Cilt Bakımı

Soğuk havalardan cildinizi Sebi İxir Acil Bakım Kremi ile koruyun!

nemlendirici krem

Havaların soğuması ve kurumaya başlaması cilt bakımı açısından da sorun oluşturabilmektedir. Kış aylarında birçok birey cilt kuruluğundan yakınmaktadır. Nemlendirici bakım dört mevsim önemli olsa da özellikle kışın daha dikkatli olmak gerekebilmektedir.

Sebi İxir Acil Bakım Kremi’ni incelemek için tıklayın:
https://www.sebisimyaci.com/sebi-nemlendirici-krem

KIŞ AYLARINDA CİLT KURULUĞU NEDEN OLUŞUR?

Kışın birçok bireyin cilt kuruluğu yaşadığı doğrudur, hatta yağlı ciltler dahi bu mevsimde kuruluktan yakınabilmektedir. Pek, bunun sebebi nedir?

Kışın dışarıdaki hava soğuk ve kurudur bununla birlikte iç mekanlardaki havada da nem düzeyi düşüktür. Kullanılan ısıtıcılar üşümeyi önlese de havanın kurumasına yol açabilmektedir.

Cilt kuruluğuna yol açan bir faktör de çok sıcak suyla duş alınmasıdır. Kışın havaların soğuk olması nedeniyle doğal olarak yüksek sıcaklıklar tercih edilebilmektedir. Bu da cildin kurumasına sebebiyet verebilmektedir.

Kışın soğuktan korunmak için seçilen kıyafetler, yün içerikli giysiler cildi olumsuz etkileyebilmektedir. Yine bu da cilt kuruluğuna yol açan nedenler arasında incelenebilmektedir.

Soğuğa ek olarak rüzgar da eklendiğinde cildin dış tabakası zarar görebilmektedir. Cildin en üst katmanı normal koşullarda cildi çevresel olumsuzluklara karşı korumakla görevlidir. Soğuk ve rüzgarlı havanın etkisi ile cildin bu tabakası hasar görebilmektedir. Bunun sonucunda da ciltte kuruluk oluşabilmektedir.

Belirtilen tüm bu neden veya nedenler bir araya gelerek cildin kurumasına yol açabilmektedir. Cildin kuruması bireyin kendini rahatsız hissetmesine yol açabilmektedir. Bunun yanı sıra cilt kuruluğu uzun dönemde yaşlanma belirtilerine yol açabilmektedir.

SEBİ İXİR ACİL BAKIM KREMİ İLE CİLDİNİZE YOĞUN NEM!

Sebi İxir Acil Bakım Kremi tüm Sebi Pharma ürünleri arasında en yoğun oranda nem sağlama özelliğine sahiptir. İlk kullanımdan itibaren cilde bakım yapan ve yoğun nem sağlayan krem evde oluşan ufak kazalardan sonra da kullanılabilmektedir.

Tüm ailenin kullanımına uygun formattaki Sebi İxir Acil Bakım Kremi bu özelliği ile de her evde ve ecza dolabında bulunması gereken ürün özelliğini taşımaktadır.

PARABEN İÇERMEYEN NEMLENDİRİCİ KREM!

Sebi İxir Acil Bakım Kremi paraben içermez!

Sebi İxir Acil Bakım Kremi’nde “Cıva, asit türevleri, antibiyotik, paraben, alkol, silikon, vazelin ve hidrokinon” bulunmaz.

Güvenle kullanabileceğiniz Sebi İxir Acil Bakım Kremi’ni şimdi inceleyin:
https://www.sebisimyaci.com/sebi-nemlendirici-krem

Yorum Bırak