Sebi Simyacı Hakkında Her Şey!

Yaz aylarında oluşan cilt lekelerden kurtulun!


Cilt lekeleri özellikle yaz aylarında sıkça karşılaşılan problemlerdendir. Kavurucu sıcakların yaşandığı bugünlerde güneş ışınlarına maruz kalınması ciltte lekelerin oluşmasına sebebiyet verebilmektedir.  Ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi İxir Leke Kremi benzersiz formülü ile cildi soymadan lekeleri gidermekte, bu özelliği ile dört mevsim güvenle kullanılabilmektedir!

Lekeler güneşin zararlı ışınlarının yanı sıra kadınlarda gebelik dönemlerinde, doğum sonrasında ve yaşlanma dönemlerinde de görülebilmektedir.

İçeriğinde etken madde ‘Hücre Yenileyici Bileşen İçeren’ formülü ile Sebi İxir Hücre Yenileyici Leke Kremi; güneş, doğum, yaşlılık lekelerini, çilleri, siyah noktaları ve cilt tonu eşitsizliklerini gidermeye yardımcıdır.

Ödüllü, dünya patentli etken madde ‘Hücre Yenileyici Bileşen’ ile cilde bakım yaparak lekeleri gidermeye yardımcı olan Sebi İxir Hücre Yenileyici Leke Kremi; koltuk altı, genital bölge, diz ve dirsek kararmalarını gidermede etkilidir.

UVA/UVB güneş filtreleri ile zararlı güneş ışınlara karşı yüksek koruma sağlayan Sebi İxir Hücre Yenileyici Leke Kremi, cildi soymaz, nemlendirir ve bakım yapar.

Sebi İxir Leke Kremi’ni incelemek ve sipariş vermek için tıklayın:
https://www.sebisimyaci.com/sebi-leke-kremi

pH’ı nötr olan ve tüm cilde uygulanabilen Sebi İxir Leke Kremi içerisinde cıva, asit türevleri, paraben, alkol, silikon, vazelin ve hidrokinon gibi zararlı maddeler barındırmaz.  Ürün 4 mevsim günde iki kez gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Yorum Bırak