Sebi Simyacı Hakkında Her Şey!

Sebi Simyacı’dan Ramazan Kampanyası

Ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Simyacı Anti Aging Krem 75 TL değerinde Sebi Su hediyeli! Tek üründe tüm bakım yapan Sebi Simyacı Anti Aging Krem sarkma, kırışıklık, yorgun görünüm karşıtı bakım yapmaktadır. Sebi Simyacı içerdiği silisyum kaplı değerli mineralle aydınlık, canlı bir görünüm sağlamaktadır.

SARKMA, KIRIŞIKLIK VE
TÜM YAŞLANMA BELİRTİLERİ İÇİN!

Sebi Simyacı Anti Aging Krem tüm Sebi Pharma ürünleri arasında en yüksek miktarda ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içerme özelliğine sahiptir. Zengin içeriğe sahip Sebi Simyacı’da yenin nesil peptid grupları yer almaktadır. Sebi Simyacı’da Matrixyl 3000, Hyaluronic Acid, ve collagen de bulunmaktadır.

Sebi Simyacı içerdiği benzersiz formülle sarkma, kırışıklık, yorgun görünüm gibi şikayetleri gidermeye yardımcıdır. Sebi Simyacı pH nötr özelliği ile göz çevresine de uygulanabilmekte ve göz çevresine de bakım yapmaktadır. Sebi Simyacı; tek üründe tüm bakım yaparak hem kullanım konforu hem de ekonomi sağlamaktadır.

Sebi Simyacı’nın kullanıcılarına sağladığı bir diğer avantaj da aydınlık ve canlı görünümdür. Silisyum kaplı en değerli holografik mineral içeren ürün ilk kullanımdan itibaren aydınlık ve canlı bir görünüm sağlamaktadır. Sebi Simyacı bu görüntüyü boyar maddelerle değil cildi besleyen minerallerle sağlamaktadır.

YAZIN CİLDİNİZİ TÜM KİRDEN ARINDIRIN!

Ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Su Cilt Temizleme Suyu cildi kir, ter, yağ, makyaj ve ölü hücrelerden arındırmaktadır. Özellikle yağ mevsiminde ciltlerdeki yağlanma ve kir şikayeti daha da artmaktadır. Sebi Su ile gözeneklerin tıkanması ve cildin çevresel faktörlerin etkisi ile zarar görmesi önlenebilmektedir.

Sebi Su cildi başarılı bir şekilde temizlemenin yanı sıra tüm Sebi Pharma ürünlerinden alınacak verimi de en üst düzeye çıkarmaktadır. Herhangi Sebi Pharma ürünü kullanmadan önce cildi Sebi Su ile temizlemek üründen alınacak faydaya katkıda bulunmaktadır.

SEBİ SİMYACI, SEBİ SU HEDİYELİ!

İncelemek ve sipariş vermek için tıklayın;  https://www.sebisimyaci.com/sebi-anti-aging-krem

Sebi Pharma’nın anti aging ürün grubunda yer alan Sebi Simyacı Anti Aging Krem alan herkese 75 TL değerinde Sebi Su hediye! Sebi Pharma’daki ramazan kampanyasını kaçırmayarak hem anti aging bakımı hem de cilt temizliğini ödüllü, dünya patentli formüle sahip ürünlerle yapmak mümkün!

Yorum Bırak