Sebi Simyacı Hakkında Her Şey!

Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF Ege Üniversitesi’nden Klinik Onay Aldı!

Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF’in cilt lekelerini gidermedeki başarısı klinik olarak da onaylandı!

Ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF için Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı tarafından gerçekleştirilen klinik araştırma başarıyla tamamlandı.

SEBİ İXİR 50 FAKTÖR LEKE KREMİ
CİLT LEKELERİ ÜZERİNDE KLİNİK BAŞARI SAĞLADI

Sebi Pharma Yönetim Kurulu Başkanı, Türk Mucit Şebnem Özen; Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF’in cilt lekelerini giderdiğini klinik olarak da kanıtlamak için Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı ile ortak bir çalışma gerçekleştirdi. Başarı ile sonuçlanan çalışmanın özetinde şu bilgilere yer verildi;

SEBİ İXİR 50 FAKTÖR LEKE KREMİ EGE ÜNİVERSİTESİ KLİNİK ÇALIŞMA SONUCU ÖZETİ

“Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF koruma faktörlü leke kreminin melazmaya etkisinin açık etiketli ve kontrollü klinik araştırma kapsamında gönüllüler üzerinde yapılan denemelerde pigmentasyon düzeyi üzerinde belirgin olumlu sonuçlar ortaya çıkardığı görülmektedir. Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF koruma faktörlü leke kremi kullanıldığında eritem düzeylerinde azalma görüldüğü tespit edilmiştir. Bu etkiyi sadece etken madde dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” ile yapmıştır.”

Cilt lekeleri gibi son derece yaygın ve inatçı bir cilt sorununda klinik başarı elde edilmesi büyük önem taşımaktadır. Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF’in sağladığı bir diğer önemli başarı ise ciltte kızarıklık yapmadan lekeleri gidermesidir.

Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF; cildi soymadan, yıpratmadan içerdiği ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” ile ciltteki lekeleri gidermektedir.

SEBİ İXİR 50 FAKTÖR LEKE KREMİ ASİT TÜREVLERİ AHA, HİDROKİNON, CIVA İÇERMEZ!

Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF’te cıva, asit türevleri, antibiyotik, paraben, alkol, silikon, vazelin ve hidrokinon bulunmaz. Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF içerdiği ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” ile ciltteki lekeleri gidermektedir. Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF leke giderici etkisi ile Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı’ndan klinik onay aldı.

ÖDÜLLÜ, DÜNYA PATENTLİ ETKEN MADDE “HÜCRE YENİLEYİCİ BİLEŞEN” TÜM SEBİ PHARMA ÜRÜNLERİNDE YER ALIYOR

Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF’in başarısının temelini oluşturan ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” tüm Sebi Pharma ürünlerinde bulunmaktadır.

Sebi Pharma Yönetim Kurulu Başkanı ve Türk Mucit Şebnem Özen’in buluşu ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” sadece ve sadece Sebi Pharma ürünlerinde yer almaktadır. Buluş, dünya çapında patente sahiptir.

CİLT LEKELERİNİZ İÇİN ONAYLI, GÜVENİLİR FORMÜL!

Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF’te yer alan “Hücre Yenileyici Bileşen” ödüllere ve dünya patentine sahiptir. Buluş, Ege Üniversitesi’nden klinik onay alarak da başarısını tescilledi.

SEBİ İXİR LEKE KREMİ 50 SPF DÖRT MEVSİM GÜVENLE KULLANILIR!

Leke giderici bakımla ilgili yaygın kanı leke giderici işlemlerin, kremlerin yazın tercih edilemeyeceğidir. Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF ise cildi soymadan içerdiği Ödüllü, Dünya Patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” ile cilde bakım yapmakta, ciltteki lekeleri gidermektedir. Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF, ciltteki lekeleri gidermenin yanı sıra 50 faktör güneş koruması da sağlamaktadır.

Güneşin zararlı ışınları; güneş lekeleri, cilt tonu eşitsizlikleri gibi birçok cilt şikâyetine yol açabilmektedir. Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF içerdiği 50 faktör güneş korumasıyla yeni lekelerin oluşmasını da önlemektedir.

Ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren, Ege Üniversitesi onaylı Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF ile gönül rahatlığıyla lekelerden kurtulabilirsiniz.

Sebi İxir Leke Kremi hakkında daha kapsamlı bilgi almak ve incelemek için tıklayınız; https://www.sebisimyaci.com/sebi-leke-kremi-gunes-korumali

Yorum Bırak