Cilt Bakımı Genel Kadın ve Sağlık Sebi Simyacı Hakkında Her Şey!

SONBAHAR ALARMI: DAHA AYDINLIK BİR CİLDE NASIL KAVUŞABİLİRİZ?

Sonbahar kapımızı çalmaya başladığına göre, bakım rutinimizi de mevsim değişikliği doğrultusunda düzenlememiz gerekmektedir. Yaz boyunca deniz, havuz ve diğer dış etmenler sonucunda parlaklığını ve ışıltısını kaybeden cildinize nasıl bir bakım uygulamanız gerektiğini bu yazıda sizler için derledik.

Yeni araştırmalar gösteriyor ki daha genç ve sağlıklı bir cilt aynı zamanda ışıl ışıl parlayan ve aydınlığıyla da göz kamaştıran bir cilttir. Bu noktada yaşlı bir ciltle genç bir cilt arasındaki en büyük farklardan biri, parlaklık, aydınlık ve eşit renk tonudur. Genç cilt ışığı daha çok yansıttığı için daha aydınlık görünür.

Öncelikle sabah ve akşam olmak üzere yüzünüzü yıkamayı unutmayın. Gün içerisinde cildinize yapışan kir, bakteri, yağ cildinizi tıkayacak ve yüzünüzü yıkamanız gözeneklerinizin açılmasını sağlayacak. Bu yüzden cilt temizliğini sabah ve akşam olmak üzere asla ihmal etmemeniz gerekmektedir. Yüzünüzü yıkarken önce ılık sonra soğuk su ile yıkayın. Böylece cildinizin kan akışı hızlanacaktır. Cildin en ihtiyaç duyduğu şeylerden biri de nemdir. Bu yüzden her akşam mutlaka cilt tipinize uygun bir nemlendirici ile cildinizin nem ihtiyacını karşılamalısınız.

Cildinizi içten beslemek de çok önemlidir. Bu yüzden mutlaka bol su tüketilmesi sağlığınız ve cildinizin daha aydınlık görünmesi için üzerinde durulması gereken bir noktadır. Tüm bunların yanı sıra gözaltı halkalarınız için de kullanabileceğiniz aydınlık kremler vardır. Bu kremler sayesinde de cilt bakımınızda önemli bir adım olan gözaltı bakımınızı da güzel bir şekilde karşılayabilir,  bakışlarınıza anlam katabilirsiniz.

Sebi Simyacı der ki; Cilt Beyazlatma Etkili Sebi Ala Hücre Yenileyici Anti Aging Krem ile sarkmalara, yorgun görünüme ve tüm yaşlanma belirtilerine karşı yoğun bir bakım yapabilirsiniz. Cilt Beyazlatma Etkili Sebi Ala Hücre Yenileyici Anti Aging Krem içerisinde cıva, asit türevleri, antibiyotik, paraben, alkol, silikon, vazelin ve hidrokinon bulunmazken, uluslar arası patentli etken madde ‘’Hücre Yenileyici Bileşen’’ bulunmaktadır. Cilt Beyazlatma Etkili Sebi Ala Hücre Yenileyici Anti Aging Krem  hem cildinizin renk tonunu eşitler hem de boyar madde içermeden cilt tonunuzu yan etkisiz etken madde hücre yenileyici bileşen ile açar. Ödüllü, patentli formülle cilt beyazlatıcı ve yaşlanma karşıtı bakımı bir arada yapabilirsiniz.

Sebi Simyacı ile Kalın.

Yorum Bırak