Kadın ve Sağlık Saç Bakımı

YAZIN SAÇLARINIZ SOLMASIN !

Güzellik denince bayanlar olarak vazgeçilmezimiz olan saçlarımız, yaz mevsiminin gelmesiyle daha fazla bakıma ihtiyaç duyuyor. Saçlarımızı bütün bir yıl özenle koruduğumuzu ve bakımı için harcadığımız çabayı unutmamamız gerekiyor. Yazın; deniz, havuz, güneş ve kumdan etkilenen saçlar sürekli yıpranmakta ve dolayısı ile de saç dökülmesi ve saçların cansızlaşması gibi durumlar söz konusu olmaktadır. Bunlara ek olarak havuzdaki klor ve rüzgâr nedeniyle kırılgan ve mat hale gelebiliyor ve saçlar yaz aylarında çok fazla nem kaybetmektedir. Peki, yazın saç bakımı nasıl olmalı ve saçımızı nasıl korumalıyız?

Kulaktan kulağa dolaşan tavsiyeler dışında saçlarınız için alınabilecek bazı önlemler bulunmaktadır. Denizden, havuzdan çıktıktan hemen sonra saçınızı mutlaka yıkayın. Nemlendirici özelliği olan şampuanları kullanın. Tuzlu su ve klorun saçtan tam olarak arınması için yıkamanız gerek. Sık yıkamak ise saçlarda kurumaya neden olur. Şampuan seçiminde dikkatli olmalı, nemlendirici özelliği olanları tercih etmelisiniz; bu sırada krem ve maske de kullanabilirsiniz. Tıpkı cilde sürülen kremler gibi saçınıza da güneşe çıkmadan önce koruyucu sürebilirsiniz. Bazı saç bakım kremlerinin içinde bulunan 8-10 faktör arası güneş koruyucuları saç için yeterli. Bu kremler saçı güneşin zararlı etkilerinden koruyor. Tüm bunları yapıyor ve halen istediğiniz verimi alamıyorsanız sizlere güzel bir haberimiz var. Yazın tek ürünle tüm saç bakımınız mümkün.

Sebi İxir Hücre Yenileyici Saç Bakım Serumu 7 güçlü içeriği bir arada barındırıyor. Ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi İxir Saç Bakım Serumu saçlarınıza bakım yaparak onları besliyor ve onarıyor. Ayrıca Saç dökülmesini önlemeye de katkıda bulunur. Tüm saç tiplerine uygun olan serum, sprey formatındaki kolay kullanımı sayesinde vazgeçilmeziniz olacak.  Saç serumunu kullandıktan sonra saçınızı yıkamanıza, durulamanıza gerek kalmıyor. Saçlarınızı yağlandırmayan, kokusuz içeriğiyle hipoalerjenik özelliğe sahip Sebi İxir Hücre Yenileyici Saç Bakım Serumu ile daha gür, canlı ve parlak saçlar sizleri bekliyor.

Biz Sebi Simyacı olarak diyoruz ki; saçlarınız dört mevsimde de aynı güzelliği yansıtmalıdır. Onlara verdiğiniz değeri dışarıya yansıtmak ise sizin elinizde. Neden Doğru tercihlerle güzelliğinizi perçinleyip daha mutlu olmayasınız?

Sağlıkla Kalın…

Yorum Bırak