Sebi Simyacı Hakkında Her Şey!

Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi ile yatıştırıcı, nemlendirici bakım!

Ödüllü, Dünya Patentli Etken Madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi yoğun nem sağlıyor, cilde bakım yapıyor ve cildi temizliyor. Sprey formatıyla kolay kullanım sağlayan ve saçlı deriye dahi uygulanabilen Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi tüm vücuttaki cilt sorunlarının giderilmesine yardımcıdır.

CİLDİNİZİ SEBİ İXİR SU ACİL CİLT BAKIM SPREYİ İLE TEMİZLEYİN!          

Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi; hassas ve kuru ciltlerde güvenle kullanılmaktadır. Ürünümüz cildi tüm kir, ter, yağ, makyaj ve ölü hücrelerden arındırmanın yanı sıra cilde bakım yapar, cildi besler ve yoğun nem sağlar.

Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi cildi temizler, cildin daha bakımlı ve canlı görünmesini sağlar. Ödüllü, Dünya Patentli Etken Madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren ürünümüz tüm Sebi Pharma ürünlerinden alınacak verimi de maximuma çıkarır. Herhangi Sebi Pharma ürünü kullanmadan önce cildi Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi ile temizlemek üründen alınacak verimi en üst düzeye çıkarmaktadır.

Yağlı, karma yağlı ciltlerdeki cilt temizliği için Sebi Su Tonik Hücre Yenileyici Temizleme Suyu ürünümüzü önermekteyiz.

SEBİ İXİR SU ACİL CİLT BAKIM SPREYİ İLE VÜCUT ÇATLAKLARINDAN KURTULUN! 

Sıkça şikayet edilen cilt sorunlarından biri de vücut çatlaklarıdır. Gebelik döneminde vücut çatlakları oluşabilmektedir. Bununla birlikte hızlı kilo alınmasına veya kilo kaybına bağlı olarak çatlaklar meydana gelebilmektedir.

Ödüllü, Dünya Patentli Etken Madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi vücut çatlaklarına karşı da bakım yapmaktadır. Ürünümüz sprey formatıyla büyük çatlak lekelerine de kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi vücutta büyük yer kaplayan, krem sürmenin mümkün olmadığı çatlak lekelerine de sprey formatı ile kolaylıkla uygulanabilmektedir. Ürünümüz çatlak giderici bakımın yanı sıra cildi besler ve cildi onarır.

TÜM AİLENİZ İÇİN: SEBİ İXİR SU ACİL CİLT BAKIM SPREYİ

Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi; ödüllü, Dünya Patentli Etken Madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren benzersiz formülüyle bütün ailenin, tüm cilt problemlerinde kullanılmaktadır. Ürünümüz; bebeklerdeki konak, tahriş, pişik ve bütün cilt sorunlarını gidermeye yardımcıdır.

Her evde ve ecza dolabında bulunması gereken Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi evde meydana gelen küçük kazalardan sonra da kullanılır. Ürünümüz ilk kullanımdan itibaren cildi yatıştırır, cilde bakım yapar ve cildin su kaybetmesini önler.

Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi’ni inceleyin;
https://www.sebisimyaci.com/sebi-nem-bombasi

Yorum Bırak