Sebi Simyacı Hakkında Her Şey!

Sivilce lekelerini gidermek için Ödüllü Formül

Sivilce lekeleri yaygın cilt problemleri arasında yer almaktadır.  Sivilce ve akneler giderildikten sonra kalan lekeler bireyi olumsuz etkileyebilmektedir. Sebi İxir Akne Sivilce Kremi, Ödüllü, Dünya Patentli Etken Madde “Hücre Yenileyici Bileşen” ile sivilceleri, akneleri ve lekelerini gidermektedir.

AKNE, İZLERİNDE VE LEKELERİNDE 3’LÜ ETKİLİ KREM 

Sebi İxir Akne Sivilce Kremi; aknelerde, izlerinde ve sivilce lekelerinde son derece etkilidir. Ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi İxir Akne Kremi bu şikayetleri gidermenin ve pürüzsüz bir cilt oluşturmanın yanı sıra cildin yağını da dengeler.

Sebi İxir Akne Sivilce Kremi’ni inceleyin: https://www.sebisimyaci.com/sebi-akne-sivilce-kremi

YAN ETKİSİZ FORMÜL!

Sebi İxir Akne Sivilce Kremi’nin sağladığı en önemli avantajlardan biri de yan etki sağlamadan sivilce, akne karşıtı bakım yapmasıdır. Sebi İxir Akne Sivilce Kremi sadece cilde krem sürme yoluyla uygulanır ve güvenle kullanılır.  Ödüllü, patentli formüle sahip Sebi İxir Akne Sivilce Kremi; cıva, asit türevleri, antibiyotik, paraben, alkol, silikon, vazelin ve hidrokinon bulunmaz.

Sebi İxir Akne Sivilce Kremi sivilce, akneleri ve bunların lekelerini giderirken cildi soymaz, yıpratmaz. Ürünümüz; cilde bakım yapar ve onarır, cildin yağını dengeler.  Ürünümüz siyah nokta, gözenek leke karşı da bakım yapar.

SİVİLCE, AKNELER İÇİN SEBİ İXİR AKNE KREMİ VE SEBİ SU SETİNİ İNCELEYİN!

Setimizi inceleyin: https://www.sebisimyaci.com/sebi-akne-kremi-temizleme-suyu

Ödüllü, Dünya Patentli Etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi İxir Akne Sivilce Kremi ve Sebi Su birlikte 144 TL yerine 125 TL’dir. Sebi Su cildi tüm kir, ter, yağ, makyaj ve ölü hücrelerden arındırmaktadır.  Sebi Su cildi temizlemeye ek olarak içerdiği ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” ile Sebi İxir Akne Sivilce Kremi’nden alınacak verimi maximuma çıkarmaktadır.

SİVİLCELER AKTİFKEN CİLT BAKIM ALIŞKANLIKLARI ÖNEMLİ

Sivilce lekelerinin oluşumunda sivilce ve akneler aktifken izlenecek cilt bakım alışkanlıkları son derece önemlidir. Sivilcelerin sıkılmaması, kurcalanmaması gereklidir. Sebi İxir Akne Sivilce Kremi sivilceler aktifken sivilce lekelerinin oluşmaması aşamasında da avantaj sağlamaktadır. Sebi İxir Akne Sivilce Kremi cildi soymadan yıpratmadan ve kurutmadan giderdiği için ciltte leke de bırakmamaktadır.

Ciltte sivilce, akne, yağlılık yok ise Sebi İxir Güneş Korumalı Leke Kremi 50 SPF ürünümüz tercih edilmelidir. Ciltte sivilce, akne, yağlılık bulunmuyor ve buna ek olarak cilt hassasiyeti bulunmuyorsa Sebi İxir Leke Kremi Klasik ürünümüz tercih edilmelidir.

Sebi İxir Leke Kremi’ni inceyin;
Sebi İxir Leke Kremi Klasik:  https://www.sebisimyaci.com/sebi-leke-kremi
Sebi İxir 50 SPF Güneş Korumalı Leke Kremi: https://www.sebisimyaci.com/sebi-leke-kremi-gunes-korumali

Yorum Bırak