Cilt Bakımı

Sivilce lekeleri

sivilce lekeleriSivilce ve akne sorunundan hemen sonra sivilce lekeleri meydana gelebilmektedir. Sivilce lekeleri çoğunlukla sivilcelerden kurtulmak için sivilcelerin sıkılması, kurcalanması gibi işlemlerin sonucunda oluşur. Bu sivilce lekeleri kurtulmak için sivilce kremi veya leke kremi kullanmak yararda bulunacaktır.

SİVİLCE LEKELERİ NASIL GEÇER

Sivilce lekeleri oluşmadan önce tedbir almak fayda getirebilmektedir. Bu nedenle akne ve sivilceye neden olabilecek unsurlara karşı tedbir alınmalıdır. Cilt bakımına, cilt temizliğine beslenme alışkanlıklarına dikkat etmek sivilce oluşma ihtimalini azaltacaktır.sivilce lekeleri

Sivilce lekeleri meydana gelmesini önlemek için en dikkat edilmesi gereken dönem ise sivilce oluştuktan sonrasıdır. Sivilce sıkılmadığı, kurcalanmadığı zaman leke oluşma olasılığı azalacaktır veya oluşan lekenin hacmi küçük olacaktır. Sivilcenin sıkılması sivilce lekeleri sorununa ek olarak çeşitli cilt problemlerini de tetikleyebilmektedir.

SİVİLCE LEKELERİ

Birçok birey doğal olarak sivilce lekeleri sorunundan en kısa sürede kurtulmak istenecektir. Ciltteki lekelerin giderilme süresini, lekenin inatçılığını belirleyen en önemli unsurlardan biri de lekenin ne kadar süredir ciltte olduğudur. Bu nedenle sivilce lekeleri oluşur oluşmaz leke giderici krem veya akne kremi araştırmak avantaj sağlayacaktır.

SİVİLCE LEKELERİ İÇİN SEBİ İXİR AKNE KREMİ

sivilce lekeleri

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi İxir Akne Kremi akne ve sivilcelerle birlikte sivilce lekelerini de gidermeye yardımcıdır. Cildi yıpratmayan, bakım yapan ürün gözenekleri de sıkılaştırmakta, siyah noktaları gidermektedir.

Ürünü incelemek ve sipariş vermek için;
http://www.sebisimyaci.com/sebi-akne-sivilce-kremi

Telefonla da bilgi alabilir, sipariş verebilirsiniz: 0 232 404 00 45 , 0 551 208 38 86 (Arama, WhatsApp)

Yorum Bırak