Sebi Simyacı Hakkında Her Şey!

Üreticiden halka!

Sebi Pharma; ürettiği ödüllü, dünya patentli formüle sahip cilt bakım ürünlerini doğrudan tüketicilerle buluşturuyor. Yüzde yüz yerli sermayeye sahip firmamız; ithalat, ulaşım, aracı giderleri olmadan dünya çapında saygınlığa sahip ürünlerini ekonomik fiyatlarla doğrudan son kullanıcı ile buluşturmaktadır.

DOĞRUDAN ÜRETİCİ FİRMAYLA İLETİŞİM VE ALIŞVERİŞ OLANAĞI!

Sebi Pharma kullanıcıları doğrudan firmamız ile iletişime geçme ve sipariş oluşturma olanağına sahiptir. Bunun tüketici açısından da birçok avantajı bulunmaktadır.

Örneğin ürünlerin yurt dışından getirilmesi ciddi bir taşımacılık maliyeti anlamına gelmektedir. Bunun yanı sıra döviz kurundaki değişiklikler de fiyatları etkileyebilmektedir. Bu zincirin uzaması doğal olarak ürünün maliyetini ve dolayısı ile de tüketiciye yansıtılacak rakamın artması anlamına gelmektedir.

Sebi Pharma’da böyle bir zincir söz konusu değildir. Sebi Pharma üretmiş olduğu ürünleri doğrudan tüketicilerle buluşturur. Üretim de dağıtım da Türkiye’de yapılır. Maliyetlerin azaltılması ürünlerin fiyatlarına da yansıtılır ve bu şekilde kullanıcılar ödüllü, dünya patentli formüle sahip cilt bakım ürünlerine ekonomik fiyatla ulaşabilmektedir.

HIZLI VE GÜVENİLİR ALIŞVERİŞ!

Bireylerin internet alışverişlerinde en çok önem verdikleri konular arasında ürünün kargoya teslim süresi de yer almaktadır. Sebi Pharma üretici firma olduğu için sipariş edilen ürünleri aynı gün kargoya teslim edilebilmektedir. Bu sayede kullanıcılar uzun bekleme süreleri olmadan ürünlerine kolayca ulaşabilmektedir.

90 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ!

Sebi Pharma 2018’e müjdeyle başladı! 90 TL ve üzeri tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir. İpucu olarak; eğer tercih ettiğiniz ürün 90 TL limitinin altında kalıyor ise Sebi Su veya Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi ürünlerimizden birini tercih edebilirsiniz. Sebi Su yağlı, karma yağlı; Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi ise kuru, normal kuru ve hassas ciltler için üretilen cilt temizleme ürünümüzdür. Her iki ürün de cildi kir, ter, yağ, makyaj ve ölü hücrelerden başarılı şekilde arındırmaktadır. Bunun yanı sıra her iki ürün de ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içermektedir ve ürünlerimizden alınacak verimi en üst düzeye çıkarmaktadır.

Tüm ürünlerimizi incelemek için tıklayınız; https://www.sebisimyaci.com/tum-urunler

Herhangi sorunuz için firmamız ile iletişime geçebilir, İzmir Balçova’daki ofis mağazamızı ziyaret edebilirsiniz;
Adresimiz: Onur Mahallesi Dalya Sokak / No: 57 / A Balçova / İZMİR
Telefon: 0232 404 0045 / 0551 208 3886 (Arama, WhatsApp)

Yorum Bırak