Sebi Simyacı Hakkında Her Şey!

Tatil çantanızın olmazsa olmazı Sebi İxir Acil Bakım Kremi

Tatil çantası hazırlanırken bir şey unutulmaması için çok dikkat edilir. Unutulan bir eşya tatilden alınacak keyfi azaltmaya yetebilmektedir. Tatile çıkılırken cilt bakımına da dikkat etmek gerekmektedir. Ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi İxir Acil Bakım Kremi ilk kullanımdan itibaren cilde bakım yapmakta ve cildi beslemektedir. Benzersiz formüle sahip Sebi İxir Acil Bakım Kremi her evde ve ecza dolabında bulunması gereken ürün formatındadır. Tatile çıkmadan önce Sebi İxir Acil Bakım Kremi’ni yanınıza alarak tatsız sürprizlere karşı hazırlık yapabilirsiniz.

TÜM AİLENİZİN CİLT BAKIMI İÇİN!

Sebi İxir Acil Bakım Kremi ilk kullanımdan itibaren cilde bakım yapmaktadır. Bu nedenle yaz tatilinde karşılaşılabilecek küçük talihsizliklerden sonra da ürün kullanılabilir.  Cildin su kaybetmesini önlemeye katkıda da bulunan ürün tüm aile bireyleri tarafından kullanılabilmektedir. Özellikle yaz mevsiminde güneşin zararlı ışınlarına, haşerelere, yabani bitkilere bağlı olarak çok sayıda cilt problemi oluşabilmektedir. Bunun yanı sıra açık ayakkabıların da tercih edilmesi ile ayakların yıpranmasına yol açabilmektedir. Ürünümüz el ve ayak bakımında da kullanılabilmektedir.

Diğer bir faktör de tatilde genel olarak cilt bakımı, kişisel bakım aksatılabilmektedir. Tüketilen besinlere de daha az dikkat edilebilmekte, sağlıksız seçenekler tercih edilebilmektedir. Tüm bunların yanı sıra birçok birey tatil yeri olarak şehirden uzak, sakin beldeleri seçmektedir. Bu bölgeler dinlenmek için iyi olsa da istenilen cilt, saç bakım ürününe ulaşmak kolay olmamaktadır. Bu nedenle mümkünse tatile çıkmadan önce gerekli ürünleri temin etmek daha faydalıdır.

Sebi İxir Acil Bakım Kremi zengin, ödüllü, dünya patentli içeriği ile tüm ailenin yardımına koşmaktadır. Sebi İxir Acil Bakım Kremi ilk kullanımdan itibaren yoğun nem sağlamakta, cildi beslemekte ve cildi çevresel faktörlere karşı güçlendirmektedir. Hiçbir soruna sahip olmayan ciltler de önlem ve bakım amaçlı Sebi İxir Acil Bakım Kremi’ni kullanabilir. Farkında olunmasa da cilt birçok çevresel faktöre maruz kalmaktadır. Çevresel kirlilik, yüksek sıcaklıklar, klimalardan gelen hava, UVA UVB ışınları gibi birçok faktör cildi olumsuz yönde etkilemektedir. Tüm bunların sonucunda cilt hassaslaşabilmektedir. Yaşlanma belirtileri, yorgun görünüm de zaman içinde cildin zarar görmesine ve yıpranmasına bağlı olarak oluşabilmektedir. Cildin bariyer tabakasının zarar görmesi de çeşitli cilt problemlerine zemin hazırlayabilmektedir.

Yorum Bırak