme süreci çok hızlı gerçekleşmektedir ve vücut da el, yüz, saç, boyun, çatlak, selülit, leke, sivilce ve doku kaybının olduğu bölgelerde uygulanmasında bir sakınca bulunmamaktadır. Bu uygulama kolajen dokunun gelişmesini sağlar ve uygulanan bölgedeki deriyi soyarak yeniler.

Dermapen uygulamasının yanı sıra yüzdeki sivilce lekeleri nasıl geçer soruna evde uygulayabileceğin acısız, ağrısız bir yöntem arıyorsan, sitemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Her cilt tipine ve probleme uygun ürünlerimiz ile vakit kaybetmeden sorunlarınızı ortadan kaldırıyor ve size eşsiz bir güzellik bırakıyoruz.

Yorum Bırak