Cilt Bakımı Genel Kadın ve Sağlık Sebi Simyacı Hakkında Her Şey!

YAŞLANMA BELİRTİLERİNİ NASIL GECİKTİREBİLİRSİNİZ?

Yaşlanma belirtilerini ilk defa fark eden kadınlar bir kabusla karşılaşmış gibi olurlar. Bu belirtilerden bazıları kırışıklıklar, saç beyazlaması ya da bedende yaşanan deformeler olabilir. Bugünkü yazımızda sizler için yaşlanma belirtilerini geciktirmek amacıyla yapabileceklerinizi sıraladık.

Yaşlılık belirtilerini ilk olarak çene ovalindeki bozukluklardan anlayabilmek mümkündür. Vücudunuzun belirli bölgelerindeki ani ağrılar ve tutulmalar da yaşlanma belirtilerindendir. Romatizma rahatsızlıkları ve eklem bölgelerindeki ağrılar diğer belirtilere örnek olabilmektedir. Yüz bölgesindeki yaşlanma belirtilerini ise gözaltı torbalarının çıkması, göz çevresindeki ince çizgi ve kırışıklıklar, hiperpigmentasyon yani cilt lekeleri, yüz mimiklerinden kaynaklanan gülme çizgileri ve alın bölgesindeki ince çizgilerin oluşması ile gözlemleyebilirsiniz.

Aşırı alkol ve sigara tüketimi, düzensiz uyku ve yer çekimi gibi fiziksel faktörler de ciltteki yaşlanmanın hızlanmasına sebep olmaktadır. Vücutta yaşlanmayla birlikte ilk değişime uğrayan bölge ise, üst ve alt göz kapaklarıdır. Yaşlanma belirtileri arttıkça ciltte, tırnaklarda ve saçlarda da değişimler ortaya çıkmaktadır. Cilt incelir ve elastikiyetini yitirir, ter bezleri daha az ter üretmeye başlar, tırnaklar daha yavaş uzar, saçlar grileşir ve bazıları çok geç uzamaya başlar.

Yaşlandıkça hücre sayısındaki artış yavaşlar ve cilt kendini kolay kolay yenileyemez. Bu sebeple mutlaka dışarıdan hücre yenilenmesini artıracak bir bakım ürününe ihtiyaç duyulmaktadır. Sebi Simyacı ürünlerinin tümünün içeriğinde bulunan ‘’hücre yenileyici bileşen’’ etken madde ile yaşlanma belirtilerini engellemek ve hücre kaybını azaltmak mümkündür. Hücre yenileyici bileşen madde, Sebi Sinyacı ürünlerinin başarısının, özgünlüğünün temelini oluşturmaktadır. Türkiye’nin ilk DD serumu olan ve tek ürün ile bütünsel bir bakım sağlayan Sebi Simyacı Hücre Yenileyici Anti Aging Krem, sarkma, kırılıklık ve lekeler için kullanılabilecek en etkili üründür. Göz, yüz ve boyun çevresindeki erken yaşlanma belirtilerini yok eder, cildinizin daha genç ve ışıl ışıl görünmesine olanak sağlar. Üstelik göz çevresi için başka bir ürün kullanmanıza gerek kalmaz! Sebi Simyacı Hücre Yenileyici Anti Aging Krem’i göz çevresinde oluşan yaşlanma belirtileri için de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Sebi Simyacı der ki; kadınların belirli bir yaştan sonra yaşlanma belirtileri ile karşılaşmaları kaçınılmazdır. Yaşlanmaktan kaçmak imkansız olsa da, yaşlanma belirtilerini geciktirmek mümkündür. Yaşlanma belirtilerine erken müdahale olanağı sağlayan Sebi Simyacı Hücre Yenileyici Anti Aging Krem, yoğun miktarda ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içerme özelliğine sahiptir. Sebi Simyacı Anti Aging Krem aynı zamanda içerdiği holografik mineraller ile de ilk kullanımdan itibaren aydınlık, canlı ve dolgun bir görünüm sağlar. Yaşlanma belirtilerini geciktirmek için en güzel önerimiz Sebi Simyacı Hücre Yenileyici Anti Aging Kreminizi düzenli kullanmanız olacaktır.

Sebi Simyacı ile Kalın.

Yorum Bırak