Sebi Simyacı Hakkında Her Şey!

Sebi Simyacı’da yılbaşı indirimlerini kaçırmayın!

Sebi Simyacı’da yılbaşına kadar geçerli indirimler için acele edin! Ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Simyacı ürünleriyle cildinize bakım yapın ve istediğiniz genç, bakımlı görünüme kavuşun!

SEBİ SİMYACI ANTİ AGİNG KREMLE GENÇ BİR CİLDE KAVUŞUN!

Sebi Simyacı Anti Aging Krem yılbaşına kadar 349 TL yerine 299 TL! Tek üründe tüm yapım yapan Sebi Simyacı; göz çevresi, yüz, boyun, dekolte bölgesi dahil kullanılabilmektedir. pH nötr özelliğine sahip Sebi Simyacı sarkma, kırışıklık, leke, yorgun görünüm karşıtı bakım yapmaktadır. Ürünümüz holografik minerallerle canlı, aydınlık bir görünüm sağlamaktadır. Sebi Simyacı bu görünümü holografik minerallerle oluşturduğu için gözenekleri tıkamamakta ve ciltte herhangi ağırlık hissine yol açmamaktadır.

Sebi Simyacı’yı inceleyin:
https://www.sebisimyaci.com/sebi-anti-aging-krem

SEBİ İXİR LEKE KREMİ 50 SPF YILBAŞINA KADAR 69 TL yerine 59 TL!

Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF yeni yıla kadar 69 TL yerine 59 TL! Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF leke karşıtı bakım ve 50 faktör güneş koruması ile iki özelliği aynı anda sağlamaktadır.

Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF ürünümüz; ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” ile cildi soymadan ve yıpratmadan leke giderici bakım yapmaktadır. Ürünümüz bu özelliğiyle 4 mevsim kullanılabilmektedir.

Birçok cilt lekesinin kaynağı güneşin zararlı ışınlarıdır. Güneşin zararlı ışınları mevcut lekelerin daha da derinleşmesine, inatçı hale gelmesine yol açabilmektedir. Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF güneşin zararlı ışınlarına karşı cildi koruyarak leke giderici bakımı desteklemektedir.

Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF’i inceleyin:
https://www.sebisimyaci.com/sebi-leke-kremi-gunes-korumali

SEBİ ALA CİLT BEYAZLATICI ANTİ AGİNG KREMLE GENÇLEŞİN!

Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem içerdiği ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” ile anti aging bakım yapıyor ve cildi nemlendiriyor! Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem ürünümüz içerdiği silisyum kaplı değerli minerallerle cildi beyazlatmakta, aydınlatmaktadır. Sebi Ala yılbaşına kadar 89 TL yerine 80,10 TL’dir.

Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem normal kuru ve karma yağlı olmak üzere 2 versiyona sahiptir.

Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem’i inceleyin:
https://www.sebisimyaci.com/sebi-cilt-beyazlatici-krem

YENİ YILDA SİVİLCESİZ VE AKNESİZ BİR CİLDE KAVUŞUN!

Sebi İxir Akne Sivilce Kremi içerdiği ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” ile sivilce, akne karşıtı bakım yapmaktadır. Cildin yağını dengeleyen, gözenek karşıtı bakım yapan Sebi İxir Akne Kremi yeni yıla kadar 55 TL yerine 49,50 TL!

Sebi İxir Akne Kremi’ni inceleyin:
https://www.sebisimyaci.com/sebi-akne-sivilce-kremi

Tüm ürünlerimize göz atın!: https://www.sebisimyaci.com/tum-urunler

Yorum Bırak